Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~chce miec zdj z Damirem ;p~

~chce miec zdj z Damirem ;p~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 20:00

CYTAT(ja @ 25.04.2009, 20:34:32) <{POST_SNAPBACK}>
Myślec to ona sobie może, ale napewno wspaniałą nie jest... Co do wczesniejszych wpisów to nie bralam udzialu w tym konkursie i nie zazdroszczę dziewczynom ktore dzieki znajomosciom wygraly tytuły... Szcerze mowiąc poszłabym na casting i jestem pewna ze dostalabym się ale nie chce się upokorzyć gdyż wiem że nie mam znajomości w tym biznesie i przegrałabym z ostrymi pasztetami...

Współczuję ostro tym dziewczyną które coś sobą reprezentowały były szczupłe i łądne a przegrały z pasztetami...

w pelni się z Tobą zgadzam ;] nie ma sensu chodzić na castingi bo i tak nie mamy szansy z podstawionymi dziewczynami

#62 ~MALA~

~MALA~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 20:50

CYTAT(chce miec zdj z Damirem ;p @ 25.04.2009, 21:00:57) <{POST_SNAPBACK}>
w pelni się z Tobą zgadzam ;] nie ma sensu chodzić na castingi bo i tak nie mamy szansy z podstawionymi dziewczynami

Dziewczyny, chodzić na castingi trzeba !!!!!!!!!!!!!!! Zapewniam Was ,że te które dostały tz.zielone karty są większymi faworytkami i mają większe szanse od tych trzech pierwszych .One mają tytuły dzisiaj a jutro nikt nie będzie pamiętał kto i co .A w Warszawie nie ma lekko i tam się okazuje ile warte są nasze białostockie wybory.Powodzenia dziewczynom z zielonymi kartami ,trzymam kciuki,będzie dobrze,jesteście super.
Na marginesie- widziałam wiele wyborów no ale te przerosły wszyskie- prowadzący -totalny niewypał, zespoły katastrofa,wystrój,światła gorsze jak na wiejskiej zabawie, jedynie solistki ratowały sytuację- głosy -super klasa,miło posłuchać !!!! Jurorzy co niektórzy delikatnie mówiąc nic nie widzący i wiedzący ,katastrofa.
Gratuluję wszystkim biorącym udział dziewczynom,szkoda tylko,że tak się poukładało i te PRAWDZIWIE pierwsze zostały bez tytułów.W Warszawie dajcie z siebie wszystko,wierzę w Was !!!

#63 ~ulkaaaa~

~ulkaaaa~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 22:55

Do przedmówczyni: Dlaczego dziewczyny nie chodzą na castingi? Powód jest jeden. Boją przegrać z takimi brzydodkami typu Lenartowicz... Nie kazdy pracuje w Ellafryz i dzieki temu ze ta firma zostala zlotym sponsorem konkursu ta laska zajela tytul II vicmiss bo pracuje w tym salonie... Ale przewaznie tak jest ze na etapie wojewodzkim sa takie przekrety dlatego to odstrasza!!!

#64 ~MALA~

~MALA~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 07:46

CYTAT(ulkaaaa @ 25.04.2009, 23:55:45) <{POST_SNAPBACK}>
Do przedmówczyni: Dlaczego dziewczyny nie chodzą na castingi? Powód jest jeden. Boją przegrać z takimi brzydodkami typu Lenartowicz... Nie kazdy pracuje w Ellafryz i dzieki temu ze ta firma zostala zlotym sponsorem konkursu ta laska zajela tytul II vicmiss bo pracuje w tym salonie... Ale przewaznie tak jest ze na etapie wojewodzkim sa takie przekrety dlatego to odstrasza!!!

Tak ,ale w Warszawie Ellafryz nie będzie sponsorem. Uwierz w SIEBIE i do przodu,olej białystok aby tylko przebrnąć przez ten białostocki koszmar i wytrzymać do finałów. Chodzi głównie o pokazanie się tytuł to nie wszystko a jak coś w sobie masz to zostaniesz zauważona.Trzymam kciuki,będzie dobrze.

#65 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 09:16

a ja mam pytanie: CZEMU MA NIE MYSLEC O TYM KOSZMARZE? w koncu sama sie w to wpakowała, faktycznie Białystok nie jest duzym miastem i wiesci szybko sie rozchodzą, ale podejzewam ze w innym miescie tego typu informacja rowniez szybko by sie rozeszla. wstydz sie dziewczyno , ja na twoim miejscu zapadlabym sie pod ziemie. Oczywiscie zobaczymy czy przejdziesz w cwiercfinalach, pamietaj ze teraz KAZDA BEDZIE MIALA JEDNAKOWA SZANSE. Ja nie skreslam ani Ciebie ani dwoch pozostalych dziewczyn z tytulami , bo wiem ze na regionalnych wyborach ZAWSZE JEST USTAWIONE i jak co roku mowi sie to dziewczynom startujacnym zeby byly z gory przygotowane na przegrana, czesc wie i idzie dla zabawy a czesc dopiero po konkursie stwierdza ze ktos kto to powiedzial jednak mial racje. Szkoda ze tak jest , moim zdaniem sami CI sponsorzy i jurorzy powinni byc sprawiedliwi i obiektywni- ale w sumie gdybym ja byla zlotym sponsorem a moje dziecko bralo by udzial badz ktos z moich znajomych to uwierzcie ale tez bym zachowala sie niesprawiedliwie i zaglosolwala na bliską i znaną mi osobe....

#66 ~;p~

~;p~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 12:40

Nie martwcie się dziewczyny. W tamtym roku było tak samo- ale nie tak oczywiste. Od początku wiedziałyśmy kto wygra. W dniu wyborów się okazało, że miałyśmy rację.
Z prezentów dostałyśmy jeszcze kosmetyki do włosów od Ella fryz.
To tylko Białystok i czego spodziewać się po tej wsi.
Tancerki, cóż kto je zna osobiście to wie, że nie są elitą intelektualną- więc należy im wybaczyć ich niewysublimowane słownictwo:)

#67 ~Racja~

~Racja~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 12:43

To prawda tancerki z Dynamitu są wulgarne, ale cóż zrobić? Najważneijsze się nimi nie przejmowaćsmile.gif

#68 ~tak, tak...~

~tak, tak...~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 15:38

Śmiać się tylko czytając Wasze opinie.
Przykro mi, że nie jesteśmy 'elitą intelektualną', ale cóż.. Nie każdemu dane? Rozumiem wzburzenie.. Szkoda, że każdy ma inny gust i to, co wg mądrych i znających się na rzeczy tutejszych nie jest równe opiniom jurorów. Tylko rozpaczać i narzekać nam przyszło. Oczywiście, że wszystko było ustawione. Oczywiście, że wygrały 'pasztety', a piękne i mądre zasługujące nie. Głupia sprawa. Wypłaczmy się więc i ponarzekajmy tu, gdzie każdy może być każdym i zabłysnąć swoim intelektem oraz zdolnościami lingwistycznymi. Wszyscy macie rację, tak. Biedni, biedni jesteście, ale nie jest źle - najlepiej wszystko wiecie, czyli wymiatacie, tylko pozazdrościć.

#69 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 15:52

Dynamit jest najlepszy! Tylko dlaczego takie grube Panie tam tańczą?

#70 ~:))~

~:))~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 17:23

CYTAT(widz @ 26.04.2009, 16:52:19) <{POST_SNAPBACK}>
Dynamit jest najlepszy! Tylko dlaczego takie grube Panie tam tańczą?

czemu grube panie? jakie grube panie?

#71 ~Niunka~

~Niunka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 17:42

Fakt, były ładne dziewczyny, nie które trochę brzydsze, ale nie były pierwsze lepsze wzięte z ulicy. Nie wiem, czy były tam jakieś układy czy nie, nie mi to oceniać. Grunt, że wygrały ładne dziewczyny. Benitę znam osobiście, mądra i skromna z niej dziewczyna, fajnie, że wygrała. Kibicowałam jej, ale myślałam, że się nie przebije mimo, że jest ładna. Nie każdemu się dogodzi. Mamy prawo wyrażać tu swoje opinię. A jeśli było coś ukartowane i z góry ustawione no to odpowiadający za to ludzie powinni uderzyć się w piersi. (Wiem, utopia:)) Zwyciężczyniom życzę powodzenia na dalszym etapie, przegranym powodzenia innym razem.

#72 ~neutralny~

~neutralny~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 01:55

CYTAT(tak, tak... @ 26.04.2009, 16:38:56) <{POST_SNAPBACK}>
Śmiać się tylko czytając Wasze opinie.
Przykro mi, że nie jesteśmy 'elitą intelektualną', ale cóż.. Nie każdemu dane? Rozumiem wzburzenie.. Szkoda, że każdy ma inny gust i to, co wg mądrych i znających się na rzeczy tutejszych nie jest równe opiniom jurorów. Tylko rozpaczać i narzekać nam przyszło. Oczywiście, że wszystko było ustawione. Oczywiście, że wygrały 'pasztety', a piękne i mądre zasługujące nie. Głupia sprawa. Wypłaczmy się więc i ponarzekajmy tu, gdzie każdy może być każdym i zabłysnąć swoim intelektem oraz zdolnościami lingwistycznymi. Wszyscy macie rację, tak. Biedni, biedni jesteście, ale nie jest źle - najlepiej wszystko wiecie, czyli wymiatacie, tylko pozazdrościć.

co zrobić taki kraj, tutaj kazdy kto siedzi przed klawiatura jest bogiem, a narzekanie i wytykanie błedów innym (i to te z ukrycia, chowając sie za adresem ip ) ? nie wiem dlaczego jeszcze to nie jest nasz sport narodowy

#73 ~kandydatka~

~kandydatka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 19:46

Witam drodzy Forumowicze:),
Od razu uprzedzam: brałam udział w tegorocznych wyborach miss i nie dostałam się nawet do finałowej 6. Czytając Wasze wszystkie komentarze wydaje się, że jesteście wszyscy świetnymi jurorami i każdy z Was wie najlepiej kto powinien wygraćwink.gif Prawda jest taka, że w tym roku było dużo dziewczyn ładnych spośród których ciężko było wybrać te 6 najlepszych, jury sprawiedliwie czy nie wybrało 6 najładniejszych i uważam, że dokonali na prawdę dobrego wyboru (choć wybierając mnie oczywiście byłby lepszy;)). Co do pierwszej trójki to polemizowałabym, jednak zgadzam się z powiedzeniem: jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził;] Gdyby wygrała np 9 pisalibyście, że fotomodelka i że ustawione jak 13 to też byście coś znaleźli a uroda rzecz gustu i nasza miss jednym się podoba bardziej innym mniej, ale z tego co słyszałam nikt nie powie o niej, że jest brzydką dziewczyną!
A podlasianki mają szanse na finał miss Polski! Pojedzie na ćwierćfinały aż 8;o reprezentantek i jestem pewna, że z 2-3 na pewno przejdą!
Co do ustawionych wyników to nie byłabym tego pewna, owszem Ania pracuje w Ellafryz, ale jak już ktoś zauważył na forum brała udział też rok temu w miss polonia podlasia, dostała tam dziką kartę i miss publiczności a złotym sponsorem również było Ellafryz, więc czemu tam nie wygrała? Patrycja M. owszem ma najwięcej zdjęć ze wszystkich kandydatek, ale czy jeden juror jest w stanie innych namówić by głosowali na jego faworytkę? Hmm ciekawe... Tak czy siak wygrały ładne dziewczyny, może nie najładniejsze ale mają szanse! Jeśli wygrały dzięki znajomościom, to powinny się wstydzić, mocno wstydzić!! A jury powinno mocno się postarać aby w następnych latach podobnych oskarżeń o ustawione wyniki nie było:] Jeśli muszą być ustawione to choć zróbcie to po cichu! Wykażcie się inteligencją, błyskotliwością, sprrrytem biggrin.gif Powodzenia:)
P.S. Organizacja owszem zostawiała wiele do życzenia, ale pani Eli Lichanów i jej córce, które zajmowały się wszystkim, od choreografii po sponsorów szczerzę dziękuję, zrobiłyście Panie świetną robotę!! smile.gif)

#74 ~jarecki~

~jarecki~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 13:13

Mamy taką miss jutro jej nie będzie...będzie następna...jedna identyczna jak druga (ja przynajmniej zeszłorocznej bym nie odróżnił na ulicy od tej z tego roku). To co podoba się większości traci w moich oczach na wartości. To tak jak z modą...jak widzę pół miasta w tym samym ubraniu lub butach to mam dreszcze. Jak widzę dziewczyny z identycznymi włosami, w identycznych ubraniach, wymalowanymi jak na wsi do kościoła to też mną rzuca. Czemu co roku wybieracie takie dziewczyny???? Co roku powinna być inna żeby podpasować pod gusta każdego człowieka. Rok temu była czarna rodem z pisma dla panów to w tym powinna być delikatna dama o słowiańskich rysach itd...Trochę inwencji twórczej...To co robi jury to nie jest myślenie o reprezentacji regionu czy kraju tylko o własnej d**** i o d**** swoich ziomków!! Czy ktoś się podrapał w głowę i pomyślał dlaczego nasze piękności nie mają uznania w międzynarodowych konkursach miss?! Bo ja się wpycha własne miernoty lub patrzy tylko pod jednym kątem to tak jest.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 16:17

żal i porażka hehe jak ktos z taka twarza wgl moze zostac miss? dziewczyny takie jak ta mis podlasia to nie powiiny wychodzic na scene na gali mis polski bo wysmieją i jak zwykle podlasie sobie lipy narobi, a tak wgl to ciekawe ile zapłaciła sponsorom (nawet i w naturze) za ten tytuł ze wygrała hehe:)

#76 ~krissuj~

~krissuj~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2010 - 05:17

CYTAT(kandydatka @ 28.04.2009, 20:46:19) <{POST_SNAPBACK}>
Witam drodzy Forumowicze:),
Od razu uprzedzam: brałam udział w tegorocznych wyborach miss i nie dostałam się nawet do finałowej 6. Czytając Wasze wszystkie komentarze wydaje się, że jesteście wszyscy świetnymi jurorami i każdy z Was wie najlepiej kto powinien wygraćwink.gif Prawda jest taka, że w tym roku było dużo dziewczyn ładnych spośród których ciężko było wybrać te 6 najlepszych, jury sprawiedliwie czy nie wybrało 6 najładniejszych i uważam, że dokonali na prawdę dobrego wyboru (choć wybierając mnie oczywiście byłby lepszy;)). Co do pierwszej trójki to polemizowałabym, jednak zgadzam się z powiedzeniem: jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził;] Gdyby wygrała np 9 pisalibyście, że fotomodelka i że ustawione jak 13 to też byście coś znaleźli a uroda rzecz gustu i nasza miss jednym się podoba bardziej innym mniej, ale z tego co słyszałam nikt nie powie o niej, że jest brzydką dziewczyną!
A podlasianki mają szanse na finał miss Polski! Pojedzie na ćwierćfinały aż 8;o reprezentantek i jestem pewna, że z 2-3 na pewno przejdą!
Co do ustawionych wyników to nie byłabym tego pewna, owszem Ania pracuje w Ellafryz, ale jak już ktoś zauważył na forum brała udział też rok temu w miss polonia podlasia, dostała tam dziką kartę i miss publiczności a złotym sponsorem również było Ellafryz, więc czemu tam nie wygrała? Patrycja M. owszem ma najwięcej zdjęć ze wszystkich kandydatek, ale czy jeden juror jest w stanie innych namówić by głosowali na jego faworytkę? Hmm ciekawe... Tak czy siak wygrały ładne dziewczyny, może nie najładniejsze ale mają szanse! Jeśli wygrały dzięki znajomościom, to powinny się wstydzić, mocno wstydzić!! A jury powinno mocno się postarać aby w następnych latach podobnych oskarżeń o ustawione wyniki nie było:] Jeśli muszą być ustawione to choć zróbcie to po cichu! Wykażcie się inteligencją, błyskotliwością, sprrrytem biggrin.gif Powodzenia:)
P.S. Organizacja owszem zostawiała wiele do życzenia, ale pani Eli Lichanów i jej córce, które zajmowały się wszystkim, od choreografii po sponsorów szczerzę dziękuję, zrobiłyście Panie świetną robotę!! smile.gif)

nie tylko ładna...to jeszcze bystra i inteligentna.....miło,że takie kwiatki żyją między "prawdziwymy polakami"

#77 ~na chwile~

~na chwile~
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 16:44

haha.. miss-ki podlasia? haha no moze sa niektóre ładne czy tam zgrabne ale wszystkie(1lub 2 wyjatki)sa nie pewne siebie!! nic sie nie wczuwaja bez emocji, idą żeby iść żeby szybciej skończyć, sie nie uśmiechaja to maja byc miss???? hahahaha smieszne...

#78 ~ooo~

~ooo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 17:11

ona inteligentna?? chyba se ktos żartuje, to najwiekszy pustak jaki może być. cała uczelnia się z niej śmieje, bo jak się odwali to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych