Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ŻAK Centrum Nauki i Biznesu

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 11:15

Ktoś wysyłam aplikacje?

Ja starałem się w listopadzie na specjalistę rozwoju i sprzedaży kursów i teraz na specjalistę ds. marketingu i NIC.

Jakiś odzew u Was? Jakieś opinie?

#2 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 12:51

Ktoś wysyłam aplikacje?

Ja starałem się w listopadzie na specjalistę rozwoju i sprzedaży kursów i teraz na specjalistę ds. marketingu i NIC.

Jakiś odzew u Was? Jakieś opinie?

Aplikowałem parę razy, podobnie jak mój znajomy. Oprócz spełniania wszystkich wymogów ogłoszenia, wydaje mi się mam duze doświadczenie w podobnej pracy. Oczywiście bez odpowiedzi czyli albo 100 osób ma lepsze CV z doświadczeniem na takim stanowisku i nawet do pierwszego etapu przesiewania plew się nie załapałem, albo te całe ogłoszenia to ściema i albo nikogo nie zatrudniają, albo po znajomości jest ktoś obsadzony już.

Mam nadzieje ciut pomogłem :)

#3 ~ZOFIIIA~

~ZOFIIIA~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:24

jakie są stawki za godzinę w Żaku?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 13:15

Pracowałem tam przez pewien czas. Wydział w województwie mazowieckim. Ponieważ dojeżdżałem z innego miasta miałem podniesioną stawkę za godzinę. Z wypłatą nie było problemu, ale dyrekcja akurat przy mnie raz się zmieniała. Żadnego ponownego podpisywania umowy nie było. Jak jest teraz nie wiem, ale na nowo próbuję sił w Białymstoku. Oczywiście dla 2 przedmiotów i marnej stawki za godz nie ma co się zarzynać, ale jak zaproponują z 4 przedmioty najlepiej na kilku rocznikach :). Wcześniej juz 5 CV zostawiłem i nic, może teraz się uda...

#5 ~anag1~

~anag1~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 15:41

A może ktoś napisać ile za godzinę płacą nauczycielowi

#6 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 08:21

Wypłatę w żaku dostajecie co miesiąc czy 2 razy na semestr?

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 11:26

Wczoraj (22.06,2015) wysłałam Cv,a dziś 23.06.2015 dostałam telefon o rozmowie kwalifikacyjnej 25.06.2015 w Radomiu.Aplikowałam na stanowisko specjalista ds. marketingu. Pytali jednak o to,czy mam swój samochód,bo będzie on potrzebny czasem do pracy...Jak obecnie się Wam pracuje?Jakie zarobki?Pozdrawiam

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:15

Również dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, na to samo stanowisko. Naprawdę Żak tak rozumie stanowisko Specjalisty ds. marketingu i reklamy ? :/ Wie ktoś coś więcej na ten temat? Jakie stawki, jaka atmosfera, cokolwiek?

#9 ~falka~

~falka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 17:35

W sumie jest ok, mozna wybrać taka szkołe policealną ale jednak nie sądze zeby Żak był jednak dobrym rozwiązaniem. Tu niestety płaci sie za nauke.

#10 ~Ann~

~Ann~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 15:47

Witam ja bylam na rozmowie o pracownik biurowy obsluga klienta , milo sie rozmawialo..Jak narazie wrazenie mialam dobre... maja mi zadzwonic czy mnie zatrudnia dzisiaj o 17tej...Ja bylam nna rozmowie o umowa o prace z wszystkimi swiadczeniami....... 

#11 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 14:10

Witam. Mam pytanie jakie są zarobki na wykładowcę kosmetycznego.

#12 ~Tttttttt~

~Tttttttt~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 09:54

Zamiast płakać na forum zgłaszać gdzie trzeba. Można to zrobić bez wychodzenia z domu.

#13 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 21:01

Witam. Czy w każdym oddziale na plan zajęć czeka sie tak długo. Bo u nas plan semestralny jest gotowy dopiero przed dwoma koncowymi zjazdami..... a plan dostajemy co tydzien w czwartki

#14 ~sekretarz~

~sekretarz~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:29

Od kilku lat pracuję w ŻAKu jako sekretarz. Widać, że większość osób wypowiadających się została albo zwolniona, albo po prostu się nie sprawdziła. Co prawda, praca jest ciężka, sekretarz to najgorsze stanowisko, bo zarabia najmniej, a wykonuje zadania i z zakresu dydaktyki, zajmuje się obsługą klienta, musi pomagać marketingowcowi i podlega tak naprawdę swojemu dyrektorowi, koordynatorowi i koordynatorowi marketingu. Mimo wszystko, praca jest w porządku. Wypłata zawsze jest na czas, często kilka dni przed terminem. Dzięki pracy w soboty na kilka godzin, ma się wolne w ciągu tygodnia przez cały dzień. Zarobki są różne, wszystko zależy od koordynatora i wyników filii. Dwa razy w roku są premie, więc jeśli oddział się postara, to każdy może dostać naprawdę fajny pieniądz. Nie ma jednak socjalu, także żadnych trzynastek, bonów, wczasów pod gruszą, itd.

Ja osobiście polecam pracę, ale wszystko zależy od osób, z którymi się pracuje.

Co do marketingowców, praca polega na pracy w sieci i na pracy w terenie. Wykonuje się trasówki, wchodzi na eventy lokalne, żeby pozyskać nowych odbiorców i nowe kontakty. Zarobki również zależą od wyników i stopnia realizacji planu, ale fajne dodatki mają z delegacji, więc też nie powinni narzekać.

#15 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 20:00

A czy ktoś miał doświadczenie w pracy w Bydgoszczy? Za kilka dni idę na rozmowę na stanowisko marketingowe i chciałabym się czegoś dowiedzieć

#16 ~patryk~

~patryk~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 18:52

czy lo w żaku jest darmowe ?jak się zapisywałam to umowa było że zero opłat ...a teraz   po3 miesiącach chodzenia ,wchodzę na stronę i pisze w aktualnosciach że 99zł za miesiąc ?! każa mi płacic czy jak ???

#17 ~ntalia~

~ntalia~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:14

czy lo w żaku jest darmowe ?jak się zapisywałam to umowa było że zero opłat ...a teraz   po3 miesiącach chodzenia ,wchodzę na stronę i pisze w aktualnosciach że 99zł za miesiąc ?! każa mi płacic czy jak ???

99 zł miesięcznie jest od nowego semestru, więc jeżeli zapisywałaś się w poprzednim, to nie będziesz musiała za nic płacić. Wystarczy zapytać w sekretariacie, wszystko wyjaśniają 

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:41

Mnie zainteresowały w żaku kursy na przedłużanie rzęs. był ktoś?

Jak chcesz miec dobry kurs, to zgłoś się do którejś hurtowni lub bezpośrtednio do dystrybutora produktu.

#19 Konrad90

Konrad90

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 06 maj 2019 - 13:36

Byłem na rozwoju i sprzedaży kursów, polecam, naukę uważam za bardzo przyjemny czas.

#20 ~Marcin N.~

~Marcin N.~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 10:04

W zasadzie chyba jedna z lepszych szkół. Długo się zastanawiałem czy iść, ale jednak. Człowiekowi bez matury ciężko znaleźć jakąś lepszą pracę. Powiem tak, potrafią przygotować i zmotywować człowieka. O ile jako jeszcze nastolatek w głowie mi była zabawa ttak teraz wziąłem się za siebie i z ich pomocą się udało. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych