Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Ziołowe suplementy diety - skuteczne czy nie?

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 06:46

Dla mnie od suplementów lepsza jest woda alkaliczna, w końcu z nią udało mi się odkwasić organizm, a wcześniej całe mnóstwo kasy wyrzuciłam na jakieś suplementy. Tylko butelkowana ta woda jest dosyć droga, więc ja od razu w zdrowie-dom.pl sobie zamówiłam swój aquator siver i całą rodzinę na tę wodę przeniosłam

#62 roberto

roberto

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 maj 2018 - 09:03

Skuteczność tego typu suplementów w głównej mierze zależy od tego, jaką prowadzimy dietę każdego dnia - jakich i ile składników odżywczych dostarczamy naszemu organizmowi każdego dnia. Jeśli spożywamy pokarm, który jest wolny od wielu negatywnych substancji - zwiększamy % wchłanialności takich suplementów.

#63 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:51

I zależy do czego służą. Czasem przy problemie ze snem piję herbatkę Dbam o dobry sen z doz.pl Dziala rewelacyjnie i pewnie dlatego, że oprócz melisy ma inne zioła, jak między innymi szyszki chmielu. Na pewno nie wolno łykać lub pić wszystkiego z przesadą, ale jeżeli stosujemy się do ulotki, to raczej są bardzo skuteczne.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 13:02

hmm

#65 ~kuczaj~

~kuczaj~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 17:20

zależy na co i jakie się stosuje, ja lubię zioła, na stresior biorę nervomix z melisą, zamiast się wściekaćna wszystkich to wolę takie ziołowe środki, mam spokojniejszy umysł i łątiej mi zostawić pracę w pracy

#66 PatMat

PatMat

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:31

Zawsze byłem zwolennikiem ziołowych rozwiązań zamiast twardej chemii. Chociaż byłem świadom, że niekoniecznie to jest złoty środek na wszystko.Jakieś meliski, mięty, mixy ziołowe, dodatkowo herbaty czerwone czy zielone. Człowiek fajnie się po tym czuje, no ale na dłuższą metę pewnie to nic nie da pozytywnego. :)

#67 userka

userka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:48

Czesto jest to tez efekt placebo.

#68 kanizares

kanizares

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2019 - 20:19

Zioła warto stosować, ale lepiej w naturalnej postaci a nie suplementów. Strata kasy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych