Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zwyczaje parafii Św.Krzyża w Łapach

1563 odpowiedzi w tym temacie

#1421 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:13

W mojej klatce w tym roku nikt nie wpuścił księdza .Osobiście nie wpuszczam sukienkowych od wielu wielu lat .Mam uczulenie na durnotę i nierobów.Z mojej obserwacji do kościoła chodzi niewielu ludzi starych zdewociałych liczących na szczęscie po śmierci .Absurd!!

Gdy ta z kosą zacznie zbliżać się do Ciebie to jeszcze zmienisz zdanie, wiem coś o tym.

#1422 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:21

Na starość człowiek głupieje i decyzje jego nie są racjonalne, dlatego też ludzie różnie postępują .

#1423 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:21

Coś z tym Wszechmogącym Bogiem jest nie tak,najpierw stworzył ludzi na własne podobieństwo,którzy chwilę później zaczynają się mordować,później daje im wolną wolę ,ale następnie zsyła potop za to ,że grzeszyli,więc gdzie jest ta dobroć i miłosierdzie Boskie !!,bo na każdym kroku tylko morderstwa i ludobójstwo. Następnie koniec świata,bo trzeba zniszczyć swój nieudany produkt i stworzyć nową ziemię,jak to się ma do tego idealnego obrazu Boga

Płakałem jak bobr,wreszcie ktoś napisał tu coś mądrego.
Ja dożuciłbym nieustającą wojnę wszechwładnego Boga z Diabłem. Kurcze zawsze jest remis.
Bo tu nie chodzi żeby złapać króliczka, tylko go gonić i oczywiście umawiając się przy tym.

#1424 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 05:16

Ksiądz miał gwałcić kobietę niepełnosprawną umysłowo. Kuria wydała oświadczenie

"Pragniemy wyrazić nasz głęboki smutek i żal w związku z wydarzeniami, które dotyczą kapłana naszej diecezji" - napisała w oświadczeniu gliwicka kuria. Komunikat wydano po wstrząsających doniesieniach ws. księdza Andrzeja N.

#1425 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 07:38

A finansowo kurie po d...e szybko rozumu wtedy nabiorą.

#1426 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 17:53

obłuda i dwulicowość, chciwość, sprośność i bezprawie „Babilonu Wielkiego” wreszcie sprzykrzy się przywódcom świata, wtedy „człowiek grzechu” podzieli jego los, poniesie karę razem z „Babilonem”. Wszyscy ludzie poznają wtedy, że klasa duchowieństwa nauczyła fałszywych doktryn, mieszała się do polityki światowej, wojen i rewolucji, a bogactwa, które jej organizacje zdobyły drogą wyzysku ludzi, zostaną jej odebrane.
"Pragniemy wyrazić nasz głęboki smutek i żal" - obłudnicy, od 2000 lat ubolewać nad tym co zrobiliście i robicie nadal, a dla mydlenia oczu ciągle przepraszacie i tak robicie to samo. Obłudna Kk i kleru to kłamstwa, obłuda, pedofilia i wy się uważacie za sprawiedliwych przedstawicieli prawdziwego Boga?!niedługo odbierzecie swoją zapłatę.

#1427 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 18:00

Gratuluję bogobojnym katolikom ich przedstawicieli w kontakcie z Bogiem. Ludzie powinniście się spalić ze wstydu, że wyznając niby religię dobra macie takich funkcjonariuszy kościoła i do tego chowacie głowy w piasek, mówiąc, że to nie wasza sprawa i w ogóle w żaden sposób nie reaguje ze strachu co ludzie powiedzą i wasz kościół was ukaże za to, że przeciwstawiliście się złu, które w każdej chwili może spotkać każdego z was. Do tego hojnie finansujecie złych ludzi, którzy są u władzy, którzy dla własnych korzyści pozwalają na to aby wam działa się krzywda.

#1428 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 14:12

Gratuluję bogobojnym katolikom ich przedstawicieli w kontakcie z Bogiem. Ludzie powinniście się spalić ze wstydu, że wyznając niby religię dobra macie takich funkcjonariuszy kościoła i do tego chowacie głowy w piasek, mówiąc, że to nie wasza sprawa i w ogóle w żaden sposób nie reaguje ze strachu co ludzie powiedzą i wasz kościół was ukaże za to, że przeciwstawiliście się złu, które w każdej chwili może spotkać każdego z was. Do tego hojnie finansujecie złych ludzi, którzy są u władzy, którzy dla własnych korzyści pozwalają na to aby wam działa się krzywda.

Zastanów się gościu czy nie jesteś opętany przez szatana i przestań mówić co inni ludzie powinni bo każdy ma swój rozum.

#1429 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 15:02

Zastanów się gościu czy nie jesteś opętany przez szatana i przestań mówić co inni ludzie powinni bo każdy ma swój rozum.

A to nie ten Szatan co i Bóg i Jezus z Marią walczą lub etc i jakoś tak zawsze wszechmocni remisują?

#1430 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 17:12

A za co ja mam kochać Boga i kościół? Co takiego oni czynią, że mam im pokłony każdej niedzieli oddawać? Na dzień dzisiejszy, doznałem od nich tylko upokorzenia. Z tego powodu gonię kleryków jak chodzą po kolędzie i żebrzą z bogactwa. Ode mnie ani grosza nie otrzymają. Jeszcze wypiszę się z tej fałszywej społeczności, bo z religią oni nic nie mają. Judasze i pedofile.

#1431 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 17:19

Co Słowo Boże mówi na temat przyczyn grzechów duchownych ? List apostoła Pawła do Rzymian rozdział 1 wersety od 21 do 32 : Bo chociaż wiedzieli o Bogu, nie wychwalali Go jako Boga ani Mu nie dziękowali. Ich umysły stały się puste, a ich nierozumne serca ogarnęła ciemność. Mimo że uważali się za mądrych, stali się głupi i zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny zniszczalnego człowieka, a także ptaków, zwierząt czworonożnych i gadów. Dlatego też Bóg, stosownie do pragnień ich serc, zostawił ich na pastwę nieczystości, żeby hańbili swoje ciała. Zamienili oni prawdę Bożą na kłamstwo i wielbili stworzenie — dla niego pełnili świętą służbę zamiast dla Stwórcy, który powinien być wysławiany na wieki. Amen. Właśnie dlatego Bóg zostawił ich na pastwę niepohamowanych żądz seksualnych. Kobiety zamieniły stosunki seksualne zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie mężczyźni zrezygnowali ze zgodnych z naturą stosunków seksualnych z kobietą i gwałtownie zapłonęli żądzą jedni do drugich, mężczyźni do mężczyzn. Zaczęli dopuszczać się tego, co ohydne, na samych siebie ściągając karę należną za złe postępowanie. Ponieważ nie chcieli poznać Boga, On zostawił ich na pastwę niewłaściwego sposobu myślenia, żeby robili to, co nie przystoi. Są więc pełni wszelkiej nieprawości, niegodziwości, chciwości, zła, zawiści, skłonni do morderstw, kłótni, podstępni, złośliwi, rozsiewają pogłoski, rzucają oszczerstwa, nienawidzą Boga, są zuchwali, wyniośli, chełpliwi, knują zło, są nieposłuszni rodzicom, nie mają zrozumienia, łamią obietnice, są pozbawieni naturalnych uczuć i niemiłosierni. Choć bardzo dobrze wiedzą, że zgodnie z prawym postanowieniem Bożym dopuszczający się czegoś takiego zasługują na śmierć, nie tylko dalej to robią, ale też z uznaniem odnoszą się do innych, którzy tak postępują.

#1432 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 06:52

A czy można prowadzić działalność w nieskończonym budynku?

#1433 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 08:32

Czarna zaraza watykańskiej mafii łupi wszystkich od wieków. Pierwsze i najważniejsze przykazanie kleru brzmi : " Kochaj bliźniego swego, aż zedrzesz ostatnią koszulę z grzbietu jego ".
Tak mi powiedział pradziadek który urodził się w 1854 roku, a jemu jego dziadek.

#1434 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 09:25

Co jest rola Kościoła i kapłana Polityka i udział o przyszłości Polski

#1435 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 10:25

Dobra historia Putin i Niemcy i Unia co prowadzi do zniszczenia Polski

#1436 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 11:15

Ja Polski pod znakiem krzyża nawet nie chce widzieć, Polska to coś więcej niż zakłamany kler i fałszywy kościół.

#1437 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 13:17

Ja Polski pod znakiem krzyża nawet nie chce widzieć, Polska to coś więcej niż zakłamany kler i fałszywy kościół.

Otwórz serce swoje na słowa Jezusa Chrystusa a odmienisz życie swoje i swoich bliskich.Jesteś ubogi duchem wspólczuję.

#1438 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 14:30

Moje życie jest na tyle dobre że swego Jezusa zachowaj dla siebie.

#1439 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 12:52

To jest dobre w rządzie pis hotel na godziny i spowiedz agenta tomka

#1440 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 13:01

Jeszcze prywatne folwarki itd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2