Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół na wesele

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:32

A możecie coś napisać o zespole Server?

#22 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 23:51

kobieto , bierz korsów, sa super, czysty profesjonalizm, wykształceni muzycznie , i dobra cena

#23 ~A gdzie jest momot~

~A gdzie jest momot~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 20:23

Bierz gruczka i andrzeja. Znają się na fachu i robią robotę jak trzeba. 

#24 ~blabla~

~blabla~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 00:47

Server! Kultura, nie napija sie, super wodzirej, zawsze ktos na parkiecie byl, nie graja tyljo disco, maja w swoim zespole dj. Ja sie z nimi bawilam naprawde swietnie. Nie wiem skad sa, ale podlasie, moze hajnowka?

No ewentualnie master dance, 2 wesela calkiem niezle.

#25 NIEpoPRAWNY

NIEpoPRAWNY

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 10:10

Przeczytałem artykuł w Nowinach i chyba nie chciałbym mieć tego zespołu na imprezie, który "doniósł" na konkurencję do gazety.

Bo może okazać się, że wpadnie policja i inspekcja sanitarna sprawdzić, czy alkohol na "wiejskim stole" posiada znaki akcyzy, a wędliny odpowiednią ilość konserwantów ;)

#26 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 11:00

Ja polecam zespół SEVEN z Bielska Podlaskiego, mieliśmy wesele pod koniec sierpnia tego roku . Super prowadzący, każdy z gości pytał skąd wzieliśmy taki świetny zespół, muzyka  dla każdego (piosenki polskie, białoruskie, disco polo). A jeszcze lepiej przeprowadzona biesiada, nie było gości którzy nie przyłączyli się do wspólnego śpiewania i zabawy do białego rana! Naprawdę Polecam!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 01:17

Skontaktujcie się z menedżerem Nergala z Behemoth. Taka kapela na weselu gwarantuje niezapomnianą imprezę.

#28 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 10:45

Polecam zespół Server. Cena nie wygurowana i ekstra grają. Zespół nie pije na weselu. Zabawy weselne można wybrać sposód ich propozycji. Prowadzą wesele wg gustu Państwa młodych. Śpiewają piosenki polskie, ruskie, angieslke jakie sobie zażyczysz. Możliwość wzięcia sobie wokalistki która jest wliczona w cene. Zespół dla młodszej jak dla starszej młodzieży, każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawde polecam z własnego doświadczenia.

#29 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:33

Profesjonalnie podchodzą do grania panowie i panie z grupy Clubbers Band – clubbersband.pl. Ich bym polecał. Robili mi wesele w wakacje i zabawa była naprawdę przednia...oj działo się.

#30 ~ssss~

~ssss~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 19:10

jak się napiją to i impreza sie skończy

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 14:48

Ludzie bierzcie na wesele rolnika co szukał żony. Gra, śpiewa, krawaty wiąże i usuwa .... Niczym się nie różni od zespołów piszących na tym forum a w końcu to będziecie mieli celebrytę na weselu.

#32 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 10 luty 2015 - 16:52

Ludzie bierzcie na wesele rolnika co szukał żony. Gra, śpiewa, krawaty wiąże i usuwa .... Niczym się nie różni od zespołów piszących na tym forum a w końcu to będziecie mieli celebrytę na weselu.

zaśpiewa jedną piosenką "oj Aniu Aniu" i co dalej? ;) Był spoko, do póki nie zaczął pchać się do show biznesu. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 22:27

zaśpiewa jedną piosenką "oj Aniu Aniu" i co dalej? ;) Był spoko, do póki nie zaczął pchać się do show biznesu. 

E tam spoko chlopeć. Pracował u wyzyskiwaczy, niech ma swoje 10min. Pamiętam go z zabaw,  spokojny chłopak. Milimetrem go zwano :) Szkoda mi jego,  moim zdaniem nieśmiały jest.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 02:06

Server! Kultura, nie napija sie, super wodzirej, zawsze ktos na parkiecie byl, nie graja tyljo disco, maja w swoim zespole dj. Ja sie z nimi bawilam naprawde swietnie. Nie wiem skad sa, ale podlasie, moze hajnowka?

No ewentualnie master dance, 2 wesela calkiem niezle.

SERVER mają dj pierwsze słyszę - zespół dosyć przyzwoity , repertuar dynamiczny czyli można poskakać ,a i z tego co wiem to nie są drogim zespołem ;-)

Master Dance - grają muzykę do kotleta , bardzo smętna ;-( a i za dużo ludzi ze sobą biorą nie wiem po co bo i tak jest wszystko pozgrywane, wokalistki czasami się zmieniają a śpiewają tym samym głosem ;-) 

#35 ~Kawalier~

~Kawalier~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 15:01

A skolka staić Martyń z Akcentu? Poważnie pytam, wie ktoś?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 02:31

Nie wiem o co chodzi, jeżeli na weselu ma być dyskoteka bo zespół gra do kotleta to brac dj i koniec. Po co płacić 3 lub 4 dubkom co udają że grają. DJ robi to samo i wiadomo że puszcza kawałki. Poza tym na dla naszej wsi muzyka taneczna = disco polo bo ich tępe mózgi nic innego nie znają. Idąc tym tokiem  rozumowania na wsiowe wesele (czyli na Podlasiu 98%) wystarczy wójek Heniek co zagra na cyjii za stołami i własne nagrania disco polo. Masz od razu min. 3 tysie w kieszeni a zabawa na 102.

pozdrawiam tępe intelektualnie istoty.

ps. Master Dance akurat całkiem dobrze wypada wśród całej discopolowej chołoty

#37 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 08:33

A nie lepiej to przeznaczyć te pieniądze na jakąś wspaniałą wyprawę  we dwoje, którą to zapaniętasz na całe życie. Po co Ci ten idiotyczny cyrk tzw. weselem? Przyjdą, najedzą się , napiją, a i tak Cię obsmarują i zostanie żal i niesmak na całe życie, a ile to wszystko będzie jeszcze kosztowało pieniędzy i zdrowia. Chcesz zrobić przyjemność komuś, czy sobie? Zastanów się. Powodzenia.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 22:49

a ja polecam według kolejności

Excellent - tylko podobno dużo sobie życzą

Server - fajnie i tanio

Mirage- cały czas to samo ;-) przynajmniej wiadomo co będzie ;-)

Vegas- trochę za spokojnie ale kwestia dogadania

Master Dance - stanowczo za dużo ludzi, smętny repertuar ale ujdzie

Time - trochę sztywno i wokalistka śpiewa komputerem ale ogólnie może być

Także tak ;-)

#39 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 09:54

Uważam że Kors&Relax to dobry wybór dużo graja mało przerw robią, ja bawiłam się z nimi w Brańsku w sierpniu ubiegłego roku. Jak prosiliśmy o dedykację też nie było problemu i ta nauka tańca w trakcie mi się podobała. słychać że śpiewali a nie udawali, a to ważne

#40 ~też gość~

~też gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 09:12

Kolego, lub też koleżanko, ale bardziej gościu z 13 luty 2015 - 22:49  na jakiej podstawie oceniasz, te niby zespoły, bo nie mogę zrozumieć  jaką miarą mierzysz. Drogo znaczy ile ???.

Zespół 4000, kamerzysta 4000, fotograf 4000, to dlaczgo nasze miasto takie biedne, gdzie te podatki zapłacone.

Ps, Możesz to bardziej sprecyzować, wokalistka śpiewa komputerem, ale ogólnie może być.

Zastanów sie co piszesz. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych