Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~PreczZmatactwami~

~PreczZmatactwami~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 13:33

Byłam i widziałam i mogę stwierdzić iż jury trafnie wybrało tylko jedną z kandydatek ale napewno nie byla nią ani Kamila Ryszkiewicz ani Anna Lenartowska. Chyba nie trzeba przedstawiac nikomu argumentow, miss podlasia nie jest ładna ani zgrabna ani bystra z tego co bylo widac. II vcmiss czyli A. Lenartowicz ma nieproporcjonalna sylwetkę co mocno rzucalo sie w oczy poza tym jest paskudna i ma brzydki usmiech. Tak wiec dlaczego te dziewczyny zajely tytuly? Lenartowicz pracuje w Ellafryz ktore bylo glownym sponsorem konkursu tak więc wiadomo skąd jest ten tytuł, bo dzieki urodzie napewno go nie dostala. Tak wiec nie ma dziewczyno czego gratulowac... Niestety ten konkurs wiaze sie z krytyką i i jesli kogos boli prawda to przykro mi ale nie trzeba bylo sie brac za taki konkurs. Cały Białystok niestety ma teraz z tego polewkę... Pozdrawiam serdeczne smile.gif

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 13:34

CYTAT(leuke @ 24.04.2009, 12:27:15) <{POST_SNAPBACK}>
były ładniejszcze dziewczyny. Nie wiem czym się kieruje jury wybierając finalistkę. Konferansjer - porażka

Ale który konferansjer bo było dwóch

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 13:37

Byłam i widziałam i mogę stwierdzić iż jury trafnie wybrało tylko jedną z kandydatek ale napewno nie byla nią ani Kamila Ryszkiewicz ani Anna Lenartowska. Chyba nie trzeba przedstawiac nikomu argumentow, miss podlasia nie jest ładna ani zgrabna ani bystra z tego co bylo widac. II vcmiss czyli A. Lenartowicz ma nieproporcjonalna sylwetkę co mocno rzucalo sie w oczy poza tym jest paskudna i ma brzydki usmiech. Tak wiec dlaczego te dziewczyny zajely tytuly? Lenartowicz pracuje w Ellafryz ktore bylo glownym sponsorem konkursu tak więc wiadomo skąd jest ten tytuł, bo dzieki urodzie napewno go nie dostala. Tak wiec nie ma dziewczyno czego gratulowac... Niestety ten konkurs wiaze sie z krytyką i i jesli kogos boli prawda to przykro mi ale nie trzeba bylo sie brac za taki konkurs. Cały Białystok niestety ma teraz z tego polewkę... Pozdrawiam serdeczne smile.gif

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 15:31

no i jak co roku konkurs miss Podlasia budzi wiele kontrowersji... jednak tym razem i ja uważam że są ku temu powody.
Zgadzam się z przedmówcami co do organizacji i oprawy imprezy, a raczej totalnej jej braku. Wiele do życzenie pozostawiało nie tylko samo miejsce imprezy ale również oświetlenie i nagłośnienie. Konferansjer który starał się być zabawny albo przynajmniej tak mu się wydawało w połowie wyborów zaczął sprawiać, że goście nie mogli doczekać się końca co i tak było niczym w porównaniu do występów zespołów ze szkoły estradowej( brak zgrania dopracowania choreografii... wszystko nie równo! no i nie wspomnę już o wielkim upadku- ci co byli wiedzą o co chodzi:), totalna porażka!Coś co pomogło nam ukoić skołatane nerwy po tak tak traumatycznych przeżyciach to występy solistek, nie powiem wokal pierwsza klasa!
Wracając do tematu samych kandydatek...gusta są różne i wiadomo,że nie każdy z opinią komisji zgadzać się musi ale to co można usłyszeć było potem w kuluarach...mnie zszokowało. Wcale mnie nie dziwi, że dziewczyny mają zastrzeżenia do wyników.Okazuje się że w konkursie tym na pewno nie panują zasady fair play. Od początku niektóre z kandydatek cieszyły się większymi względami jury niż inne i chyba nie przypadkiem trafiły one do ścisłego finału...okazuje się że jedna z finalistek miała oddzielną osobista sesje u fotografa zasiadającego w komisji a tu twarz głównego sponsora tu kolejna pani okazuje się być dziewczyną fotografa z gazety, która oczywiście jakoś przypadkiem tez jest sponsorem i zasiada w jury i tak dalej i tak dalej....hmmmmmmm i teraz powstaje pytanie: czy nasze finalistki są tak wyjątkowo piękne i to ich uroda powaliła jury na kolana, czy może coś zupełnie innego? Aby każdy z nas nie miał co do tego wątpliwości proponuje dziewczynom starować w innych konkurach gdzie mamy ciocie wujkowie chlopaki czy jeszcze inni ziomkowie nie są zaangażowani w organizację konkursu, wtedy będziecie mialy 100% pewności ze wygrałyscie zasłużenie tak samo jak wasze rywalki no i oczywicie my podziwiający was goście .

#25 koronka

koronka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 16:11

CYTAT(~ewa~ @ 24.04.2009, 12:53:05) <{POST_SNAPBACK}>
zazdrosna?? dziewczyny nie rozumiem was wcale!!! Benita była moją faworytką bardzo ładna dziewczyna nic dziwnego że wygrała co do miss jestem rozczarowana tancerka disco polo reprezentuje nasze podlasie porażka:(sad.gifsad.gif

Znam Benite osobiście, i wiem jaka jest w rzeczywistosci,piekna zgrabna i inteligentna;) czy mi sie wydaje czy ktos poprostu jej zazdrosci.jestem bardzo zadowolona ze wlasnie ona wygrala;) Benitka jestes najlepsza;)

#26 ~Miss~

~Miss~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 16:22

Nigdy w zyciu nie powiedziałabym że Kamila wygra ktoś juz wspomniał "rozłóż nóżki" poprostu jedna wielka porażka

#27 ~Szczęśliwa 13~

~Szczęśliwa 13~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 17:02

Bardzo się cieszę, że wybory wygrała właśnie Kamila. To ona była naszą maskotką, ponieważ na każdej próbie była uśmiechnięta i podnosiła nas na duchu. Nie wiem dlaczego przeszkadza Wam fakt, że jest tancerką skoro dzięki temu pięknie się rusza. Wątpię, że po przeżyciu tak stresującego momentu którakolwiek z Nas powiedziałaby coś bardziej sensownego. Słowa Kamili były wypowiedziane prosto z serca i to właśnie ją wyróżnia - szczerość. Miała wygłosić mówkę typu "Dziękuję sponsorom i mojemu misiaczkowi..."?! to dopiero byłoby żałosne. Wybory miały być świetną zabawą a nie powtarzaniem szablonowych zachowań i tekstów. Nie nadawajmy temu rangi Miss World!
Moim zdaniem udział w wyborach był świetną zabawą między innymi dlatego, że były tam właśnie takie dziewczyny jak Kamila. Chciałabym podziękować wszystkim dziewczynom za niezapomnianą przygodę. Jesteście niesamowite smile.gif

#28 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 17:17

zobaczcie co znalazłem biggrin.gif nasza piękna nowa Miss Podlasia w akcji biggrin.gif, nie mogę oderwać od niej oczu, jury miało racje w 100%, wybrało ją mimo tego, że nie znało jej innych telentów np. aktorskiego i tanecznego, jak nie wierzycie to sami sie przekonajcie: ochhhh!!!! Kamilcia jest najlepsza!!! jestem z Toba Kochana :****
precz zazdrośnicom!

#29 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 18:16

hehe żal.... na tym forum kręci się pełno zazdrosnych lasek... a o kogo oczywiście że o Benitę. Jest ze wszystkich dziewczyn najładniejsza... a kto pościł komenta że Benita nie umie się wysłowić jest w wielkim będzie. Nie znasz nie oceniaj!!! zazdrosne laski które przegrały niech się nie odzywają...!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 19:07

Boże, na początku tego nie zauważyłem, ale gdy kamera już była blisko twarzy i "najładniejsze dziewczyny" się wypowiedziały to jestem przerażony.
Czym się kierowali jurorzy ? Na pewno nie urodą. Nie wierzę, że nie było tam ładniejszych dziewczyn, na mieście można spotkać 100 razy ładniejsze dziewczyny. Niestety, podobno o gustach się nie dyskutuje...
A po za tym - dziwna panuje teraz moda na płaskie tyłki... :/

#31 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 19:36

do cholery i znowu nie mamy szans na to żeby Podlasianka została najpiękniejszą Polka..;/ brak słów po co to wszystko, te cale przedstawienie skoro zawsze z góry wiadomo kto wygra...

#32 ~dj~

~dj~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 20:06

Final MISS Podlasia to istny cyrk!!!Wszystko bylo wczesniej wiadome kto wygra.Jury mialo klapki na oczach ,organizacja byla wielka klapa.Tancerki sie przewracaly,oswietlenie kandydatek bylo okropne.Pani ,ktora sprzedawala kupony na Miss Publicznosci trzymala puste kartki w szklanym pojemniku ,a kupione kuponyz numerkami chowala do kosmetyczki w swojej torebce !!!!!!!!!Chyba muslala ze nikt tego nie zauwazy....Z tych kandydatek zadna w Miss Polski nie zakwalifikuje sie!!!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 20:10

A ja uwazam moi drodzy ze taki konkurs wiaze sie ze slowami krytyki i nikt nie powinien sie obrazac i rzucac tekstow ze ktos jest zazdrosny czy cos... Prawda boli? Nie rozumiem... Sorry ale Miss Podlasia to poprostu porazka, I vicemiss chuda i ładna to tutaj sie zgodze, II vicemiss brzydka i beznadziejna z twarza jakas rozkwaszoną! I to nie chodzi o gusta, poprostu tak jest i tego nie zmienisz. Ja tym dziewczynom ktore sa w finalowej trojce proponuje zglosic się do np. Look Of The Year czy innego konkursu pieknosci, tam gdzie nie bedzie "znajomosci" tylko czysta sprawiedliwa rywalizacja bo teraz kiedy wiadomo dlaczego zajely takie tytuly mimo ze nie powinny sa obsmarowywane... Zreszta ja sie nie dziwię...

#34 ~zal miss~

~zal miss~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 21:08

uhuhh laska nie przesadzasz??? co Ty bralas udzial w konkursie dla nagrod??? nie dla sprawdzenia samej siebie ? nie dla wlasnej satysfakcji? omg zal , kolejny dowod ze lalki z konkursow miss sa plytkie i puste.brawo dziewczyno udowaniasz to no na wlasnym przykladzie ;]

#35 ~kolejna uczestniczka~

~kolejna uczestniczka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 21:22

CYTAT(zal miss @ 24.04.2009, 22:08:14) <{POST_SNAPBACK}>
uhuhh laska nie przesadzasz??? co Ty bralas udzial w konkursie dla nagrod??? nie dla sprawdzenia samej siebie ? nie dla wlasnej satysfakcji? omg zal , kolejny dowod ze lalki z konkursow miss sa plytkie i puste.brawo dziewczyno udowaniasz to no na wlasnym przykladzie ;]

tak wiec słuchaj "żalu", każda z nas poświęcała swój czas, wysiłek i pieniądze na to by wziąć udział w tym konkursie, więc nie dziw sie, że każda z uśmiechem przyjełaby obiecany ( i to na formum publicznym ) upominek. A to, że mamy się obejść marnym karnetem o wartości 30zł na tak prestiżowym konkursie, to tak jak pisano wcześniej ŻENADA, ja więcej zainwestowałam w solarium przed finałem, niż wart jest ten karnet. Poza tym to nie dowodzi naszej pustości i płytkości, tylko niesłowności organizatorów...

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 21:56

jestem tego samego zdania niesprawiedliwe jest to!!!!!

#37 ~srutut~

~srutut~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 22:45

A nikt nie mówił że będzie sprawiedliwie:)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 22:54

[quote name='ANIA' date='24.04.2009, 08:02:34' post='110823']
Byłam osobiście na finale Miss Podlasia 2009, organizacja do niczego nie popisali się, dużo wpadek i niedociągnięć. A Miss Publiczności była ukartowana, pani która zbierała kartki część wkładała do swojej torebki, a tylko wybrane do misy na głosy ( tak dobrze to napisałam, bo urny do głosowania nie było tylko jakaś szklana miska - parodia, a najśmieszniejsze, że za głos trzeba było zapłacić 5 zł i można było kupić np. 100 głosów na 1 kandydatkę) czy nie uważacie, że mogło być bardziej uczciwie gdyby każdy miał do oddania 1 głos. PS. Te które miały wygrać wygrały chyba zbieg okoliczności ?
Ja też byłem świadkiem tego zdażenia z kartkami jednym słowem jedne wielkie oszustwo!!
A w dodatku prezentacja kandydatek bardzo krótko trwała, natomiast o sponsorach gadali non stop aż do znudzenia.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 07:23

[quote name='Gość' date='24.04.2009, 23:54:27' post='111102']
[quote name='ANIA' date='24.04.2009, 08:02:34' post='110823']
Byłam osobiście na finale Miss Podlasia 2009, organizacja do niczego nie popisali się, dużo wpadek i niedociągnięć. A Miss Publiczności była ukartowana, pani która zbierała kartki część wkładała do swojej torebki, a tylko wybrane do misy na głosy ( tak dobrze to napisałam, bo urny do głosowania nie było tylko jakaś szklana miska - parodia, a najśmieszniejsze, że za głos trzeba było zapłacić 5 zł i można było kupić np. 100 głosów na 1 kandydatkę) czy nie uważacie, że mogło być bardziej uczciwie gdyby każdy miał do oddania 1 głos. PS. Te które miały wygrać wygrały chyba zbieg okoliczności ?
Ja też byłem świadkiem tego zdażenia z kartkami jednym słowem jedne wielkie oszustwo!!
A w dodatku prezentacja kandydatek bardzo krótko trwała, natomiast o sponsorach gadali non stop aż do znudzenia.

NO WIEC TAK. TANCZE W ZESPOLE DYNAMIT I POMAGALAM ZBIERAC GLOSY.
GŁOSY KTORE BYŁY "W SŁOICZKU" - BYŁY TO GŁOSY DO KUPIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!
GŁOSY KTÓRE ZBIERAŁA PANI CHOWAŁA DO TOREBKI, BO GDZIE DO ku*** MIAŁA Z NIMI CHODZIĆ??????
ZAŁOSNI JESTESCIE SKORO UWAZACIE ZE ORGANIZACJA,ZESPOLY TO SCIERWO, TO PO CO IDZIECIE?? ZEBY POZNIEJ MIEC KOMU d*** OBSMAROWAC??
TE KTORE WYGRALY, TO MIALY SZCZESCIE. NAJWIDOCZNIEJ SA PIEKNE. BYL TAM PAN GERARD - SZEF MISS LANDU KTORY JAK JEST TO KONKURSY SA SPRAWIEDLIWE... ZRESZTA CO JA WAM BEDE TLUMACZYC. KTORA KOLWIEK BY NIE ZOSTALA MISS PODLASIA TO BYSCIE UWAZALI ZE BYLA USTAWIONA.

A! I WSPOMNIELISCIE TU O PUSTOSCI DZIEWCZYN.
TO POWIEDZCIE MI JEDNA MADRA RZECZ.

KTO KTORY JEST TAKI INTELIGENTNY I NIE PUSTY SZUKA SPECJALNIE FOR PO TO BY POJECHAC PO DZIEWCZYNACH?? NAJWIDOCZNIEJ NIE MACIE CZASU... ŁOMY....

#40 ~F~

~F~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2009 - 09:30

Czemu tylko wybrane kandydatki prezentowały się w sukniach ślubnych, a reszta w skromniutkich sukieneczkach, dziwne, że tylko te co były w sukniach ślubnych wygrały!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych