Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ziołowe suplementy diety - skuteczne czy nie?

68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 20:19

zawsze można wejść na stronę producenta herbat ziołowo owocowych firmy Big -Active i sobie zamówić do domu.

#42 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 20:04

do tego mieszanka ziół sprawdzonych na moim przykładzie mogę powiedzieć że herbaty z serii Big -Active pomogły mi w schudnięciu piłam je 2-3 razy dziennie i się udało.

#43 ~Tośka~

~Tośka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 17:59

Nie stosuje suplementów . Wolę naturalne produkty. Np. wspomagam trawienie herbatka z serii big active. Sa skuteczne , bezpieczne.

#44 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:40

Ciekawią mnie te herbatki big-active. Która będzie najlepsza dla osoby, która trenuje 3 x w tygodniu i nie chce schudnąć, tylko wspomóc swoją pracę i zatuszować swoje słodyczowe grzeszki ? :)

Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, liść hibiskusa, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Jej lekki, owocowy smak na pewno przypadnie Ci do gustu.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#45 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:44

zawsze można wejść na stronę producenta herbat ziołowo owocowych firmy Big -Active i sobie zamówić do domu.

izka, Big-Active zakupisz w sklepach spożywczych, zielarskich oraz aptekach. Jeżeli interesuje Cię zakup online, zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu w Sklepie online na naszej stronie internetowej.

Zachęcam do zadawania pytań.
Online Ekspert Big-Active

#46 ~gruszka~

~gruszka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 14:13

widzę na stronie, ze mają herbatke anty jojo, to naprawdę działa?

#47 ~Kola~

~Kola~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 19:36

Szukałam jakiejś herbatki, która naturalnie wspomogłaby mnie w redukcji tłuszczyku. Dużo tu piszecie o tych herbatach Big-Active i w końcu zamówiłam na necie wszystkie smaki, a co mi tam:) Będę próbować :)

#48 amajed

amajed

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 10:09

Jak dla mnie nie ma potrzeby stosować suplementów diety, jeśli ktoś je pełną, zbilansowaną dietę. Jeśli taka dieta jest, i dalej pojawiają się niedobory, trzeba wykluczyć nietolerancje pokarmowe. Sporo na ten temat dowiedziałam się z tego artykułu: https://zdrowegeny.p...rmowe-czy-warto

#49 ~migdałka~

~migdałka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 16:30

No oczywiście, że suplementy nie załatwią całej diety za nas, ale niekiedy mogą pomóc. Ja jestem przeciwna wszelkim tabletkom, całej tej chemii, ale herbatki, czemu nie? :) Sama piję i widzę, że działają, mam big-active i z głowy problem podjadania między posiłkami :)

#50 ~santiss~

~santiss~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 18:03

Suplement suplementowi nie równy, a i nie każdy zawsze działa. Mam natomiast inne sposoby, piję mianowicie herbaty Big-Active już od jakiegoś czasu, regularnie. Do tego mam jakiś tam ruch w ciągu dnia. Efektów się oczywiście doczekałem, kilogramy poszły w dół i czuję, że przyśpieszył mój metabolizm :)

#51 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:19

santiss, gratuluję pierwszych efektów z Big-Active. Przypominam, że najlepsze efekty działania herbat funkcjonalnych uzyskasz, sięgając po nie zgodnie z zaleceniem 3 razy dziennie.
Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie z przyjemnością odpowiem.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Bi0g-Active

#52 ~Wala~

~Wala~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 08:08

santiss, gratuluję pierwszych efektów z Big-Active. Przypominam, że najlepsze efekty działania herbat funkcjonalnych uzyskasz, sięgając po nie zgodnie z zaleceniem 3 razy dziennie.
Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie z przyjemnością odpowiem.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Bi0g-Active

Co to znaczy "herbaty funkcjonalne" Czy to jest naturalny produkt?

#53 ~Adela~

~Adela~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 08:14

Wystarczy zmienić sposób odżywiania i waga utrzymuje się na stałym poziomie. Odkąd zaczęłam jeść posiłki gotowane na parze nie mam problemu z wagą oraz co jest również ważne , ze zdrowiem. Do tej pory bawiłam się z sitkami , obecnie kupiłam sobie parowar z prawdziwego zdarzenia philipiaka. 

#54 ~makarena~

~makarena~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 12:52

A ile dzienni pijasz tego Big-Active żeby działało? Gdzie czytalam, że można jakąś okreslona ilość. Sport uprawiam, ale wolałabym sobie nie odmawiać z jedzenia tego co lubię. Myślisz, że wtedy też będzie skuteczne takie odchudzanie? 

#55 ~west~

~west~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 07:40

Mój najwięszy problem to słodysze... to jest nałóg! Czy taka herbata slim plus serio pomogłaby?

#56 ~Mirina~

~Mirina~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 18:15

Z tego co wiem trzeba pic conajmniej 3x dziennie , ale ja pije czasami wiecej. Kupiłam całą serie tych herbat funkcjonalnych bo sa 3  jest 4 x Super Slim i Active Burn oraz Slim Plus Anti Yoyo i pije sobie na zmianę. Maja fajne smaki i fajnie przy okazji działaja orzeźwiająco, tylko lekko je schładzam :-) 

Czy to sa ziołowe herbatki? Mój żołądek nie toleruje chemii. Dlatego szukam herbat naturalnych ziolowych lub owocowych.

#57 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 21:05

A która z tych herbatek pomoże mi ograniczyć chociaż trochę słodycze bo mam z tym problem? 

Proponuję colon c - naturalny błonnik, u mnie powstrzymał ochotę na słodkie. 

Suplement suplementowi nie równy, a i nie każdy zawsze działa. Mam natomiast inne sposoby, piję mianowicie herbaty Big-Active już od jakiegoś czasu, regularnie. Do tego mam jakiś tam ruch w ciągu dnia. Efektów się oczywiście doczekałem, kilogramy poszły w dół i czuję, że przyśpieszył mój metabolizm :)

U mnie \najlepiej sprawdził się naturalny błonnik w preparacie colon c. Zero chemii, a działa bardzo łagodnie i skutecznie. Hamuje apetyt, pomaga w walce z zaparciami, oczyszcza organizm z toksyn. Ja rano wypijam z nim szklankę wody i czuję się jak nowo narodzony, a do tego szczuplejszy! 

#58 Nastka866

Nastka866

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:16

Lepsze ziołowe niż syntetyczne. Ale moim zdaniem ważne, żeby organizm dostawał witaminy w codziennej diecie, a nie w chemii… 

#59 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 17:41

Dieta jest skuteczna ale tylko na chwilę takie jest moje zdanie, lepiej próbować coś pozmieniać sposób odżywienia to powinno być to. Mi bardzo pomogł zakup parowaru philipiaka.

#60 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 17:06

Dieta jest skuteczna ale tylko na chwilę takie jest moje zdanie, lepiej próbować coś pozmieniać sposób odżywienia to powinno być to. Mi bardzo pomogł zakup parowaru philipiaka.

Gdzie go kupiłaś? Słyszałam że dają długoterminową gwarancję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych