Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zaniedbanie dzieci

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 16 maj 2020 - 15:32

Witam, pisze tu bo mam problem.
Od niedawna przeprowadziłam się do nowego domu dwu rodzinnego. I sąsiedzi obok (drzwi w drzwi), mają już 2 letnia córke i niedawno urodziła się jeszcze jedna. Wszystko było by ok, gdyby nie to, że codzienne Awatntury, bijatyki, wyzwiska na cały dom, normalnie aż wstyd. Najgorsze jest to, że nie raz była wzywana policja. Matka, nie pracuje, dorabia jako prostytutka, jej partner również nie pracuje tylko kradnie. Oczywiście jeszcze do tego wszystkiego dochodzą narkotyki, i matka i ojciec dziewczynek siedzieli w więzieniu. Mam wyrzuty sumienia, że nie mam odwagi nic z tym zrobić. Ale szczerze boje się co mogą zrobić. Z chęcią bym coś zrobiła ale nie wiem jak. Proszę o pomoc. Szkoda, w tym wszystkim jest dzieci. Dziękuję z góry o pomoc.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2020 - 17:41

Zgłoś telefonicznie anonimowo do miejskiego ośrodka pomocy rodzinie i do dzielnicowego. Najlepiej i szybko zadziała uwaga TVN lub interwencja Polsat. Nie czekaj. Później możesz mieć problem ze wiedziałaś i nie zgłaszałaś. Szkoda dzieci. Matki nie żałuj.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 00:35

Mam wrażenie, że z koronanudów kogoś wyobraźnia mocno ponosi!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 09:27

witamy w blokowisku, nic nowego ,chyba ze wsi pozabijanej dechami przyjechałaś skoro takie rzeczy ciebie bulwersują

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 10:11

witamy w blokowisku, nic nowego ,chyba ze wsi pozabijanej dechami przyjechałaś skoro takie rzeczy ciebie bulwersują

Chyba sam jesteś z patologi skoro uważasz to za normę i nie reagujesz.

#6 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 13:09

Mam wrażenie, że z koronanudów kogoś wyobraźnia mocno ponosi!

Przeprowadziłam, się kilka ulic dalej od domu rodzinnego, więc sytuacja nie jest mi obca. Ale jakoś zawsze się ignorowało takie rzeczy. Ale odkąd mieszkam obok nie da się tego tak ignorować. Więc proszę nie pisać zbędnych komentarzy.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 21:16

Zadzwoń na 112.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych