Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zmiana opon

opony wulkanizacja zmiana

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DagArte

DagArte

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 10:18

Gdzie w Białymstoku można najtaniej, ale jednak bez fuszerki, wymienić opony w aucie osobowym?

#2 Kerlx

Kerlx

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 20:27

Gdzie w Białymstoku można najtaniej, ale jednak bez fuszerki, wymienić opony w aucie osobowym?

Też się dowiem chętnie! I gdzie kupić opony by nie przepłacić? W serwisie, czy online? Kumpel polecał mi tu - opony 215/60 r17 - co sądzicie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:45

Ceny wszędzie są podobne po 17-19 zł za wymianę opony. Przy wymianie opon raczej ciężko coś zwalić

Kobietka lepiej tapetę sobie popraw i nie zabieraj głosu w tematach o których nie masz pojęcie.Często i gęsto ci twoi wielcy"fachowcy" od wymiany opon nie dokręcą dobrze koła bo pośpiech bo słaby sprzęt i jedziesz sobie a tu nagle patrzysz jak twoja opona wyprzedza samochód hahha,,lepiej poproś faceta niech ci to sam zrobi i potem jeszcze raz sprawdzi po tygodniu,

#4 szarotka10

szarotka10

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 13:43

Czy ktos z Was skorzystał juz z oferty 
Pomoc drogowa Warszawa ? Polecil mi ich mój brat, który niejednokrotnie korzystał z ich usług, twierdzac ze są najlepszą pomocą drogową w Warszawie. Mają bardzo pozytywną opinie w internecie, odnośnie obsługi i cen. Co sądzicie ? Pozdrawiam serdecznie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opony, wulkanizacja, zmiana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych