Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ffa~

~ffa~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 06:31

coz za niedyskretne zoomowanie:D

#2 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 07:02

Byłam osobiście na finale Miss Podlasia 2009, organizacja do niczego nie popisali się, dużo wpadek i niedociągnięć. A Miss Publiczności była ukartowana, pani która zbierała kartki część wkładała do swojej torebki, a tylko wybrane do misy na głosy ( tak dobrze to napisałam, bo urny do głosowania nie było tylko jakaś szklana miska - parodia, a najśmieszniejsze, że za głos trzeba było zapłacić 5 zł i można było kupić np. 100 głosów na 1 kandydatkę) czy nie uważacie, że mogło być bardziej uczciwie gdyby każdy miał do oddania 1 głos. PS. Te które miały wygrać wygrały chyba zbieg okoliczności ?

#3 ~BMW~

~BMW~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:06

Patrze zazdrość urody sie wkradła Pani z góry^ Bardzo ładne Kobitki

#4 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:22

Tak, mamy swojego Kononowicza i mamy Miss. Czy Białystok zawsze musi być w czołówce śmiesznych MIAST ??? Ciekawi mnie czym kierowali się jurorzy przy głosowaniu ??? Jak mamy godnie być reprezentowani na wyższych szczeblach jak miss zostaje dziewczyna co nie umie się wysłowić ??? Sama "uroda" to nie wszystko. Było tyle dziewczyn ładnych i mądrych ,mogących zaprezentować na WYSOKIM POZIOMIE nasz zaściankowy region.Niestety lubimy być w centrum uwagi -ŚMIESZNOŚCI- Białystok . Jesteśmy centralną beczką śmiechu .

#5 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:24

Organizacja totalny niewypał, ojej na samym poczatku ten zespol, i ta padajaca dziewczyna?, co to bylo to ja nie wiem, naprawde w tym kinie to zly pomysl na organizowanie taqkiego konkursu, te swiatla?, tez niewypal!! dziewczyny byly lladne ale niektore do niczego, jesli chodzi o 6 finalową nastolatek to nie dokonca dla mnie sprawiedliwe, a jesli chodzi o 6 doroslych to jak najbardziej moim zdaniem najladniejsze z calej 16, wygrala Kamila i z tego powodu bardzo sie ciesze, sliczna dziewczyna, naturalna, widac ze sympatyczna.. powodzenia na ogolnopolskich finalach

#6 ~bez komentarza~

~bez komentarza~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:41

to prawda moze i ladna ale co z tego jak nie potrafi sie wyslowic, ale wstyd..........

#7 ~Black_Man~

~Black_Man~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:42

Uwazam, ze dobrze wybrali Miss Podlasia. Po co sie wszyscy ze mna wyklucali, ze nie jest najpiekniejsza, skoro wygrala? ;p hehe

#8 ~SRACZKOWACI-NAWIEDZENI.PL~

~SRACZKOWACI-NAWIEDZENI.PL~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:52

DLACZEGO NIE DOPUSZCZONO DZIEWCZĄT O ZIELONYCH WŁOSACH - ZIELONE WŁOSY=EKOLOGIA PISOTUROWOLKOLASKI MARSZALKOWSKI WYRYWA LASKI, ZIELONA KUPA TO KUPA PIĘKNA I EKOLOGOCZNA I PACHNACA - BRAZOWA KUPA TO KUPA NIEEKOLOGOCZNA. LUDZIE RÓBCIE TYLKO KUPE ZIELONĄ - JAK KOMFEDERACI Z ZIAMIANEK BLE BLE BLE.
A swoją drogą gdzie podział sie ten oszołom ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:52

A ktora tam potrafi sie wyslowic?

#10 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 08:56

A gdzie w ogóle można zobaczyć wyniki?!?! bo nie było nie na tej gali miss podlasia.
A chciałabym się dowiedzieć kto co dostał?!?!:> hmmm?

#11 ~nIE MA CO ;p~

~nIE MA CO ;p~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 09:24

http://www.poranny.p...LASIA/146329633 chociazby tutaj mozesz zobaczyc wyniki ;] Wygrala nio nie wiem czy w pelni zasluzenie Benita Poniatowska .

#12 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 10:39

I co wszyscy zadowoleni ze swoich decyzji?? Miss Podlasia 2009 super! Ja powiem jedno: ŻAL!!!! Nic innego co to wogóle miało być?? Jaka fatalna organizacja i przygotowanie całej inscenizacji! Ale ok można to pominąć to tylko oprawa całego widowiska. Jednak z werdyktem jury to totalne przegięcie! To mamy teraz piękne "rozłóż nóżki". Wczorajsza noc była śmieszna ale to co nas czeka na poważnych wyborach to..... (nie wiem nie umiem się wysłowić ;]. Przecież było tam tyle pięknych, mądrych i na pewno bogatych w słownictwo dziewcząt ale NIE!!! Bo po co? Aby tylko swoje potrzeby i gusta zaspokoić i ciekawe co jeszcze ...?! Ja tam byłem i wiem przy jakich numerach publiczność najbardziej skandowała, ale cóż. Jeszcze Wam pokażemy!!! ŻAL...

#13 leuke

leuke

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 11:27

były ładniejszcze dziewczyny. Nie wiem czym się kieruje jury wybierając finalistkę. Konferansjer - porażka

Użytkownik leuke edytował ten post 24 kwiecień 2009 - 11:27

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 11:36

CYTAT(ANIA @ 24.04.2009, 08:02:34) <{POST_SNAPBACK}>
Byłam osobiście na finale Miss Podlasia 2009, organizacja do niczego nie popisali się, dużo wpadek i niedociągnięć. A Miss Publiczności była ukartowana, pani która zbierała kartki część wkładała do swojej torebki, a tylko wybrane do misy na głosy ( tak dobrze to napisałam, bo urny do głosowania nie było tylko jakaś szklana miska - parodia, a najśmieszniejsze, że za głos trzeba było zapłacić 5 zł i można było kupić np. 100 głosów na 1 kandydatkę) czy nie uważacie, że mogło być bardziej uczciwie gdyby każdy miał do oddania 1 głos. PS. Te które miały wygrać wygrały chyba zbieg okoliczności ?

miss publicznosci miala najpiekniejsza sukienke i najpiekniej sie prezentowala.
a benita, wiadomo,ze wygrała, bo jej rodzony brat chodzi z zeszloroczna miss podlasia 2008. w dodatku te jej falszywe zaskoczenie i placz ... zal

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 11:40

CYTAT(Julia @ 24.04.2009, 09:56:08) <{POST_SNAPBACK}>
A gdzie w ogóle można zobaczyć wyniki?!?! bo nie było nie na tej gali miss podlasia.
A chciałabym się dowiedzieć kto co dostał?!?!:> hmmm?

Kompletne wyniki wyborów można znaleźć tutaj: http://www.wiadomosc...k.pl/?news=1870

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 11:49

Wszystkie uczestniczki konkursu miały dostać dodatkowo piękne zegarki, stroje kąpielowe, bieliznę, kosmetyki oraz karnety fitness i karnety do solarium.A co dostały haha tylko stroje kąpielowe, bieliznę i karnet do solarium za 30 zł a co z resztą nagród??

#17 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 11:53

CYTAT(Gość @ 24.04.2009, 12:36:45) <{POST_SNAPBACK}>
miss publicznosci miala najpiekniejsza sukienke i najpiekniej sie prezentowala.
a benita, wiadomo,ze wygrała, bo jej rodzony brat chodzi z zeszloroczna miss podlasia 2008. w dodatku te jej falszywe zaskoczenie i placz ... zal

zazdrosna?? dziewczyny nie rozumiem was wcale!!! Benita była moją faworytką bardzo ładna dziewczyna nic dziwnego że wygrała co do miss jestem rozczarowana tancerka disco polo reprezentuje nasze podlasie porażka:(sad.gifsad.gif

#18 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 12:05

Gala disco polo !!!! Nic z konkursem Miss wspólnego, jurorzy gdzie wasze oczy !!! Wysyłać tancerkę disco na finały !!! Wstyd się przyznać ,że jest się z Białegostoku.
Było tyle pięknych dziewcząt, mądrych ,ambitnych, znających języki,z dobrych szkół i uczelni i taki wybór !!! KOMPROMITACJA NA CAŁEGO !!!!

#19 ~obserwatorka~

~obserwatorka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 12:48

Ktoś wspominał tu, o sztucznym płaczu Benity? tak, zapewne osoba ta siedziała w 14-ostatnim rzędzie, gdzieś na skraju, gdzie niekoniecznie wszystko było widać. Tak się składa, że miałam okazję poznać Benitę osobiście, i mogę tylko powiedzieć, że jest niemalże ideałem urody, a do tego niezwykle skromna i mądra. Jury lepiej wybrać nie mogło. Serdeczne gratulacje:)

#20 ~uczestniczka~

~uczestniczka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 13:17

CYTAT(Gość @ 24.04.2009, 12:49:21) <{POST_SNAPBACK}>
Wszystkie uczestniczki konkursu miały dostać dodatkowo piękne zegarki, stroje kąpielowe, bieliznę, kosmetyki oraz karnety fitness i karnety do solarium.A co dostały haha tylko stroje kąpielowe, bieliznę i karnet do solarium za 30 zł a co z resztą nagród??

DOKŁADNIE, ŻENADA!!! A NAWET NIE ŻENADA, A ZWYKŁE OSZUSTWO!!! OTO FRAGMENT ARTYKUŁU ZAMIESZCZONEGO NA bstok.pl: "...Dodatkowo wszystkie uczestniczki konkursu otrzymają piękne zegarki, stroje kąpielowe, bieliznę, kosmetyki oraz karnety fitness i karnety do solarium...." ( http://www.bstok.pl/..._podlasia_2009/ ) więc gdzie są nasze hmmm zegarki, karnety fitness, kosmetyki?? taki prestiżowy konkurs, tyle wspaniałych sponsorów, bielty w większości zakupione przez uczestniczki i ich rodziny, dziesiątki wysłanych smsów, a 30 startujacych dziewczyn ma zadowolić sie hmm karnetem na solarium ( i to kiepskie ) o wartości 30zł?? śmiech na sali, niektóre z dziewczyn dojeżdżajacych na próby z poza bstoku wydało wielokrotnie więcej, by wziąść udział w tym konkursie. Wychodzi na to, że nasza cudowna trzydziestka dała nieźle zarobić organizatorom, sponsorom heheh, aaa i jeszcze bym zapomniała 5zł za oddaanie głosu i brak lustra w garderobie, bo to za duży wydatek HAHAHA!!! Już lepsze nagrody są w konkursach RADIA JARD organizowanych w Kręgu, które nie mają takiej renomy jak MISS POLSKI PODLASIA...
ŻENADA!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych