Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zatoki jak leczyć

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Bejli~

~Bejli~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 23:41

Słuchajcie, a co myślicie na temat nebulizatora? U nas w domu ciągle problemy zdrowotne, jeśli nie katar, to suchy, męczący kaszel - a to jeszcze gorsze. Zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu, ale nie wiem na co zwrócić uwagę. Przede wszystkim dzieci będą korzystać.

#42 ~Daisy~

~Daisy~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 15:35

Nebulizator to naprawdę dobra sprawa dla takich osób i warto zainwestować. Mi tak przytkało zatoki, że w konsekwencji zaczęły mnie boleć zęby i uszy. Z uszami poszło szybki, bo wystarczył Fonix by mi pomogło. Do policzków przykładała chusteczkę, z ciepłą solą w środku. Potem zatoki się odetkały i wszystko ruszyło, katar był  okropny. 

#43 ~Wika~

~Wika~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:43

Polecicie jakiś spray do nosa, który nawilży mi śluzówkę? Mam z tym ogromny problem i ciężko się oddycha. Może lepiej będzie, jak skończy się sezon grzewczy. 

#44 ~Jurka~

~Jurka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:53

Bardzo ładnie mi się sprawdził apicold propo w sprayu. Szybko odbarcza nos i bez tej nieprzyjemnej goryczy, jak to bywa często przy takich środkach do nosa.

#45 ~Ekspert Healthin~

~Ekspert Healthin~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 02:07

Dzień dobry,
wybór odpowiedniego nebulizatora zależy od bardzo wielu czynników m.in.: stanu zdrowia oraz wieku pacjenta, rodzaju stosowanych leków, czy też warunków w jakich nebulizacja ma być wykonana. Przy terapii wziewnej nie ma jednego uniwersalnego postępowania, a każde z dostępnych na rynku urządzeń posiada swoje zalety oraz wady. Ze swojej strony polecam nebulizator membranowo-siateczkowy Air Pro, którego zaletą jest wysoka mobilność oraz wydajność pozwalająca na wykonanie stosunkowo krótkiego procesu inhalacji w niemalże każdych warunkach, bez względu na dostępność zasilania elektrycznego (dzięki niezależnemu źródłu zasilania). Aparat jest łatwy w obsłudze, cichy i poręczny, umożliwiając przeprowadzenie procesu nebulizacji pod różnym kątem, co szczególnie wydaje się być przydatnym u niemowląt i małych dzieci.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. 

Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych