Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół na wesele

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 09:02

Ja nastawiam się bardziej na DJa, który mogłby poprowadzić weselicho. Możecie coś podpowiedzieć?

#42 ~Żorżyk~

~Żorżyk~
  • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 17:36

Gdy człowiek jest młody chodzi na wesela, a gdy stary na pogrzeby, tak gadają. Ja jeszcze jestem na etapie pierwszym i zaliczam wesele za weselem. Teraz już nie jestem w stanie sobie przypomnieć które wesele było kogo, bo wszystkie są jednakowe. Zawsze jakiś kiczowaty zespół albo "didżej" z kiczowatą muzyką, zawsze te same teksty, te same plany imprez. Gdybym teraz brał ślub i moje wesele wyglądałoby tak samo, to po paru kieliszkach nie wiedziałbym czy jestem u kumpla czy u siebie. Każda taka gów...na impreza dodatkowo uszczupla mój budżet (poza datkiem dla młodych jest przecież koszt wyjazdu i inne okoliczności). Dlaczego ludzie decydują się na taką ch..nię i obarczają nią swoich krewnych i znajomych? Czy nie można uczcić ślubu w jakiś przyjemniejszy sposób i zapamiętać go na zawsze? Dobrze, że pogrzeby nie są przesiąknięte aż takim kiczem

#43 ~niejojcz~

~niejojcz~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 20:00

Gdy człowiek jest młody chodzi na wesela, a gdy stary na pogrzeby, tak gadają. Ja jeszcze jestem na etapie pierwszym i zaliczam wesele za weselem. Teraz już nie jestem w stanie sobie przypomnieć które wesele było kogo, bo wszystkie są jednakowe. Zawsze jakiś kiczowaty zespół albo "didżej" z kiczowatą muzyką, zawsze te same teksty, te same plany imprez. Gdybym teraz brał ślub i moje wesele wyglądałoby tak samo, to po paru kieliszkach nie wiedziałbym czy jestem u kumpla czy u siebie. Każda taka gów...na impreza dodatkowo uszczupla mój budżet (poza datkiem dla młodych jest przecież koszt wyjazdu i inne okoliczności). Dlaczego ludzie decydują się na taką ch..nię i obarczają nią swoich krewnych i znajomych? Czy nie można uczcić ślubu w jakiś przyjemniejszy sposób i zapamiętać go na zawsze? Dobrze, że pogrzeby nie są przesiąknięte aż takim kiczem

To po cho...rę lazisz na te wesela ? nikt na siłę tam nie ciągnie zawsze możesz odmówić .
takie to typowo polskie lezie a potem jojczy że źle  B)

#44 ~Beksa~

~Beksa~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 16:05

A może DJ zamiast zespołu? Będzie taniej i bardziej nowocześnie, a zapewniam że zabawa nadal przednia :) Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 12:21

W Hajnówce niedawno powstał nowy zespół, Dawid Szymczuk Band, byłam na ich koncercie w pubie. Bardzo mi się podobała ich gra, nie wiecie czy da się ich wynająć?

W dodatku wokalista taki przystojny :3

#46 zyraffa

zyraffa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 14:17

fajny jest zespół Sto lat. ja i za młodu chodzę na wesela z przymusu, ale raz się dobrze bawiłam i to właśnie oni grali, więc myślę, że jakaś ich zasługa w tym jest

#47 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 18:28

ten kors &relax to tragedia , wstrętna bez talentu laska nie umie śpiewać prowadzenie okropne nie polecam zepsuli wesele.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 20:12

MIrage i tyle w tamacie

#49 ~kinoman~

~kinoman~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 06:55

Zespol na weselu to podstawa. Może zepsuć imprezę ale może tez ja ubarwić. W tym roku byle pierwszy raz na weselu z djem. Bylo calkuem dobrze, trzeba uważać żeby sie muzyk nie napil, ale teraz to chyba juz nie pija tyle co kiedys...

#50 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 16:49

Chciałam mieć na weselu przejście od muzycznych lat 90 do współczesnych hitów :) Kocham też romantyczne ballady i taniec w parach :) Wynajęłam w tym celu zespół Fiesta – imprezka.com.pl. Bloki muzyczne podzielili zgodnie z moimi założeniami, a nawet dorzucili kilka fajnych rzeczy od siebie, np. wokal w połączeniu z akordeonem. Byłam zachwycona i każdemu polecam podobny format wesela :) Nikt wtedy nie narzeka :)

#51 ~Alvara~

~Alvara~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:42

Postaw na jakiegoś DJ, mam wrażenie że przy nich ludzie bawią się znacznie lepiej. Sami tak zrobiliśmy na weselu i nie pożałowaliśmy. Od siebie mogę polecić Djów z agencji Playdjs. Mają bardzo przystępne ceny i ciekawą ofertę.

#52 ~Tuterka~

~Tuterka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 09:19

Prawda, my tak zrobiliśmy i goście bawili się super. Nie wiem jak było u was, ale my postawiliśmy na Kubę z playdjs - plus za przystępną cenę :D

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 21:22

W Grajewie jest zespół Ekspert, z którymi miałem przyjemność współpracować. Okazali się bardzo w porządku, jestem z nich zadowolony

#54 alek921

alek921

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 07 luty 2018 - 13:59

Co za baba !! co za durne dylematy!!. Bierz najtańszego grajka. Czy od tego kto bedzie grać, zależy twoje życie z przyszłym mężem ? Wy durne baby bardziej przejmujecie się takimi pierdołami zamiast tym co jest najbardziej istotne !!

Gdybym wiedział, że moja (jeszcze nie żona) pisze takie bzdety po forach, to ja zostawiłbym tą babę i odwołał tą całą imprezę !

Pozdrawiam normalne, których niestety brak w naszym regionie.

Po co od razu taka frustracja. Lepiej być singlem niż zaraz po ślubie brać rozwód.

#55 ~ewelka778~

~ewelka778~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 10:32

Również jestem na takim etapie swoich poszukiwań weselnych, że mam kłopot z zespołem. Niby jest iść do sporo w województwie mazowieckim, ale zawsze znajdzie się coś nie tak. Moja znajoma wiem, że była zadowolona z NotoGramy i chyba umówimy się z nimi na spotkanie.

#56 ~Gumowe ucho~

~Gumowe ucho~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 14:06

Zaliczyłem ostatnio kilka wesel i powiem szczerze to nie polecam TIME ani MIRAGE to są już starzy i wypaleni wyrobnicy!!!! Jeśli Marek z TIME w piątek śpiewa tak bez emocji i wszystko w jednym rytmie i na jeden kopyt to jak wyje w niedzielę?Człowiek normalnie bez emocji taki wypalony...że aż w dołku ściska...normalnie wolałbym starego kaseciaka postawić i muzę puszczać...robił z 15 przerw wziął kasę nie wąską...a jeszcze by chciał by za wycie żony zapłacić mu dodatkowo 500zł...tragedia....MIRAGE ta sama tragedia bo na siłę robi z żony gwiazdę a ona nie umie śpiewać...Także tych starych rzemieślników nie polecam!!! Są zespoły z młodymi wesołymi ludżmi którzy fajnie śpiewają i z zaśpiewaniem HIT-ów z list przebojów nie maja problemów poza tym fajnie prowadza i tryskają zapałem i humorem. W sumie DJ na wesele to na dziś całkiem fajne rozwiązanie!!!Polecam również 

#57 ~Tryd~

~Tryd~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 05:31

Ja od siebie polece zespół MaKsim, naprawdę ciekawy zespół i mega profesjonalne podejście ze strony chłopaków. Dawno tak dobrze nie bawiłem się na żadnym weselu. :)

#58 ~Sygnalista~

~Sygnalista~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 08:11

Dj to dobre rozwiązanie. Tańsze bo jeden człowiek. Ale też ryzykowne bo jak schrzani coś to nie ma kto naprawić.

#59 ~Ra~

~Ra~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 07:18

Ja również polecę zespół Maksim, grupa naprawdę fajnych muzyków, która w czasie zabawy daje od siebie wszystko co najlepsze!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 15:08

Żenka Martynika zamów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych