Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żyje mi się lepiej.

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 14:26

Lepiej być kołkiem niż PIS-dą i robić lody czarnym w sutannach.

My t.zn. robicie to ze sobą ?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:25

To oczywiście żart. Stop PIS-dom,katolom,plebsowi,patologi z Mopsów i wszystkim ''pobieraczom'' wszelkich plusów. Ludzie nie głosujcie na PIS-dy i żadną lewicę. Dość władzy choołoty z nizin społecznych. 

Kolejny przykład jak sponorowana przez mossad tzw. "demokratyczna opozycja" dzieli ludzi na lepszych (lud wybrany) i gorzych (gojów).

RAUS!

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:16

Zlikwidować wszystkie socjale,dodatki,dopłaty,refundacje na leki oraz KRUS i do roboty,a nie żyć z naszych podatków. Najlepiej narobić dzieciaków i żyć na koszt innych - patologia,menele i inny margines społeczny później głosuje na PISuarów lub innych co im da za darmo lub obieca przed wyborami.

Wychowujesz dwójkę dzieci,czy dwa pieski? ;)

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:19

Kto okupuje Polskę.Pan Tusk? Ha,ha... Kaczor,Rydzyk,katolicy i ich wyborcy czyli plebs,patole,menele robią z tego kraju pośmiewisko i jedno wielkie goowno. Mam nadzieję,że wasze dzieci po wyborach nie dostaną już żadnej złotówki z naszych podatków. Do roboty ,a nie żyć na koszt podatników.Ludzie dajcie przy wyborach wielkiego kopa tej katopisowskiej mafii,która Was okrada i oszukuje.

Nie"pan",tylko "herr" :lol:

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:25

Jak pracują,to po co biorą te wszystkie + nieudacznicy życiowi - wyborcy PIS-d.

Niech tu się ujawni chociaż jeden antypisior,który pogardził przysługującym mu 500+ i tego nie wziął - faryzeusze cholerne!!! :ph34r:

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:32

To oczywiście żart. Stop PIS-dom,katolom,plebsowi,patologi z Mopsów i wszystkim ''pobieraczom'' wszelkich plusów. Ludzie nie głosujcie na PIS-dy i żadną lewicę. Dość władzy choołoty z nizin społecznych. 

Naucz się analfabeto ortografii,zanim pomyślisz żeby cokolwiek napisać(nie ważne co...)

#27 ~My~

~My~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 19:34

Naucz się analfabeto ortografii,zanim pomyślisz żeby cokolwiek napisać(nie ważne co...)

''Choołota'' PISdowska , a nie inna hołota i tak ma być.... Idź

lepiej zrobić loda dla kaczora lub rydzyka. Lepiej być dyslektykiem

niż pisowską koorwą.

5 5 5 5 5 !

#28 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:04

niż pisowską koorwą.

5 5 5 5 5 !

Wyluzuj, bo po wyborach nie będziesz wiedział komu służyć.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:25

niż pisowską koorwą.

5 5 5 5 5 !

Idź psy nakarmić,bo dzieci nie masz...śmieciu :P Jeszcze 30 dni...i za granicę wyjeżdżaj,bo to kraj nie dla ciebie!Zgadza się?Mendo pełowska :lol:

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:28

Niech tu się ujawni chociaż jeden antypisior,który pogardził przysługującym mu 500+ i tego nie wziął - faryzeusze cholerne!!! :ph34r:

Jest w końcu jakiś antypisior który "pogardził" 500+ i nie pobrał kasy? :D Jakoś cicho... B) Tylko szczekać potraficie pieski ;)  :lol:

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 21:01

Jest w końcu jakiś antypisior który "pogardził" 500+ i nie pobrał kasy? :D Jakoś cicho... B) Tylko szczekać potraficie pieski ;) :lol:

Jest jakiś pisior który nie korzysta z infrastruktury wybudowanej za peło ze środków UE??? Jest choć jeden, przemieszczający się jednym z miliona elektromobilów krzywomordego? Jest jakiś, który swoje 500+ bierze z partyjnej skarbonki od piśniętych a nie z zajumanej przez nich kasy publicznej?

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 21:49

Jest w końcu jakiś antypisior który "pogardził" 500+ i nie pobrał kasy? :D Jakoś cicho... B) Tylko szczekać potraficie pieski ;)  :lol:

Jest jakiś pisior który nie korzysta z infrastruktury wybudowanej za peło ze środków UE??? Jest choć jeden, przemieszczający się jednym z miliona elektromobilów krzywomordego? Jest jakiś, który swoje 500+ bierze z partyjnej skarbonki od piśniętych a nie z zajumanej przez nich kasy publicznej?

Co za nawiedzony poj.b...Co ma piernik do wiatraka?Bierzesz 500+,czy nie? Proste? B) Może napisz,kto nie korzysta z kibla,ze sklepu,czy ze stacji paliwowej.Ja zadaję proste pytanie:Nienawidzisz PIS-u,to czy odrzucasz 500+ które oferuje ci ten znienawidzony rząd?Nie pobierasz tych"wstrętnych pieniędzy"tylko wtedy,jak nie masz dzieci,tylko z psami chodzisz na spacery.Ale na psy 500+ nie ma "piniędzy"-i nie będzie.Ale jak masz dzieci,to cichutko do kieszonki te złotóweczki chowasz hipokryto :blush:,a wieczorkiem po dwóch drinkach siadasz za klawiaturą i hauczysz.... :wacko: (szczekasz-gdybyś nie zrozumiał) :o

#33 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:15

Jak nie było 500, to musiałam pracować od świtu do zmierzchu, dziecko w placówkach całymi dniami, albo na karku starej schorowanej babki. Teraz mogę pracować na pół etatu i zająć się wychowywaniem dziecka, które potrzebuje matki, a nie zostawiać na pastwę losu obcych ludzi w żłobku, po to przecież ma się dziecko, żeby być z nim w pierwszych latach. Mam gdzieś tyranie przez 8 godzin plus dojazdy, czyli 9,5 poza domem a dzieciak samopas. Wolę być z dzieckiem, nikt mi tego czasu nie odda. Czuję się przede wszystkim matką, nie chcę się mordować dla pieniędzy, dla szefa wyzyskiwacza, to nie mój priorytet. PIS dał mi wybór i ja się bardzo z tego cieszę. 

#34 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano dziś, 01:38

Jak nie było 500, to musiałam pracować od świtu do zmierzchu, dziecko w placówkach całymi dniami, albo na karku starej schorowanej babki. Teraz mogę pracować na pół etatu i zająć się wychowywaniem dziecka, które potrzebuje matki, a nie zostawiać na pastwę losu obcych ludzi w żłobku, po to przecież ma się dziecko, żeby być z nim w pierwszych latach. Mam gdzieś tyranie przez 8 godzin plus dojazdy, czyli 9,5 poza domem a dzieciak samopas. Wolę być z dzieckiem, nikt mi tego czasu nie odda. Czuję się przede wszystkim matką, nie chcę się mordować dla pieniędzy, dla szefa wyzyskiwacza, to nie mój priorytet. PIS dał mi wybór i ja się bardzo z tego cieszę. 

Mnie zostawili na pastwę losu "obcym" ludziom w żłobku, a potem w przedszkolu jeszcze bardziej "obcym".

Może dlatego teraz tak bardzo interesuje się kosmosem?

Pamiętam też ten specyficzny dystans między chłopakami i dziewczynami. A później dopiero, w przedszkolu sprawy nieoficjalnej segregacji religijnej, coś jakby wymuszenie trzeciej płci. Teraz dopiero zaczynam to wstępnie ogarniać.

Użytkownik towarzysz_andrzej_1981 edytował ten post dziś, 02:28

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 05:39

Mnie zostawili na pastwę losu "obcym" ludziom w żłobku, a potem w przedszkolu jeszcze bardziej "obcym".

Może dlatego teraz tak bardzo interesuje się kosmosem?

Pamiętam też ten specyficzny dystans między chłopakami i dziewczynami. A później dopiero, w przedszkolu sprawy nieoficjalnej segregacji religijnej, coś jakby wymuszenie trzeciej płci. Teraz dopiero zaczynam to wstępnie ogarniać.

To ktorej jesteś płci towarzyszu ?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 09:01

Co za nawiedzony poj.b...Co ma piernik do wiatraka?Bierzesz 500+,czy nie? Proste? B) Może napisz,kto nie korzysta z kibla,ze sklepu,czy ze stacji paliwowej.Ja zadaję proste pytanie:Nienawidzisz PIS-u,to czy odrzucasz 500+ które oferuje ci ten znienawidzony rząd?Nie pobierasz tych"wstrętnych pieniędzy"tylko wtedy,jak nie masz dzieci,tylko z psami chodzisz na spacery.Ale na psy 500+ nie ma "piniędzy"-i nie będzie.Ale jak masz dzieci,to cichutko do kieszonki te złotóweczki chowasz hipokryto :blush:,a wieczorkiem po dwóch drinkach siadasz za klawiaturą i hauczysz.... :wacko: (szczekasz-gdybyś nie zrozumiał) :o</p></p>

Tzw. 500+ to są moje pieniądze które państwo mi w formie podatków i akcyz zabiera. PiS nie daje żadnych "swoich" pieniędzy pochodzących ze "Srebrnej" czy geszeftów starej "piczki" tj. PC z artB czy expresu wieczornego. Zapaści w wydatkach publicznych (oprócz zakupu w miejsce rozbitej floty samochodowej) jeszcze nie dostrzegasz? Jeszcze...

#37 ~m+~

~m+~
  • Goście

Napisano dziś, 10:09

Tzw. 500+ to są moje pieniądze które państwo mi w formie podatków i akcyz zabiera. PiS nie daje żadnych "swoich" pieniędzy pochodzących ze "Srebrnej" czy geszeftów starej "piczki" tj. PC z artB czy expresu wieczornego. Zapaści w wydatkach publicznych (oprócz zakupu w miejsce rozbitej floty samochodowej) jeszcze nie dostrzegasz? Jeszcze...

Żeń się gościu i miej dzieci = będziesz otrzymywał za rządu PIS 500 +, 1000+, 1500 +, 2000 +.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych