Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:06

wykleci przekleci bandyci i mordercy bohaterzy co po nocach cywilow mordowali

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:14

Tak, kurde, pierwsze słyszę o sowietach, komunistach. Dziś się dowiedziałem że istniał PRL.

Mój pradziadek pracował w Samopomocy Chłopskiej. Za to został zamordowany, bo każde uczestnictwo w życiu gospodarczym było przez Żołnierzy Walniętych uważane za zdradę.

Dostawał parę razy pogróżki żeby ustąpił - nie ugiął się.

to jest właśnie cała prawda o wykletych,nie akceptowali ze ludzie po wojnie chcieli jakoś żyć,ze nie każdy chciał po lasach sie ganiać ,a ze to przeważnie dawni przedwojenni kryminaliści to efekt był taki jaki był

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:17

bandyta bandytom bohaterem i tyle w temacie

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:21

jakie rzady tacy bohaterowie.Bandyci teraz maja swoje 5 minut

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:21

Kto był porządnym człowiekiem w czasie okupacji niemieckiej, jak i sowieckiej, temu włos z głowy nie spadł. Kto przemalowywał Polskę na czerwono, zakładał kołchozy, struktury PPR, to mógł się liczyć z konsekwencjami! 

mogę ci podac miejsca na cmentarzach ,12 lat ,9 lat zabici z ojcem bo nie chciał dać im cielaka czy tam bimbru,nie należeli do zadnego ppr ,zwykli chłopi i ich głodne dzieci ,rząd w londynie powiedział wyraźnie koniec wojny wyłazić z lasów,zwykła bandyterka ,trzeba było sowietów atakować a nie ludność cywilną ,nawet jak budowali te struktury i kołchozy to atakuj zleceniodawców taki kozak jeden z drugim

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:28

Ruskim donosicielom zawsze będą to mordercy a Polakowi bohaterzy i to tyle a jak wam się tu ruskie nie podoba bo stalin waszych dziadów waszych tu przywiózł to do ukaszenki wypad na swoje ... 

dziewczyno ,jakieś podstawy języka polskiego by się przydały ,takie z elementarza mogą być ,żeby jakikolwiek sens był ,już gramatyki na poziomie klapy od studzienki nie wymagam:) jedna cienka książka w roku może :) może być instrukcja obsługi suszarki:)

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:39

Proszę Adminitratora o zgłoszenie tego postu do prokuratury jako podejrzenie popełnienia przestępstwa podżegania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych - art. 256 Kodeksu karnego.

to znany hejter tego forum ,robi to całymi latami ,uzywa w h... nicków i nawet włos mu z głowy nie spadł ,także nic sie nie wydarzy niestety,w tym wątku też paru używa np RYZY TUX,ale po znalezieniu IP przewaznie pisze jako gość ,nawet nie zaczynaj rozmowy z nim zostaniesz pedofilem to tak na początek ,a póżniej będzie ci życzył śmierci w męczarniach ,to także na początek,ewidentnie ma coś z głową ,osobowość mnoga i brak indentyfikacji swojej płci ,na szczęście durny jak but:)

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:44

...........jak twoi ruscy pisza, to ci to jakoś nie przeszkadza, a teraz odwal się od mego Rodaka Polaka, i już poszedł. Ruski zawsze był i jest fałszywy

juz widzę podpadłeś,praktycznie 70 % postów jest tej samej osoby ,zaufaj mi mam IP tego hejtera,sprawa na policji,ale coś długo sie grzebią

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:48

Sowiet chciał z Polski zrobić swoja republikę, nie pozwolili na to odważni Polacy.....

Dziś ci z PO i Nowoczesnej Trzaskowski i pederasta Rabiej z

kochasiem, chcę spedalić nasz kraj. Nie pozwalajcie na to, nie

głosujcie na PO - POKO, PSL i partyjkę komunistów oddanych

Rosji, polskich Zydów Koalicja Europejska. Martwie się, aby

rolnicy nie zagłosowali na ta Koalicję Europejską.

to też hejtera ,praktycznie masz całe watki jego wpisami ,tak wiem ze to trudne do uwierzenia ale to pisze RYZY TUX:) praktycznie co drugi to jego jej :) bo ma ostro zryte ,prawdopodobnie trans,rachunki za internet opłaca kobieta ,także raczej baba:)

#70 ~kpt.~

~kpt.~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:50

Ot, po prostu chłopakom chciało się po lasach trochę postrzelać. To taka przypadłość narodowa (po listopadowym, styczniowym powstaniu) zamiast odbudowywać (nawet z ruskimi), to po lesie z karabinem biegać i strzelać do chłopów nie mówiącyh po polsku. Strzelali i strzelali, ja więcej na strzelnicy wystrzelałem niż oni w lesie. Wyklęci przez samych siebie - błazny.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 17:51

Pederasta Mieszkowski z PO opluł Żołnierzy Wykletych, również komunistka Senyszyn.

o to też hejter:) no piszę prawdę 90% masz wpisów hejtera :)

praca równiutko 6.15 - 21.30  na tym forum ,no czasem jak sie mocno zdenerwuje to dłużej:)

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 18:07

9,10,12,14,15 itd to wpisy jednej i tej samej osoby znanego hejtera kuriera porannego ,dalej nie chce mi się liczyć ,nie dawajcie się nabrać czytelnicy:) pomóżcie złapać i osadzić te monstum,wszystkie wątki polityczne i około polityczne są usłane wpisami tego hejtera ,na pis wziął miliony siedzi juz powyżej 900 stron:)

#73 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 18:39

PISALI- BYDLAKI, KTÓRZY SĄ NIEUKAMI ALBO MIOTŁO CHRZCZENI.  CI OSTATYNI WSZYSTKICH POLAKÓW MAJĄ ZA PRZEKLETYCH.

A co powiesz na takie teksty o Polakach pisane przez tutejszych ruskich? Jeden z nich takie pisze:::

'''''mam w doopie polaka papieża, mam w doopie AK wyklętych, mam w doppie polaków""" I zobacz

jaka ma wielką . ten prawosławny, ale to twój, to na niego nie można nic złego napisać. Tacy jesteś

fałszywi i podli i wynaturzeni

Pamiętacie ruskiego trolla,PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ,propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem,że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek WSI , Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka cryo - od 7!!! miesięcy bredzi to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/mało inteligentny,tępy,ociężały umysłowo - ubogi zasób słów , żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny ....
I/ fabrykuje (prymitywnie podszywa się pod hejtowanego) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , EU , KOD oraz WOŚP -hejter GW  , Owsiaka , Rzeplińskiego , Tuska , Tuleyi , Biedronia , ONET-u i TVN

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 19:44

Pamiętacie ruskiego trolla,PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ,propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem,że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek WSI , Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka cryo - od 7!!! miesięcy bredzi to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/mało inteligentny,tępy,ociężały umysłowo - ubogi zasób słów , żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny ....
I/ fabrykuje (prymitywnie podszywa się pod hejtowanego) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , EU , KOD oraz WOŚP -hejter GW  , Owsiaka , Rzeplińskiego , Tuska , Tuleyi , Biedronia , ONET-u i TVN

Czyli podobny do Ciebie.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 19:54

Bolszewia otworzyła dzioby .Po wojnie mordowali rządzili i nadal ich potomkowie plują . Mają świnie szczęście ,że to Polska ich przytula i nie rozliczyła przynajmniej wywalić od koryt

#76 ~obywalel wyklęty~

~obywalel wyklęty~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 20:28

Gloryfikować osoby uznane przez organy państwowe jako zbrodniarze to jak sławić upa, że walczyli w dobre imię mordując Polaków - cywilów.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 08:34

Hańba dla Polaków ,że taki Cimoszewicz 1 ze stolicy 

#78 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 09:39

Czyli podobny do Ciebie.

Bolszewia otworzyła dzioby .Po wojnie mordowali rządzili i nadal ich potomkowie plują . Mają świnie szczęście ,że to Polska ich przytula i nie rozliczyła przynajmniej wywalić od koryt

Hańba dla Polaków ,że taki Cimoszewicz 1 ze stolicy 

Siedzi Psichooj nawiedzony
obryzguje forum strony
Ktoś dawno musiał na nim
czynić eksperymenty
Ciska łajnem jak najęty
bolszewickie chwyty umie
mógłby zasiąść w ruskiej dumie

marzy mu się marmurowy piedestał
z wyrytym "Psichooj nie przestał"
Hejcik z rana jak śmietana
tu emotka , tam hahanie
trollowanie do wieczora
kto wychował tego bachora ?
Człowiek w kolebce łeb urwie Hydrze
gdy młody zdusi centaury
a Psichooj co ? przychodzi nocka
a un ugniata swego klocka
na kolejne hejtowania
taki to typ , godny pożałowania

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 16:23

полезный идиот bez żadnego trybu

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 16:49

полезный идиот bez żadnego trybu

Zabolało  zapchlonego czubaryka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych