Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZWiK w nowej odsłonie

108 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 23:32

Zawsze może zmienić pracę i się zwolnić, jak sobie nie radzi biedaczyna . A na sesjach taki pewny siebie i chamski. To teraz może się wykazać i pokazać innym, jak sie pracuje. W co jakoś nie wierzę, bo to leń i nierób. Całymi dniami siedzi w urzędzie wielki pan przewodniczący.Żyje tylko z naszych podatków, a niczego nie wnosi nierób.Bo jako przewodniczący rady jest do niczego i powinni go wymienić.

#42 ~ploteczki~

~ploteczki~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 06:39

Zawsze może zmienić pracę i się zwolnić, jak sobie nie radzi biedaczyna . A na sesjach taki pewny siebie i chamski. To teraz może się wykazać i pokazać innym, jak sie pracuje. W co jakoś nie wierzę, bo to leń i nierób. Całymi dniami siedzi w urzędzie wielki pan przewodniczący.Żyje tylko z naszych podatków, a niczego nie wnosi nierób.Bo jako przewodniczący rady jest do niczego i powinni go wymienić.

Ludzie mówię, że jest taka jedna w Urzędzie co wskoczyła na wysoki urząd co sobie nie radzi i się ludźmi wysługuje przy okazji gnębiąc niektórych. Jest pomysł zbierania podpisów aby usunąć takiego szkodnika i darmozjada z przerośniętym ego i brakiem kompetencji. Chętnie podpisze i ja i wielu innych!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 09:51

Wolisz żeby go Ulala zastąpiła?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 10:25

Wolisz żeby go Ulala zastąpiła?

Cóż choroba nie wybiera, jak będzie trzeba to przecież może go i Ula zastąpić na sesjach, tylko tych cytatów będzie brakowało radnym ale pewnie jakoś to przeboleją.

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 12:24

Ludzie mówię, że jest taka jedna w Urzędzie co wskoczyła na wysoki urząd co sobie nie radzi i się ludźmi wysługuje przy okazji gnębiąc niektórych. Jest pomysł zbierania podpisów aby usunąć takiego szkodnika i darmozjada z przerośniętym ego i brakiem kompetencji. Chętnie podpisze i ja i wielu innych!

To zaczynaj zbiórkę podpisów. Zobaczymy ile osób podpisze. :)

#46 ~MRÓWKA~

~MRÓWKA~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:05

Sławek,idzie zima stulecia! Trzymaj telefon w garści cały czas.

A niech nie zapomni odśnieżać chodników.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:44

słyszałem, że tak sie tego wystraszył,  że błaga wszystkich , żeby go zwolnili z tego, bo sobie nie poradzi, dowiedziałem sie tez, że z tego wszystkiego zachorował i jest na chorobowym, ktos to może potwierdzić, że tak jest? a taki hardy i bezczelny i rozumy pozjadał, chamski wobec ludzi , a tu teraz wystraszony jak dziecko

A ja słyszałem, że .e w zemście, dają odśnieżanie człowiekowi bez prawo-jazdów. W . mają ludzi na wioskach. Jak on w nocy podjedzie i stwierdzi , że trzeba odśnieżać? To nie są żarty. Kiedyś jakaś karetka nie dojedzie na czas, bo włodorze zlecili odśnieżanie gminy człowiekowi BEZ PRAWO-JAZDÓW  :wacko:

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:54

A ja słyszałem, że .e w zemście, dają odśnieżanie człowiekowi bez prawo-jazdów. W . mają ludzi na wioskach. Jak on w nocy podjedzie i stwierdzi , że trzeba odśnieżać? To nie są żarty. Kiedyś jakaś karetka nie dojedzie na czas, bo włodorze zlecili odśnieżanie gminy człowiekowi BEZ PRAWO-JAZDÓW  :wacko:

Ty kolo weź doczytaj bo tam jest tak napisane cyt.

"Do obowiązków koordynatora będzie należało m.in. stałe monitorowanie stanu przejezdności dróg i warunków atmosferycznych z wykorzystaniem dostępnych źródeł przekazujących wiadomości (radio, tv, internet) i uzyskiwanie informacji telefonicznych od użytkowników dróg."

Telefonu też nie umie odebrać? To co on tam w tych wodociągach robi? Dobre wrażenie przy składaniu kwiatów pod pomnikami? Pod te pomniki to jak on się dostaje? PKS'em dojeżdża? A jak tam z rozliczaniem czasu za te wyjścia? Czy jest prowadzona ewidencja wyjść z zakładu pracy?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 23:22

Od wielu lat ciągle mozna go spotkać w mieście w godzinach pracy. Zawsze mnie to dziwiło, że ciągle gdzieś łazi, zamiast siedzieć w pracy. Drugie miejsce gdzie ciagle go widać, to urząd miasta. Całymi godzinami tam się wałęsa i przesiaduje. Tak więc, że daja mu konkretne zadania, to dobre posunięcie. Niech coś robi w końcu, a nie tylko łazi jak nie zaganiany. To wstyd, PIS tego nie widzi, że maja takiego pasożyta za przewodniczącego? Dlatego słuszne jest, że wreszcie zagonią go do jakiejś pracy. Efekty ocenią ludzie. A tu nie będzie zmiłuj się i dobrze wiedzieć, że w razie nieodśnieżenia , to on odpowiada, a nikt mu nie każe z miotłą i szuflą latać, tylko koordynować zimową akcję i wykazać się skutecznością. Tak mu łatwo innych krytykować, utrudniać pracę burmistrza, to teraz niech pokaże , co sam umie.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 05:40

Choroba nieleczona powraca, nienawiść też,  jak widać.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 07:47

Od wielu lat ciągle mozna go spotkać w mieście w godzinach pracy. Zawsze mnie to dziwiło, że ciągle gdzieś łazi, zamiast siedzieć w pracy. Drugie miejsce gdzie ciagle go widać, to urząd miasta. Całymi godzinami tam się wałęsa i przesiaduje. Tak więc, że daja mu konkretne zadania, to dobre posunięcie. Niech coś robi w końcu, a nie tylko łazi jak nie zaganiany. To wstyd, PIS tego nie widzi, że maja takiego pasożyta za przewodniczącego? Dlatego słuszne jest, że wreszcie zagonią go do jakiejś pracy. Efekty ocenią ludzie. A tu nie będzie zmiłuj się i dobrze wiedzieć, że w razie nieodśnieżenia , to on odpowiada, a nikt mu nie każe z miotłą i szuflą latać, tylko koordynować zimową akcję i wykazać się skutecznością. Tak mu łatwo innych krytykować, utrudniać pracę burmistrza, to teraz niech pokaże , co sam umie.

Może chodził po mieście jako koordynator przyszłego odśnieżania?

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 08:46

Czepiasz się . Człowiek pracuje w COM ( Codzienny Obchód Miasta)

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 14:53

A ja się czuję zawiedziony bo na mieście mówią że "w związku z zaistniałą niespodziewaną sytuacją klub PIC ma głosować nad uchwałą - o odwołanie zimy". A była jakaś informacja o konsultacjach społecznych w tej sprawie? Po co tak się śpieszyć? Czy to prawda? Ktoś? Coś?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 15:42

A ja się czuję zawiedziony bo na mieście mówią że "w związku z zaistniałą niespodziewaną sytuacją klub PIC ma głosować nad uchwałą - o odwołanie zimy". A była jakaś informacja o konsultacjach społecznych w tej sprawie? Po co tak się śpieszyć? Czy to prawda? Ktoś? Coś?

Oni będą wszystko konsultować jak przez 4 lata kiedy Jabłońska urzędowała hahaha

#55 ~MRÓWKA~

~MRÓWKA~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 17:57

Dobre. Zapoznawał  się z terenem co będzie odśnieżał.Zapraszamy na wioski ,o chodnikach nie wspomnę.

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 18:47

Dobre. Zapoznawał  się z terenem co będzie odśnieżał.Zapraszamy na wioski ,o chodnikach nie wspomnę.

No, chodniki zasypane śniegiem przez pług odśnieżający, mam nadzieję, że  rozwiąże ten problem.

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 20:05

No, chodniki zasypane śniegiem przez pług odśnieżający, mam nadzieję, że  rozwiąże ten problem.

Na sesji taki mądry to ze wszystkim sobie poradzi!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 20:40

Myślę że jako sumienny pracownik to pewnie chodzi i kontroluje stan kanałów sanitarnych i burzowych a nie tak jak reszta załogi zwik siedzo na miejscu i nosa nie wytkno na miasto. Co nie wiedzo że sie taki kanał może zatnąć? No a teraz to on już przypilnuje żeby dobrze odśnieżali i soli nie żałowali.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 00:26

śmieszny facio, raczej żałosny

#60 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 13:03

ZWiK + zima + kordynator = Bareja

=breja

Dodaj odpowiedź