Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zapraszam na Chińczyka do Brzozowa Starego

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gospdoarz~

~gospdoarz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:08

Na kogo to głosujecie w Poświętnem do Izb Rolniczych bo ja nie wiem jak sie zdecydowac

#62 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 18:23

Na rolników

#63 ~gospodarz~

~gospodarz~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 09:25

Tyle to ja wiem. powaznie pytam wiec chcialbym jakas dobra rade

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 07:42

Niedawno opublikowano jakiś raport, że w Polsce w XXI wieku 14 milionów obywateli jest odciętych od świata 'dzięki' likwidacji komunikacji publicznej! W rzekomo wolnym kraju ot, tak zwyczajnie poprzez uniemożliwienie swobodnego dostępu do środków komunikacji,

odebrano ludziom część wolności, czyniąc z nich obywateli kategorii B Komunikacja publiczna, podobnie, jak kultura i oświata powinna być dofinansowana centralnie i poprzez samorządy Jesli we wsi jest nawet jeden człowiek, który nie ma czym dojechać do gminnej miejscowości i do najbliższego miasta, trzeba mu to umożliwić! 

Jest nadzieja, że coś się ruszy w tym temacie! Od 1 sierpnia samorządy mogą składać wnioski o przywrócenie połączeń autobusowy, niech tylko radni tego nie przegapią i trzymają rękę na pulsie! 

Wczorajszy artykuł i video z Kuriera: 

"Więcej autobusów w podlaskich gminach i powiatach. Do połączeń dopłaci państwo. Rusza rządowy program walki z wykluczeniem komunikacyjnym"

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 21:58

Bardzo ładny plac macie, brzozowiacy!  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych