Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zmiana dyrektora MOAK

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Obywatel GR~

~Obywatel GR~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:49

Dotychczas najlepsza decyzja burmistrza, brawo.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:37

Brawa to się należą za docenienie p. Dyrektora.

#23 ~Karol Świetlicki~

~Karol Świetlicki~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 22:42

Myślę, że jest za wcześnie aby zachwalać czy też ganić. W każdym razie dziękuję za wszystkie komentarze. Liczę na Państwa sugestie i propozycje oraz oczywiście cenię wszystkie uwagi, zwłaszcza te krytyczne :) Chciałbym zaznaczyć, że tylko i wyłącznie dzięki zespołowi MOAK-u, który składa się ze wspaniałych i zaangażowanych osób, mam przyjemność spotkać się z Państwa pozytywnymi komentarzami. Pozdrawiam serdecznie. Karol Świetlicki.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 22:58

Skromnie i jawnie, a kiedy będzie znan plan zajęć dzieciakom na wakacje?

#25 ~Karol Świetlicki~

~Karol Świetlicki~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 23:11

Skromnie i jawnie, a kiedy będzie znan plan zajęć dzieciakom na wakacje?

Nie da się ukryć, że wakacje już trwają ale dopinamy jeszcze szczegóły i mam nadzieję, że w tym tygodniu przedstawimy ofertę zajęć. Pozdrawiam :)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 23:20

Dzięki

#27 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:27

Dzien dobry panie Dyrektorze. Uwazam pana za ideal do pracy na tym stanowisku, oby tak dalej. Dni Wasilkowa wyszly panstwu cudownie ale to juz panstwu mowilam twarza w twarz.

#28 ~O.T.~

~O.T.~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 17:32

Panie Karolu co Pan powie na cykliczną organizację raz do roku jakiegoś mega koncertu pod chmurką oprócz Dni Wasilkowa. Jest Pan z nami krótko ale zdarzył Pan już chyba zauważyć jak tutaj ludzie spragnieni są kultury. Burmistrz i Pani Zastępca których bardzo cenię zajmują się masą rzeczy dlatego to w Panu pokładam największe nadzieje żeby w Wasilkowie odżyla kultura (choć odżyła to źle słowo gdyż nigdy jej nie bylo). Teraz jest na to szansa.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 17:59

Widzę że kierownik moak ma spore poważanie. I słusznie, dni wasilkowa to był kosmos, chcemy więcej.

#30 ~Karol Świetlicki~

~Karol Świetlicki~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:10

Dzien dobry panie Dyrektorze. Uwazam pana za ideal do pracy na tym stanowisku, oby tak dalej. Dni Wasilkowa wyszly panstwu cudownie ale to juz panstwu mowilam twarza w twarz.

Dzień dobry, dobry wieczór. Do ideału mi daleko ale dziękuję za taką opinię, postaram się jej sprostać chociaż w części :) Jeżeli chodzi o Dni Wasilkowa, cieszę się że uważa Pani że wyszło "cudownie", jednak ja widzę kilka rzeczy do poprawy i będziemy nad tym pracować. Pozdrawiam 

#31 ~Karol Świetlicki~

~Karol Świetlicki~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:37

Panie Karolu co Pan powie na cykliczną organizację raz do roku jakiegoś mega koncertu pod chmurką oprócz Dni Wasilkowa. Jest Pan z nami krótko ale zdarzył Pan już chyba zauważyć jak tutaj ludzie spragnieni są kultury. Burmistrz i Pani Zastępca których bardzo cenię zajmują się masą rzeczy dlatego to w Panu pokładam największe nadzieje żeby w Wasilkowie odżyla kultura (choć odżyła to źle słowo gdyż nigdy jej nie bylo). Teraz jest na to szansa.

Dzień dobry. W MOAK-u teraz może krótko, ale przez wiele lat z nim współpracowałem jak również miałem przyjemność przez dwa lata w nim pracować (2006-2008) i uważam, że spostrzeżenia dotyczące pragnienia - oczywiście szeroko pojętej kultury są jak najbardziej trafne. Na przestrzeni lat z kalendarza imprez znikały kolejne wydarzenia (Powitanie i Pożegnanie Lata, Reggae Day, Cypeliada, Festiwal Muzyki Akordeonowej, Festyn z okazji 3 maja, Rajd Łoś i.in.). Z pewnością oferta wydarzeń powinna być bardziej urozmaicona, a Dni Wasilkowa nie mogą być jedyną imprezą gdzie mamy możliwość uczestniczyć w koncercie. Pozdrawiam

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:52

To kiedy pierwsza imprezka dla populi

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:06

Szacunek super podejście ekstra.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:26

za wpisy pod nazwiskiem należą się brawa

#35 ~Karol Świetlicki~

~Karol Świetlicki~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:24

To kiedy pierwsza imprezka dla populi

W te wakacje chcemy zaproponować mieszkańcom 4 potańcówki, koncert w ramach Podlaskiej Oktawy Kultur, zakończenie wakacji, kino plenerowe oraz kilka warsztatów i spotkań. Pierwsza potańcówka zaplanowana jest na 6 lipca i odbędzie się na Cyplu, 7 lipca zapraszamy z kolei w imieniu Radia Jard na urodziny stacji, które odbędą się w kompleksie hotelowym nad zalewem. Zapraszam do śledzenia naszej strony na fb oraz www Pozdrawiam :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:46

Kto gra?

#37 ~jestem na placu~

~jestem na placu~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:31

za wpisy pod nazwiskiem należą się brawa

Burmistrz i jego zastępca nich uczą się od mistrza Karola.

#38 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:33

Akceptowalne będą również Ptyś i Balbina

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:45

Super facet, świetny organizator, takiego trzeba było

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:01

Najlepszy transfer do Gminy od dekady. Jeszcze tylko pozbyc sie jednego takiego i bedzie gitara.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych