Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zwroty za omyłkowo zakupione towary

1 odpowiedź w tym temacie

#1 endy13

endy13

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2008 - 16:24

Witam w dniu dzisiejszym zakupiłem w sklepie Euro RTV AGD mieszczącego się w Szczecinie przy ul. 26 kwietnia kabel HDMI , który jak się w efekcie okazało jest mi zbędny. Po ok 30 min. od zakupu pojawiłem sie w sklepie w celu jego zwrotu. Tam dowiedziałem się że zwrotu nie otrzymam, a mogę w to miejsce wybrać towar z tej samej grupy produktów co kabel. Czy zmuszanie klienta do zakupu towaru, którego nie chce i odmowa zwrotu zapłaconej kwoty jest w naszym państwie zgodne z prawem ?????

#2 ~renee~

~renee~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 22:22

CYTAT(endy13 @ 7.12.2008, 16:24) <{POST_SNAPBACK}>
Witam w dniu dzisiejszym zakupiłem w sklepie Euro RTV AGD mieszczącego się w Szczecinie przy ul. 26 kwietnia kabel HDMI , który jak się w efekcie okazało jest mi zbędny. Po ok 30 min. od zakupu pojawiłem sie w sklepie w celu jego zwrotu. Tam dowiedziałem się że zwrotu nie otrzymam, a mogę w to miejsce wybrać towar z tej samej grupy produktów co kabel. Czy zmuszanie klienta do zakupu towaru, którego nie chce i odmowa zwrotu zapłaconej kwoty jest w naszym państwie zgodne z prawem ?????

Ciekawe kto i jak Cię zmusił do tego zakupu ? Zdaje mi się , iż nie widziałam w tym sklepie uzbrojonych terrorystów w roli sprzedawców , którzy przykładają broń do głowy pod przymusem zakupu kabla HDMI .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych