Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zielona kawa opinie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 22:46

dzisiaj w aptece widziałam jak jakaś kobieta kupowała zieloną kawę w tabletkach. Nie słyszałam o tym wcześniej, wpisałam w internecie i okazuje się, że te tabletki wspomagają odchudzanie. Myślicie, że skutecznie? Co takiego dobrego mają w składzie co pomaga zgubić zbędne kilogramy?

#2 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 21:52

Łykałam be slim zieloną kawę, teraz już się nie odchudzam, został mi po prostu we krwi zdrowy tryb życia. Ale to prawda, że zielona kawa przyspiesza metabolizm, zawiera kwas chloregenowy, który ogranicza wchłanianie glukozy, organizm szybciej pozbywa się kalorii. Poza tym witamina B6, wyciąg z nasion fasoli czy chrom. To wszystko wpływa na odchudzanie.

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 10:51

ja zdecydowanie łykam, bo picie jest okropne!

#4 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 11:51

Ta do picia rzeczywiście jest koszmarna, ale nie wiem na ile to rzeczywiście działa. Nigdy nie próbowałam na dłuższą metę.

#5 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 20:16

ja braam be slim z wyciągiem z zielonej kawy przez ok. 5 miesięcy. Miałam do zrucenia całkiem sporo, chyba 20 kg. Udało się, myślę, że spory w tym udział ma suplement diety, i oczywiście moja szalenie silna wola :-) a więc mogę potwierdzić, że zielona kawa to nie jest żadna lipa :-)

#6 Ilona13

Ilona13

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 09:01

Jeśli chodzi o odchudzanie, to przede wszystkim trzeba mieć silną wolę i trzymać się ściśle diety. Najlepiej uprawiać też sport. Same suplementy nic nie dadzą. Może i trochę wspomagają w odchudzaniu, ale moim zdaniem w większości przypadków działa to bardziej na podświadomość i to dzięki temu łatwiej jest wytrwać nam w diecie i zrzucić więcej kilogramów ;)

#7 magdalena99

magdalena99

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 17:52

Ja ntez łykam od jakiegos czasu ale kiedys pilam ale w smakumjest nie zbyt dobra

#8 AnnaBG

AnnaBG

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 11:51

Co do tabletek z ekstraktem to jednak nie jestem przekonana, jak wszystkie tabletki sa sztuczne i zawierają sybstancje dodatkowe, jeśli jednak chcemy korzystać z dorbrodziejstw zielonej kawy to lepiej wybrać naturalny produkt i pić zamiast czarnej :)

#9 sarka

sarka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 16:26

Ja zakupiłam ostatnio no i faktycznie jesli chodzi o smak to nie ma rewelacji .

Użytkownik sarka edytował ten post 12 czerwiec 2015 - 16:28

#10 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:57

Ja na odchudzanie stosowałam prepart z zieloną kawą (zakupiłam przez maxisuplementy) Ogólnie też dopiero niedawno dowiedziałam się, że istnieje coś takiego i ma takie działanie. U mnie się sprawdziło, schudłam kilka kg także jestem zadowolona.

#11 eewelina90

eewelina90

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 09:43

Zielona kawa nie różni się praktycznie niczym od czarnej - to zwykły chwyt marketingowy. Jedyne co robi to podnosi trochę metabolizm, ale to zasługa kofeiny, której jest tyle samo w zwykłej kawie - nie ma co przepłacać.

#12 ~punia~

~punia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 10:33

Ja brałam tabletki odchudzające na bazie właśnie zielonej kawy i działały bardzo fajnie. Może to kwestia mojego organizmu, może tabletki były fajne (z maxisuplementy.pl) ale jakoś nie ograniczyłam jedzenia, a i tak sporo schudłam!

#13 ~furrka~

~furrka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 09:53

Mnie do zielonej kawy przekonał artykuł, który czytałam na stronie Adamed Expert, a konkretniej kwas chlorogenowy w niej zawarty. Badania pokazuja, ze ma wlasciwosci odchudzajace takze dlaczego by nie sprobowac? :)

#14 ~arlina~

~arlina~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 20:22

Czy guarana w tej herbacie pobudza? Szukam właśnie zdrowszej alternatywy dla kawy (czarnej, a nie zielonej ;) )

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych