Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ŻAK Centrum Nauki i Biznesu

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 11:03

W zasadzie chyba jedna z lepszych szkół. Długo się zastanawiałem czy iść, ale jednak. Człowiekowi bez matury ciężko znaleźć jakąś lepszą pracę. Powiem tak, potrafią przygotować i zmotywować człowieka. O ile jako jeszcze nastolatek w głowie mi była zabawa ttak teraz wziąłem się za siebie i z ich pomocą się udało. 

Jedna  zlepszych? To raczej kiepska reklama szkoły, skoro jej absolwenci mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.

To forum służu pozyskiwaniu opinii o rynku pracy. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 11:04

W zasadzie chyba jedna z lepszych szkół. Długo się zastanawiałem czy iść, ale jednak. Człowiekowi bez matury ciężko znaleźć jakąś lepszą pracę. Powiem tak, potrafią przygotować i zmotywować człowieka. O ile jako jeszcze nastolatek w głowie mi była zabawa ttak teraz wziąłem się za siebie i z ich pomocą się udało. 

Jedna  zlepszych? To raczej kiepska reklama szkoły, skoro jej absolwenci mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.

To forum służu pozyskiwaniu opinii o rynku pracy. 

#23 ~Jadwiga Szlanda~

~Jadwiga Szlanda~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 08:26

W ZST KOŚCISZKI LEŻASJK .STWO ŚMIERĆ NAJLEPSI ŻAK Rzeszów Jadwiga Szlanda 

#24 ~Mateusz Ceglak~

~Mateusz Ceglak~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 08:27

W ZST KOŚCIUSZKI HJUE ŚMIERĆ NAJLEPSI ŻAK Rzeszów Mateusz Ceglak

#25 ~igga~

~igga~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:41

Kilkoro moich znajomych chodziło do żaka i nikt nigdy nie narzekał, więc chyba jest ok :D w ich imieniu polecam :D sama chciałam się na kurs zapisać, ale to za jakieś 3 miesiące, bo też ludzie polecają 

#26 ~kosmetyczka~

~kosmetyczka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 23:38

Jaka jest stawka godzinowa dla wykładowcy zawodowego na kierunku kosmetyka ? Potrzebuję odniesienia. Dziękuję.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 05:09

Jaka jest stawka godzinowa dla wykładowcy zawodowego na kierunku kosmetyka ? Potrzebuję odniesienia. Dziękuję.

Nikt nie poda Ci stawki, bo każdy zarabia inaczej. Stawki zmieniają się wraz z nowym rokiem no i formą zatrudnienia na jaką się zgodzisz. A jesli chodzi o konkrety, to najniższa krajowa jest jak najbardziej realna :/

#28 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 14:17

Nikt nie poda Ci stawki, bo każdy zarabia inaczej. Stawki zmieniają się wraz z nowym rokiem no i formą zatrudnienia na jaką się zgodzisz. A jesli chodzi o konkrety, to najniższa krajowa jest jak najbardziej realna :/

No to zależy już od umiejętności i godzin pracy. Stawki w żaku są podobne jak w innych miejscach tego typu, nie ma co zakładać od razu scenariusza najniższej krajowej :P iść i się dowiedzieć!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:14

No to zależy już od umiejętności i godzin pracy. Stawki w żaku są podobne jak w innych miejscach tego typu, nie ma co zakładać od razu scenariusza najniższej krajowej :P iść i się dowiedzieć!

Na bajki o tym od czego stawka zalezy to już się tylko ansolwenci nabiora. Ta firma ma już ugruntowaną opinię w środowisku (stąd konieczność szukania ludzi przez ogłoszenia)

#30 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:20

Nie polecam nauki w tej szkole. Poziom żaden. Plan na zjazd podawany w piątek wieczorem. Przychodzisz na zajęcia, a okazuje się, że zajęć nie ma. Nauczyciele ciągle się zmieniają. Bałagan totalny.

#31 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:24

Nauczyciele strzeżcie się Żaka! Praca bez umowy i bez wynagrodzenia. Obiecują gruszki na wierzbie, byle tylko ściągnąć do siebie. A potem niekończąca się walka o każdą złotówkę.

#32 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:03

Proponują 17zł\h. Teoretycznie, można negocjować. Praktycznie, stawka w cudowny sposób się zmniejsza. Radzę uważać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych