Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Ziołowe suplementy diety - skuteczne czy nie?

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Horda~

~Horda~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 16:55

W jakich sklepach są dostępne herbaty big active? 

#22 ~Amelja~

~Amelja~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 17:39

Znam te owocowe herbaty. Mój mąż je uwielbia 

#23 ~Aga87~

~Aga87~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 11:06

Słyszałem też, że herbaty Big-Active działają wspomagająco na odchudzanie i poprawiają metabolizm organizmu. Nie piłem ich jeszcze do tej pory, ale wiem, że jest cała seria tych herbat bo mamy je w sklepie. Od której warto zacząć swoją przygodę z nimi?

Hej Bokko, ja jestem wierna Big-Active 4 x Super Slim, raz, że jest pyszna, a dwa, że bardzo dobrze działa na spowolnienie apetytu. Powodzenia! ;)

#24 ~lutek~

~lutek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 18:13

a przez jaki okres czasu można pić funkcjonalną herbatę Big -Active ?

#25 ~prowancia~

~prowancia~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 15:10

Bokko, ja bym zaczęła od oczyszczenia organizmu. To powinien być wstęp do każdej diety. Na odchudzanie i oczyszczanie jest herbata 4x super slim. Poza tym mają też takie na spalanie i stabilizację wagi.

#26 ~parrodka~

~parrodka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 22:44

Które z nich sa na spalanie? W sumie nie wiem jakiego efektu moge się spodziewać, ale lubię herbaty więc czemu nie pić ich na odchudzanie :) Jaka jest cena tych Big-Active?

#27 ~mickay~

~mickay~
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 18:33

Osobiście wolę zieloną i czerwoną herbatę. Też pomagają schudnąć

#28 WhiteAngel

WhiteAngel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 31 maj 2017 - 20:22

A która z tych herbatek pomoże mi ograniczyć chociaż trochę słodycze bo mam z tym problem? 

#29 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 08:16

Zamiast suplementów , ja stosuje herbatki owocowe oraz owocowo-ziołowe np. slim plus anti yoyo. Ogranicza wchłanianie węglowodanów, więc dal mnie to ogromny plus , ponieważ uwielbiam makaron, ciasto,smakowe bułeczki.

#30 adela123

adela123

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 12:01

Pytajcie się lepiej specjalisty - na przykład dietetyka z Warszawy mokotów http://www.mkrukowska.pl/. Chłopak się odchudzał razem z nią. Zrzucał wagę powoli, ale skutecznie. Mam na myśli kilogramy nie wróciły (na razie  :blink:​ ). 

#31 ~Carlos~

~Carlos~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:41

A czy łączenie herbat Big-Active z aktywnością fizyczną widoczny będzie lepszy efekt? Mam tutaj na myśli zrzucanie sadełka :)

#32 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 19:56

A czy łączenie herbat Big-Active z aktywnością fizyczną widoczny będzie lepszy efekt? Mam tutaj na myśli zrzucanie sadełka :)

Piję każdego dnia 3 filiżanki herbat big active , Biegam oraz dwa razy w tygodniu siłownia. Czuję sie świetnie. 

#33 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:33

Moim zdaniem suplement jest suplementem . Zdrowsze i bezpieczniejsze sa napary owocowo-ziołowe. Wystarczy saszetkę big active zalać wrzątkiem i po chwili mamy pyszną wspomagającą przemianę materii herbatkę . Sprawdzam to na sobie trzy razy dziennie. 

#34 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:43

Uważam że suplementy nie załatwiają sprawy. O wiele zdrowsze i skuteczne są odpowiednio przygotowane posiłki. Wystarczy wyeliminować cukier , tłuste potrawy. Zdecydowanie posiłki gotowane na parze są skuteczne ,ponieważ bez wyrzeczeń utrzymują zdrowie i szczupłą sylwetkę na stałe. 

#35 WhiteAngel

WhiteAngel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 00:50

A która z tych herbatek pomoże mi ograniczyć chociaż trochę słodycze bo mam z tym problem? 

#36 ~kalinka~

~kalinka~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 19:32

przez jaki maksymalny czas można pic herbaty Big -Active ?

#37 totaona

totaona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 09:46

ostatnio czytałam o bergeni grubolistnej

https://www.stolicaz...-sposob-uzycia/ wydaje mi się że to może być poniekąd rozwiązanie problemów z metabolizmem

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 16:42

Ciekawią mnie te herbatki big-active. Która będzie najlepsza dla osoby, która trenuje 3 x w tygodniu i nie chce schudnąć, tylko wspomóc swoją pracę i zatuszować swoje słodyczowe grzeszki ? :)

#39 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:29

Dla osoby, która trenuje to wydaje mi się, że najlepsza będzie herbata Active Burn, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i dodaje energi - to dzięki guaranie. Dodatkowo jest bardzo smaczna.

#40 ~Bianka~

~Bianka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 07:21

Zioła to zioła. Wątpię by były wystarczająco skuteczne. Choć może sporo zależy od tego, jakie ktoś ma oczekiwania.

Takie herbatki jak Big-Active to też mieszanka ziół zapewne. Zresztą nie bez powodu nasze babcie szukały ziół same i je suszyły, żeby potem były do picia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych