Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ziołowe suplementy diety - skuteczne czy nie?

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~karola46~

~karola46~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 17:12

No właśnie - czy ziołowe są suplementy i leki są skuteczne? Powoli chcę odstawić organizm od syntetycznych leków i szukam opinii.

#2 ~claudia5365~

~claudia5365~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 21:21

są, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia :) wszystko, co naturalne, jest pomocne organizmowi, wiadomo tylko, że nie można przegiąć. bardzo sobie chwalę zwłaszcza spirulinę i olej z oregano (zastepuje niejeden paracetamolowy lek).

#3 ~karola46~

~karola46~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 21:33

A skąd zamawiasz?

#4 ~claudia5365~

~claudia5365~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 21:38

z Naturali.

#5 ~tella~

~tella~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2016 - 13:39

Ja polecam go!slim, tylko trzeba pamiętać że to tylko suplement- działa pomocniczo nie zrobi dla ciebie cudów.

#6 japco

japco

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 08:05

Suplementy mogą być wspomagające jedynie. Jeśli chodzi o efekty zdrowotne to najlepiej spożywać spirulinę lub chlorellę.

#7 ~Marek Frackowiak~

~Marek Frackowiak~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 10:43

Chciałbym zainteresować Was genialnym suplementem - Trójkąt Zdrowia Kyani opartym wyłącznie na naturalnych składnikach. Produkt oparty również o "molekułę życia"-tlenek azotu, dzięki któremu uzyskał duże uznanie i nagrodę Nobla.
Rewelacyjnie sprawdza się dla osób w każdym wieku, polecany sportowcom ( posiada certyfikat antydopingowy).
Więcej o tym produkcie można przeczytać na FB pod Kyani - Ortogen
W razie pytań chętnie opowiem o tym suplemencie, więc zapraszam do kontaktu ze mną.

#8 ~ElaElla~

~ElaElla~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 14:27

2 Be Slim ja stosuję. To są tableki na dzień i na noc, wspomagają spalanie tłuszczu, zmniejszają apetyt, przyspieszają metabolizm. Do tego oczywiście sport i efekt jest J

#9 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:43

Wszystko zależy od dolegliwości jaka się ma. Nie na wszystko przecież pomoże herbatka ziołowa.

#10 ~kijek~

~kijek~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 17:01

Cześć, ja ważę obecnie 93kg, natomiast kilka miesiecy temu waga wskazywała ponad magiczną liczbę 100. Pewnie jak większosc z Was próbowałam przeróżnych sposobów, dzisiaj moge stwierdzic na pewno jedna rzecz - bez ruchu nic samo sie nie zrobi. Zamiast tracic czas na sledzenie "cudnych urzadzen" czy diet cudów, proponuje ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu ( nie musi to byc wcale ekstremalny trening, ja robie długi spacer i od czasu do czasu troszkę pobiegam). Oczywiście zmiany w posiłkach też są nieuniknione - trzeba ograniczyć smazone rzeczy . Dodatkowo bardzo pomocne są także jakieś suplementy diety  Polecam therm line hydrofast. 

#11 ~Kornelia~

~Kornelia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 07:10

Suplementów nie używam, ale może jednak warto zacząć. Ogólnie jeśli chodzi o ziołowe produkty to wydaje mi się że najlepiej w chorobach z takich rzeczy korzystać. Ja często mam problem z kaszlem i wtedy pije Dicotuss z prawoślazem i bluszczem. Wcześniej używałam innych leków ze składem gdzie nic rozumiałam z niego i efekty były słabe. Ten syrop okazał się najlepszy i to na każdy rodzaj kaszlu.

#12 a_migo

a_migo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 13:09

Ja uważam, że zioła mogą mieć czasami nawet silniejsze działanie niż syntetyczne leki. Dlatego mimo wszystko trzeba je stosować bardzo ostrożnie. Ja osobiście też stawiam zwykle na naturalne sposoby leczenia.

#13 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:23

Jasne, tylko zioła wymagają wytrwałości.

#14 ~Bittner~

~Bittner~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 11:31

Z ziołowych leków i suplementów nasuwa mi się na myśl syrop tymiankowy, Amol, mięta i rumianek oraz krople ziołowe żołądkowe. Te produkty sprawdzają się u mnie w domu od zawsze. Z naturalnych suplementów diety jedynie tran norweski, np. Gal. Z kolei syntetycznych suplementów diety w ogóle nie stosuję i nie zamierzam stosować.

#15 ~tamart~

~tamart~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 15:37

Polecałabym coś takiego jak Regenerum Vitae jakie na stronie regenerumvitae.pl sprzedają. Naturalny preparat, z testami klinicznymi. Nie jest to kolejny podejrzany proszek na odchudzanie jakich pełno w sklepach online. Tutaj skład jest jasny – ostropest, guarana, morszczyn. I tyle. Z mojego punktu widzenia to chyba najważniejsze było działanie morszczynu, który wspomógł mój metabolizm.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:41

zależy na co te suplementy, ja dużo ich nie przerobiłam od czasu do czasu tylko wspomagam się nervomixem sen, bo niestety  często nie mogę zasnąć, mam dosyć stresującą pracę a zwolnić sie z niej nie mogę, dlatego jakoś obie radzę, wolę wybrać ziołowy lek, który delikatnieuspokoi i pomoże zanąć iż pakować w siebie chemię

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 22:53

Schudłam 15 kg ale dzięki diecie Sandruni. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, bo nareszcie się udało uzyskać wymarzoną sylwetkę :) najważniejsza jest wytrwałość w dążeniu do celu :) powodzenia

#18 ~Bokko~

~Bokko~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:24

Słyszałem też, że herbaty Big-Active działają wspomagająco na odchudzanie i poprawiają metabolizm organizmu. Nie piłem ich jeszcze do tej pory, ale wiem, że jest cała seria tych herbat bo mamy je w sklepie. Od której warto zacząć swoją przygodę z nimi?

#19 ~kara~

~kara~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 23:01

Jak określilibyście smak tych herbat? Słodkie, ziołowe, kwaśne?

#20 ~Ribisio~

~Ribisio~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 18:41

Natomiast która z herbat Big-Active byłaby dobra dla kogoś, kto już zrzucił wagę, ale chce ją po prostu utrzymać? Mowa oczywiście o mnie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych