Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Złoty Sęk

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Świnka Beti~

~Świnka Beti~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:32

A jo musze się pochwalić oo!!,mój robi w Plusie ,odkurza tam wieczorem też ooo!!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:42

Pan P... Niech sobie sam robi. Ma taką opinię, że jeśli ma trochę wstydu to by ludziom na oczy się nie pokazywał. Panie P. Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

#43 ~Szalona Mariolka :-D:-D:-D~

~Szalona Mariolka :-D:-D:-D~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:04

Jo też tak sądzę..

#44 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 08:32

Pan P... Niech sobie sam robi. Ma taką opinię, że jeśli ma trochę wstydu to by ludziom na oczy się nie pokazywał. Panie P. Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

A, jakie są twoje "kwalifikacje zawodowe"? Jeśli takie wysokie mniemanie o sobie masz, znasz się na ekonomii, prowadzeniu jakiejkolwiek działalności gospodarczej, to załóż własną firmę!

Zafunduj swoim przyszłym pracownikom kabiny prysznicowe, stołówkę przyzakładową, żłobek, przedszkole, wczasy dla każdego pracownika! Oczywiście, do tych dobrodziejstw, będziesz dopłacał!

Widać, że miniony ustrój, bardzo cię rozbestwił! Zapamiętaj, że " czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy", już dawno minęło!

#45 ~Hela G~

~Hela G~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 09:16

O nie moze być !?Naprawdę !?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 09:25

Ten ,, o tak o" niewolników lub co najmniej murzynów chciałby mieć w centralnej Europie i żeby oni wszyscy na niego pracowali.  Naiwniak !!! :P  :P

#47 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 11:15

Ten ,, o tak o" niewolników lub co najmniej murzynów chciałby mieć w centralnej Europie i żeby oni wszyscy na niego pracowali.  Naiwniak !!! :P  :P

A, co? Chciało się kapitalizmu w 1980 roku, ale socjalistyczne myślenie pozostało? Wczoraj głosowałeś za PiS-em, a dzisiaj jęczysz, żeś niewolnik?! Widać, że tylko niewolnikiem możesz być! Zapewne, nie pracujesz ( normalni ludzie o tej porze dnia są w pracy!), siedzisz przed kompem na garnuszku matki-emerytki!

#48 ~Hehe~

~Hehe~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 12:41

Można tez pracować przed kompem i podczas przerwy wskoczyć, poczytać i skomentować żałosne posty januszy biznesu w czarnej. Złote czasy się skończyły, nikt nie będzie tyrał na wasze zachcianki za marne pare groszy i bez umów . Pogódźcie się z tym, taki lajf

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 12:42

W tych latach osiemdziesiątych, jak ty z jajka na jajko skakałeś, to walczyła klasa robotnicza z władzą, która (to władza, nawiasem mówiąc) była pracodawcą. Walczyli o lepsze warunki pracy i demokrację.
Więc nie ściemniaj tu i traktuj ludzi tak jakbyś sam chciał być traktowany. 

#50 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 16:04

W tych latach osiemdziesiątych, jak ty z jajka na jajko skakałeś, to walczyła klasa robotnicza z władzą, która (to władza, nawiasem mówiąc) była pracodawcą. Walczyli o lepsze warunki pracy i demokrację.
Więc nie ściemniaj tu i traktuj ludzi tak jakbyś sam chciał być traktowany. 

Klasa robotnicza, to myślała, że za Solidarności, będzie tak, jak było do 80-dziesiątego roku! Myśleli, że będzie jeszcze większy "socjal", miejsca pracy zostaną zachowane dla wszystkich i klasa robotnicza będzie więcej zarabiała niż inżynier, ekonomista, dyrektor! Bo, przecież, umysłowi siedzieli i w "stołki pierdzieli"!

O poprawę warunków pracy i nowy ustrój Polski, walczyła opozycyjna inteligencja!

Nie rozumiem, dlaczego narzekacie na złe warunki pracy? Przecież macie związki zawodowe! Możecie skarżyć się różnej maści "Dudom"!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 05:59

Klasa robotnicza, to myślała, że za Solidarności, będzie tak, jak było do 80-dziesiątego roku! Myśleli, że będzie jeszcze większy "socjal", miejsca pracy zostaną zachowane dla wszystkich i klasa robotnicza będzie więcej zarabiała niż inżynier, ekonomista, dyrektor! Bo, przecież, umysłowi siedzieli i w "stołki pierdzieli"!

O poprawę warunków pracy i nowy ustrój Polski, walczyła opozycyjna inteligencja!

Nie rozumiem, dlaczego narzekacie na złe warunki pracy? Przecież macie związki zawodowe! Możecie skarżyć się różnej maści "Dudom"!

Większej bzdury to ja nie słyszałem.
Opowiedz jak owa "opozycyjna inteligencja" walczyła. 
No i skąd ty wiesz co myślała klasa robotnicza? 
Są pewna fakty historyczne z którymi polemizując, zwyczajnie się ośmieszasz. 
Piszesz jakąś nową historię Polski? 

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 07:18

Padłem! W Złotym seku nawet nie ma normalnej toalety! Prysznic? Ja bym się bał wejść do niego, że syfa dostanę! Gdzie jest sanepid? Inspekcja pracy? Czy może opłaceni są?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 09:26

Padłem! W Złotym seku nawet nie ma normalnej toalety! Prysznic? Ja bym się bał wejść do niego, że syfa dostanę! Gdzie jest sanepid? Inspekcja pracy? Czy może opłaceni są?

Sanepid jest na Legionowa 8, 15-099 Białystok

A PiP na Fabryczna 2, 15-483 Białystok

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 09:39

Owszem można zgłosić, ale zapewne zakład będzie powiadomiony o inspekcji.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 14:26

Owszem można zgłosić, ale zapewne zakład będzie powiadomiony o inspekcji.

Przyjdzie inspekcja, wlepi szefostwu mandaty i trzeba będzie pracownikom uciąć z pensji żeby te mandaty popłacić. 

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 14:35

Wy nienormalni jesteście? Żadnych mandatów nie będzie bo cały zakład wie o inspekcji parę dni wcześniej.

#57 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 18:02

Większej bzdury to ja nie słyszałem.
Opowiedz jak owa "opozycyjna inteligencja" walczyła. 
No i skąd ty wiesz co myślała klasa robotnicza? 
Są pewna fakty historyczne z którymi polemizując, zwyczajnie się ośmieszasz. 
Piszesz jakąś nową historię Polski? 

A, skąd ty wiesz, " co myślała klasa robotnicza"? Na jakie " fakty historyczne" powołujesz się? Jesteś, jeszcze, młody "pampers", więc poczytaj sobie prasę opozycyjną z lat 80- dziesiątych!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych