Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 09:53

to nie prawda bo Patrycja Murawska 1 vice miss byla w sukni wieczorowej, ale musze przyznac ze to jest naprawde nie fair , poza tym te dziewczyny od samego poczatku nie byly traktowane na rowni, spojrzcie na zdjecia na bstok.pl w prezentacji kandydatek, jak to jest ze jedna dziewczyna ma 7 zdjec a druga tylko 3 ? MURAWSKa dwie sesje zdjeciowe, przeciez to jest tak widoczna niesprawiedliwosc, mozna golym okiem zauwazyc ze Murawska ma inny makijaz na jednym zdjeciu i inny na drugim i brwi rowniez inaczej zrobione, Lenartowicz ustawiona rowniez bo ELLA FRYZ juz sie postarala oto zeby ona cos zajela, bo to by bylo niemozliwe zeby dziewczyna z tak okropnym usmiechem wygrala, brak mi slow na ta cala organizacje, ja tez uwazam ze za rok kto inny powinien wziasc w swoje rece cale przygotowania i organizowanie tego konkursu

#42 ~aaaaaaaa~

~aaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 10:18

[quote name='ja' date='25.04.2009, 10:53:52' post='111148']
to nie prawda bo Patrycja Murawska 1 vice miss byla w sukni wieczorowej, ale musze przyznac ze to jest naprawde nie fair
Ale zauważ, że ta Jej suknia wyglądała też jak ślubna tylko miała inny kolor

#43 ~Xman~

~Xman~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 10:26

TO kto waszym zdaniem powinien był wygrać?

#44 ~yol~

~yol~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:11

CYTAT(kolejna uczestniczka @ 24.04.2009, 22:22:32) <{POST_SNAPBACK}>
tak wiec słuchaj "żalu", każda z nas poświęcała swój czas, wysiłek i pieniądze na to by wziąć udział w tym konkursie, więc nie dziw sie, że każda z uśmiechem przyjełaby obiecany ( i to na formum publicznym ) upominek. A to, że mamy się obejść marnym karnetem o wartości 30zł na tak prestiżowym konkursie, to tak jak pisano wcześniej ŻENADA, ja więcej zainwestowałam w solarium przed finałem, niż wart jest ten karnet. Poza tym to nie dowodzi naszej pustości i płytkości, tylko niesłowności organizatorów...

slonce a gdybys nie pochodzila na solarium przed konkursem stalo by sie cos? szkoda ze nikt juz nie ocenia naturalnego piekna, ciekawe cze bylaby jakas odwazna ktora zgodzila by sie wystapic kompletnie bez makijazu,szczerze a to watpie, bardzo mi przykro ze tak was "oszukano" ale wydaje mi sie ze ten konkurs daje mozliwosc pokazania sie i zablysniecia uroda na szerokich plaszczyznach. ciesz sie popularnoscia.pozatym skoro konkurs juz za nami nie musisz juz latac na solarium ;]

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:12

CYTAT(kolega @ 25.04.2009, 08:41:32) <{POST_SNAPBACK}>
A co powiecie na to? Patrzcie dobrze,tam jest Kamila Ryszkiewicz,Miss Podlasia 2009!!!
Oglądajcie ten zwiastun kinowy!!! I co,w takim zestawieniu też wam przeszkadźa disco polo???
http://www.wojnapols...ka.pl/pl/glowna

A cóż innego ona robi w tym filmie, to co na teledysku "rozłóż nóżki", jest tancerką disco polo i tyle... i dzięki Bogu, że nie ma tam kwestii mówionych, ale o jej karierę aktorską możemy być spokojni, dalej niż teledyski disco polo nie zajdzie, bo przecież jak ktoś, kto nie wymawia "R" i nie potrafi poprawnie wypowiedzieć swojego nazwiska może zaistnieć jako aktor... :]

#46 ~Kandydatka~

~Kandydatka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:25

CYTAT(F @ 25.04.2009, 10:30:05) <{POST_SNAPBACK}>
Czemu tylko wybrane kandydatki prezentowały się w sukniach ślubnych, a reszta w skromniutkich sukieneczkach, dziwne, że tylko te co były w sukniach ślubnych wygrały!!!!

W sukniach ślubnych prezentowały się dziewczyny wysokie. W tym roku właśnie takie były wymagania właścicielki Mon Cherri. Niestety nam też było głupio wychodzić w sukniach ślubnych kiedy nasze koleżanki były w sukniach wieczorowych, ale musicie przyznać że suknie wieczorowe były prześliczne. Poza tym decyzja o finałowej szóstce podjęta była podczas przerwy przed pokazem ślubnym.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:30

nieprawda bo wysokie dziewczyny byly tez w sukniach wieczorowych hehe no nie wiem czy wszystkie byly tak wysokie w slubnych!!!!!

#48 ~black miss~

~black miss~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:30

[

NO WIEC TAK. TANCZE W ZESPOLE DYNAMIT I POMAGALAM ZBIERAC GLOSY.
GŁOSY KTORE BYŁY "W SŁOICZKU" - BYŁY TO GŁOSY DO KUPIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!
GŁOSY KTÓRE ZBIERAŁA PANI CHOWAŁA DO TOREBKI, BO GDZIE DO ku*** MIAŁA Z NIMI CHODZIĆ??????
ZAŁOSNI JESTESCIE SKORO UWAZACIE ZE ORGANIZACJA,ZESPOLY TO SCIERWO, TO PO CO IDZIECIE?? ZEBY POZNIEJ MIEC KOMU d*** OBSMAROWAC??
TE KTORE WYGRALY, TO MIALY SZCZESCIE. NAJWIDOCZNIEJ SA PIEKNE. BYL TAM PAN GERARD - SZEF MISS LANDU KTORY JAK JEST TO KONKURSY SA SPRAWIEDLIWE... ZRESZTA CO JA WAM BEDE TLUMACZYC. KTORA KOLWIEK BY NIE ZOSTALA MISS PODLASIA TO BYSCIE UWAZALI ZE BYLA USTAWIONA.

A! I WSPOMNIELISCIE TU O PUSTOSCI DZIEWCZYN.
TO POWIEDZCIE MI JEDNA MADRA RZECZ.

KTO KTORY JEST TAKI INTELIGENTNY I NIE PUSTY SZUKA SPECJALNIE FOR PO TO BY POJECHAC PO DZIEWCZYNACH?? NAJWIDOCZNIEJ NIE MACIE CZASU... ŁOMY....
[/quote]

wyluzuj lalka! łomem to jestes Ty ;] a do tego napinaczem ;p hmmm zyjemy w wolnym kraju i mozemy mowic co chcemy i gdzie chcemy, nie podobala nam sie organizacja - nasze swiete prawo tak myslec, nie podobaly nam sie dziewczyny ktore wygraly - o gustach sie nie dyskutuje, nei podobaly nam sie zespoly - oj chyba z jakiegos powodu nam sie nie podobaly,nie sadzisz? ;] ehh co do pustosci dziewczyn to moje zdanie ii jesli sa madre to sie tym nie przejma ii nie beda mnie obrazac za moje poglady ;] dziewczynko i uwazaj jakiego slownictwa uzywasz nie jestes u siebie na wiosce.

#49 ~NINA~

~NINA~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:32

CYTAT(gość @ 25.04.2009, 12:12:52) <{POST_SNAPBACK}>
A cóż innego ona robi w tym filmie, to co na teledysku "rozłóż nóżki", jest tancerką disco polo i tyle... i dzięki Bogu, że nie ma tam kwestii mówionych, ale o jej karierę aktorską możemy być spokojni, dalej niż teledyski disco polo nie zajdzie, bo przecież jak ktoś, kto nie wymawia "R" i nie potrafi poprawnie wypowiedzieć swojego nazwiska może zaistnieć jako aktor... :]

HAHA TO PRAWDA!!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:45

Guzik prawda ze decyzja byla podjęta podczas przerwy... Jak wytłumaczyc to iż 3 finalistki miały jakiś związek albo z JURY albo pracowaly w ktorejs z FIRM sponsorujących konkurs? To jest czysta niesprawiedliwość, nic bym tutaj nie napisala gdyby byly ładne ale one poprostu STRASZĄ!

#51 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 11:48

CYTAT(Gość @ 25.04.2009, 12:45:34) <{POST_SNAPBACK}>
Guzik prawda ze decyzja byla podjęta podczas przerwy... Jak wytłumaczyc to iż 3 finalistki miały jakiś związek albo z JURY albo pracowaly w ktorejs z FIRM sponsorujących konkurs? To jest czysta niesprawiedliwość, nic bym tutaj nie napisala gdyby byly ładne ale one poprostu STRASZĄ!

PRAWDA, pozostałe trzy dziewczyny z finałowej trójki były o wiele ładniejsze........................

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 12:23

CYTAT(~xxx~ @ 25.04.2009, 12:48:37) <{POST_SNAPBACK}>
PRAWDA, pozostałe trzy dziewczyny z finałowej trójki były o wiele ładniejsze........................

Ciągle mówicie że dziewczyny wygrały niesprawiedliwie. Więc która Waszym zdaniem powinna wygrać?

#53 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 12:29

CYTAT(Kandydatka @ 25.04.2009, 12:25:49) <{POST_SNAPBACK}>
W sukniach ślubnych prezentowały się dziewczyny wysokie. W tym roku właśnie takie były wymagania właścicielki Mon Cherri. Niestety nam też było głupio wychodzić w sukniach ślubnych kiedy nasze koleżanki były w sukniach wieczorowych, ale musicie przyznać że suknie wieczorowe były prześliczne. Poza tym decyzja o finałowej szóstce podjęta była podczas przerwy przed pokazem ślubnym.

Powiedz lepiej , że decyzja była podjęta przed finałem, a suknie wieczorowe oprócz sukni I Wice Miss były bardzo skromne, ja w szafie mam 3 bardziej szykowne i eleganckie kreacje, a do "modelek i miss" się nie zaliczam, raczej do tych przeciętniejszych, dlatego uważam, że część kandydatek została wyróżniona, a część skrzywdzona.

#54 ~chłop z mazur~

~chłop z mazur~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 12:30

CYTAT(Gość @ 25.04.2009, 13:23:56) <{POST_SNAPBACK}>
Ciągle mówicie że dziewczyny wygrały niesprawiedliwie. Więc która Waszym zdaniem powinna wygrać?

A NP. NUMERY 15,9,11,13 ?

#55 ~iiiiiii~

~iiiiiii~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 12:33

Pewnie ta co pisze te głupoty biedaczka nie dostała tytułu i teraz sie odgrywa na fajnych dziewczynach może byś spojrzała w lustro bo może z Tobą jest coś nie tak albo masz zaduże wyobrażenie na swój temat szkoda mi tych lasek co wygrały bo są naprawde fajne a przez takie kretyńskie komentarze tylko cierpiął bo jakieś ich niby "koleżanki " co nie wygrały i muszą sie odegrać. Żałosne laski hehehe a za te dziewczyny co przeszły dalej trzymam kciuki w kolejnym etapie

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 12:39

Moim zdaniem 80% ludzi którzy tu piszą to kandydatki z urażonym ego.

#57 ~Jaaaaa ja~

~Jaaaaa ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 13:47

CYTAT(Gość @ 25.04.2009, 13:39:47) <{POST_SNAPBACK}>

Ty tez sie do nich zaliczasz? ja akurat nie,i na tym forum pisze co mysle. wiekszosc osob tu sie wypowiadajacych nie mysli pochlebnie o zwyciezczyniach konkursu no coz nasze prawo.

#58 ~Jaaaaa ja~

~Jaaaaa ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 13:48

CYTAT(Gość @ 25.04.2009, 13:39:47) <{POST_SNAPBACK}>

Ty tez sie do nich zaliczasz? ja akurat nie,i na tym forum pisze co mysle. wiekszosc osob tu sie wypowiadajacych nie mysli pochlebnie o zwyciezczyniach konkursu no coz nasze prawo.

#59 ~może~

~może~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 15:45

Nic nie zmieni faktu że w Miss Polski to nasz "Miska" furrory nie zrobi... Nie ma zresztą co się dziwić... Trzeba mieć coś w głowie. A nie myśleć tylko jakim jest się wspaniałym.

#60 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 19:34

Myślec to ona sobie może, ale napewno wspaniałą nie jest... Co do wczesniejszych wpisów to nie bralam udzialu w tym konkursie i nie zazdroszczę dziewczynom ktore dzieki znajomosciom wygraly tytuły... Szcerze mowiąc poszłabym na casting i jestem pewna ze dostalabym się ale nie chce się upokorzyć gdyż wiem że nie mam znajomości w tym biznesie i przegrałabym z ostrymi pasztetami...

Współczuję ostro tym dziewczyną które coś sobą reprezentowały były szczupłe i łądne a przegrały z pasztetami...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych