Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Złoty Sęk

72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~beton~

~beton~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:00

Czy w zakładzie Złoty Sęk pracuje się na legalu?? Słyszałem że nie i jestem bardzo niezadowolony z takiego obrotu sprawy,ponieważ wg.mnie wykorzystywani są ludzie,a wzbogaca się kto inny...

#2 ~Biznesman~

~Biznesman~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:05

Zgadzam się w 100% ,ludzie są wyskorzystywani jak tylko się da.Uważam że najwyższy czas sie tym zająć.

#3 ~proboszcz Rynkowski~

~proboszcz Rynkowski~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:29

zacznijcie najpierw od siebie nieroby p........e jak ktos nie chce pracowac to nie będzie pracował ,a co wam to przeszkadza że on nie daje umów wiekszość z was by tak samo zrobiła gdyby miała firmę gadać dobrze ale robic to nie ma komu mama ma mama da albo tatuś

#4 komornik

komornik

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:36

o patrzę że nawet proboszcz zaczą się udzielac na forum tylko nie w tym temacie co trzeba

#5 komornik

komornik

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:37

i wulgaryzmami rzuca oj nie ładnie nie ładni

Użytkownik komornik edytował ten post 25 wrzesień 2012 - 11:37

#6 ~biznesman~

~biznesman~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 11:49

Ludze pracują ale sobie na emeryturke nie nazbierają ... drogi księciu! Powiem tak w ten sposób to właściciele zarabiaja na tym ... nie musząc płacic składek za pracownika.

#7 ~chichot historii~

~chichot historii~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 09:17

A czego spodziewaliście się "baranki boże"? Na tym polega kapitalizm (w wydaniu polskim!). Tak trudno było przewidzieć to, co się teraz dzieje, w 1980 roku?! Podnosiliście dwa paluchy w kształcie litery V? To teraz siedźcie cicho! Takie apele, że "trzeba coś z tym zrobić" są śmieszne! Możecie najwyżej pokazać pracodawcy figę w kieszeni!

#8 ~złoty sęk every body~

~złoty sęk every body~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 12:12

Wielki biznesmen pan P ludziom płaci grosze i to na raty a my mamy też dzieci i rachunki do zapłacenia Jak tak można !

#9 ~ekolog~

~ekolog~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:38

cwok i tyle daje prace ok ale jak to wyglada ja mam szczescie pracuje gdzie indziej mam umowe zarabiam wiecej o wiele a praca tez fizyczna. daje umowy smieciowe potem laskawie rzuci ochlap da umowe na rok albo 2. na kuroniowce ludzie pracuja u niego na czarno. pip sie nie interesuje wcale a jak jest kontrola to nie wiadomo czemu wszyscy o tym wiedza. stac bylo pobudowac domy pokupowac samochody?? za czyje?? za czyja prace?? czy ludziom sie na prawde nic nie nalezy???

#10 zmorapanaP

zmorapanaP

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:23

Pan P . Wykorzystuje ludzi jak się da. a o to parę przykładów.Nie płaci za godziny. Praca na maszynach za darmo za sztablowanie za darmo. I brak kultury tylko won i spierda... i nic więcej nie potrafi. Buraki kopać a nie prowadzić tartak hmm obóz pracy.

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 09:40

Czytam i nie wierzę. Czy Wy ludzie na prawdę myślicie, że to sam proboszcz napisał post? Pisząc z niezarejestrowanego konta podaje się pseudonim, który ma się wyświetlić. Więc można napisać wszystko. To jedno. A drugie za podszywanie się pod kogoś innego jest paragraf.

Wracając do pracy w Złotym Sęku. Pracowałem tam parę lat. Fakt. Umowa zlecenie. Ale szybko dostałem umowę o pracę. Stawki. Mogłoby być lepiej. Zależnie od stanowiska. Praca nie jest ciężka. Kobiety mają w firmie zdecydowanie gorzej. Szczegółów nie będę pisał.
Wynagrodzenie na raty. Fakt. Ale jak to było tłumaczone za moich czasów: mamy kryzys.
Praca na czarno na kuroniówce. Cóż. To też jest fakt. Ale szczegółów też nie przytoczę.
Przy sporej liczbie godzin (kiedyś się zdarzało) wypłata była taka sama. Jako argument było: im więcej zarabiasz, tym większy podatek jest. I pieniądze wychodzą takie same. 

#12 Wolfan

Wolfan

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 16 maj 2017 - 10:42

Ciekawi mnie dlaczego piszesz to wszystko z takim spokojem. To nie jest normalne i gardzę takim zachowaniem ze strony pracodawców. Jesteś poszkodowany a piszesz jakby nic się nie stało.

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 16:22

@Wolfan

Piszę tak. Ponieważ poszedłem po rozum do głowy. I już od ponad 6 lat tam nie pracuję. Gdyby ludzie umieli walczyć o swoje robiąc przy tym swoje mogłoby takiej sytuacji nie być jak przedstawiona w postach. W tamtej firmie mówiono mi, że nie znajdę innej pracy ponieważ nic nie umiem. Gdybym wziął to do siebie nadal bym tam pracował.

#14 ~Emm~

~Emm~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 23:17

Dziwi mnie, że pracownicy godzą się jeszcze na takie traktowanie... W Białysmtoku jest pełno pracy, szukają ludzi bez doświadczenia, wystarczą chęci do pracy i takie mamy teraz czasy Sam zatrudniam i wiem, że od roku trudno jest o pracowników. Praca na umowę, wypłata na czas, wszytko na legalu i chętnych brak.

A ten pseudo pracodawca z Sęku, niech sobie sam pracuje. Więzienie dla takich powinno być i tyle. Może niedługo będzie i skończy się niewolnictwo.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 14:53

Prawda powiedziana wyzyskiwacz i złodziej biznesmen Popławski hehe

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 19:37

wporzadku gosc

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:14

Odczep sie od Jurka

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 17:28

to nie pracuj

#19 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 09:18

Ludzie ogarnijcie się :) w złotym seku pracuje się ja w każdym innym zakładzie. Wypłaca pieniądze na czas w sobotę płaci więcej więc nie rozumiem tych opinii...

#20 ~Juzia~

~Juzia~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 22:19

Tezpracowałam w tym zakładzie . To byli jakieś 7 lat temu , oczywiście na czarno jak i połowa wtedy pracowników . Moja stawka to 6 zl za godzinę . Ciągnie desek , palet . Całe szczęście ze byłam tylko na okres wakacyjny i tak do października bo mówiono mi ze zimą to zimno jak w psiarni . kobiety stoją na tekturach z kartonowych pudełek bo od podłogi ciągnie. Obóz pracy- czarna białostocka . Ale ludzie będą tam szli bo szkoda niektórym czasu na dojazdy jak sie ma rodzinę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych