Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ziołowe suplementy diety - skuteczne czy nie?

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 adela123

adela123

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 12:01

Pytajcie się lepiej specjalisty - na przykład dietetyka z Warszawy mokotów http://www.mkrukowska.pl/. Chłopak się odchudzał razem z nią. Zrzucał wagę powoli, ale skutecznie. Mam na myśli kilogramy nie wróciły (na razie  :blink:​ ). 

#42 ~Carlos~

~Carlos~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:41

A czy łączenie herbat Big-Active z aktywnością fizyczną widoczny będzie lepszy efekt? Mam tutaj na myśli zrzucanie sadełka :)

#43 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 19:56

A czy łączenie herbat Big-Active z aktywnością fizyczną widoczny będzie lepszy efekt? Mam tutaj na myśli zrzucanie sadełka :)

Piję każdego dnia 3 filiżanki herbat big active , Biegam oraz dwa razy w tygodniu siłownia. Czuję sie świetnie. 

#44 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:33

Moim zdaniem suplement jest suplementem . Zdrowsze i bezpieczniejsze sa napary owocowo-ziołowe. Wystarczy saszetkę big active zalać wrzątkiem i po chwili mamy pyszną wspomagającą przemianę materii herbatkę . Sprawdzam to na sobie trzy razy dziennie. 

#45 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:43

Uważam że suplementy nie załatwiają sprawy. O wiele zdrowsze i skuteczne są odpowiednio przygotowane posiłki. Wystarczy wyeliminować cukier , tłuste potrawy. Zdecydowanie posiłki gotowane na parze są skuteczne ,ponieważ bez wyrzeczeń utrzymują zdrowie i szczupłą sylwetkę na stałe. 

#46 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 17:28

Carols,
na taki efekt możesz stosując ruch i wspomagającą spalanie Big-Active Active Burn. Nie tylko schudniesz, ale i zapewnisz sobie solidną porcję pozytywnej energii do ćwiczeń. :)
Zachęcam do zadawania pytań.

#47 Online Ekspert Big-Active

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 17:30

Moim zdaniem suplement jest suplementem . Zdrowsze i bezpieczniejsze sa napary owocowo-ziołowe. Wystarczy saszetkę big active zalać wrzątkiem i po chwili mamy pyszną wspomagającą przemianę materii herbatkę . Sprawdzam to na sobie trzy razy dziennie. 

Potwierdzam tę informację. Zalecane dzienne spożycie to 3 filiżanki herbaty.
Służę pomocą w przypadku pytań lub wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu.
Pozdrawiam,

#48 WhiteAngel

WhiteAngel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 00:50

A która z tych herbatek pomoże mi ograniczyć chociaż trochę słodycze bo mam z tym problem? 

#49 Online Ekspert Big-Active

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:34

White Angel, na ograniczenie apetytu na słodkości, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, która ogranicza również wchłanianie węglowodanów z posiłków, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Pozdrawiam,

#50 dżoanna_35

dżoanna_35

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 13:48

ja raczej też zrzygnowałabym z suplementów na rzecz sprawdzonych napojów. Dla mnie nr jeden przy każdej diecie to oczywiście woda, a także zielona herbata. Ostatnio czytałam że działa oczyszczająco, wspomaga trawienie i pobudza jelita do pracy. Tutaj podrzucam ciekawy artykuł myślę że się przyda zwłaszcza tym, którzy są w trakcie diety przedwakacyjnej :) http://obk.pl/zielon...oni-i-wspomaga/

#51 ~kalinka~

~kalinka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 19:32

przez jaki maksymalny czas można pic herbaty Big -Active ?

#52 Tuco

Tuco

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 14:00

Wątpię, by istniało jakieś ograniczenie.

#53 Online Ekspert Big-Active

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 22:41

Potwierdzam. Herbaty funkcjonalne Big-Active możecie pić tak długo, jak długo Wam smakują. :)
Pozdrawiam,

#54 totaona

totaona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 09:46

ostatnio czytałam o bergeni grubolistnej

https://www.stolicaz...-sposob-uzycia/ wydaje mi się że to może być poniekąd rozwiązanie problemów z metabolizmem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych