Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~MOjZESTAWratunkowy~

~MOjZESTAWratunkowy~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 11:25

To jest mój ulubiony temat ! Jeszcze 2 lata temu zmagałam się z ciężką depresją. Dzisiaj staram się być motywacją dla tych, którzy nadal nie mogą sobie z nią poradzić. Nie będę się za dużo rozpisywać bo wszystkie informacje są w internecie, ale podam namiary na mój "zestaw ratunkowy".
1. Znajdzie jakieś małe zajęcie, które pomoże na chwilę odciąć od wszystkiego wasze myśli. (np. gierka w tel. krzyżówki itp.)
2. Nie czytajcie portali z wiadomościami na poczatku terapii. 99% wiadomości to złe wiadomości.
3. Jeśli bedziesz mial ochotę nie wahaj się wyjść na dwór. Nie zamykaj się sam ze sobą.
I to byłoby na tyle porad "mentalnych" teraz konkrety.

1. Olej konopny CBD - ( wszystko opisane macie na www konopiafarmacja pl ) ja brałam 5% stężenie z essenz bo 600 kropli starczało mi na ok. 1,5 msc. kuracji ( ps. całą kuracja trwała 3 msc.)
2. Zimą piłam dużo ziołowych herbat. "królowała mieszkanka na spokojny sen" kupiona w lidlu.
3. Jeść jak najmniej potraw z cukrem.
 I to moja cała filozofia. Wiem,że 90% sukcesu zawdzięczam olejkowi CBD najpierw polecam przestudiować ich blog, żeby idealnie dobrac dawkę pod siebie.

#2 ~marikaa~

~marikaa~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:07

Ja na zimowe ferie planuje śnieżne szaleństwo w Szklarskiej Porębie. Deska, bilard, sauna i to w mega cenie w Domu pod Koziołkami. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cbd, konopie, depresja, zdrowie, zima, pogoda, polska, medyczna, ulotka, kobieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych