Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zgubiono naszyjnik

naszyjnik motyl zawieszka wisiorek

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:52

Zgubiłam naszyjnik, który stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Składa się z długiego, srebrnego łańcuszka oraz zawieszki w kształcie motyla z kolorowymi kamieniami. Na uczciwego znalazce czeka nagroda. Proszę o kontakt: 510 853 035

#2 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:08

Proszę opisać czy zgubiła Pani go gdzieś np w trawie? Posiadam wykrywacz metali mogę pomóc.

#3 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 19:23

Proszę opisać czy zgubiła Pani go gdzieś np w trawie? Posiadam wykrywacz metali mogę pomóc.

Jak bym chciała żeby ktoś mi go znalazł w trawie to nie pisała bym na forum chłopie. Wsadz sobie ten wykrywacz i nie naciagaj ludzi. Po trawie nigdzie nie chodze tam śr.. Aja psy. Ogarnij się.

#4 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 20:38

Jak bym chciała żeby ktoś mi go znalazł w trawie to nie pisała bym na forum chłopie. Wsadz sobie ten wykrywacz i nie naciagaj ludzi. Po trawie nigdzie nie chodze tam śr.. Aja psy. Ogarnij się.

W życiu od nikogo kasy nie wziolem za pomoc. Dzięki za miłe słowa.

#5 ~Kondon~

~Kondon~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 21:10

Człowiek chce pomóc grzecznie to się nie przypierdialaj idiotko. Zarzucaj rajtuzy na srake i pędź szukaj sama i nie zawracaj ludziom głowy jakimiś głupotami.

#6 ~Kazio~

~Kazio~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:27

Zgubiłam naszyjnik, który stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Składa się z długiego, srebrnego łańcuszka oraz zawieszki w kształcie motyla z kolorowymi kamieniami. Na uczciwego znalazce czeka nagroda. Proszę o kontakt: 510 853 035

Ktoś napisał, ze chce Ci pomóc. Twoja odpowiedź zapachniała zwykłą patologią i żuceniem się do człowieka. Czy zażądał od Ciebie pieniędzy? A nawet gdyby to zrobił napisałaś, że czeka nagroda. Szkoda słów.

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 05:55

Co za babsko. Za takie potraktowanie czlowieka mam nadzieje ze nikt ci nie pomoze i ze nie znajdziesz tego naszyjnika. A temu ktory chcial pomoc brawo!!!

#8 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 23:07

Co za babsko. Za takie potraktowanie czlowieka mam nadzieje ze nikt ci nie pomoze i ze nie znajdziesz tego naszyjnika. A temu ktory chcial pomoc brawo!!!

Dziękuję. Szkoda słów.

#9 ~Nie~

~Nie~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 13:35

Etam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych