Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ok!!!~

~Ok!!!~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 17:21

Te bzdety, które tzw. redaktor umieścił pod zdjęciami oraz wszystkie .ne komentarze - wszystko to świadczy, że przecieku nie było... To miłe... Pozdrawiam Policjantów, którzy byli zaangażowani w działaniach...

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 11:25

Mam ponad 50 lat i pamiętam że tak do roku ok 1980 to dzielnicowego znałem z widzenia, nie byłem karany , bo zimą przypominał o śniegu, a latem też przechodził i mówił dzień dobry.

Od ponad 30 lat nie wiem jak wygląda dzielnicowy, a ostatni jakiego mi przedstawiono to był jakiś chłystek ok 150 cm wzrostu na koślawych nogach. Podobnie jest na drogach czy patek czy niedziela pomimo wyjazdu nad jeziora czy do rodziny , spotkanie z policjantem jest tak rzadkie jak 4 w lotto. przez całe lato spotkałem 2 razy w  Mońkach pod sklepem, jak kupowali papierosy czy coś do pica.

Policja powinna być czy to w dzień czy tym bardziej w nocy.

Musi czuwać ktoś by ktoś mógł spać.

Ja dziś kurde bele nawet nie wiem gdzie jest komisariat dla Dziesięcin - czy nawet jest , a kiedys był na Antoniukowskiej .

Policja to nie słuzba to urząd , biurko a za nim policjant i jak coś cię spotka to wpadnij i zgłoś !

Jest tyle służb, policja , straż miejska, ITD, służba celna i  wiele innych. Tylko one pracuja od 8 do 15 a potem do domu i drzwi zamknięte. Ja chce by po prostu policjanta w mundurku można było spotkać na chodniku . A akcji nie potrzebuję bo nic nie warte. Akcje to jak manewry wojskowe , zawsze nasi wygrywają.

O przepraszam, ale policja w Mońkach działa chyba najprężniej w województwie. Często tamędy przejeżdżam i jak nie trzeźwy poranek, to zawsze gdzieś stoją i suszą. Nie zauważyłeś, że wszystkie samochody wjeżdżjące do Moniek zwalniają? Szacun dla tamtejszej policji, bo Mońki dzięki temu są chyba najbezpiezniejszą miejscowością.

#43 regionalny

regionalny

VIP

• Użytkownicy
  • 824 postów

Napisano 14 wrzesień 2013 - 13:34

O przepraszam, ale policja w Mońkach działa chyba najprężniej w województwie. Często tamędy przejeżdżam i jak nie trzeźwy poranek, to zawsze gdzieś stoją i suszą. Nie zauważyłeś, że wszystkie samochody wjeżdżjące do Moniek zwalniają? Szacun dla tamtejszej policji, bo Mońki dzięki temu są chyba najbezpiezniejszą miejscowością.

Rzeczywiście w Mońkach przy tablicy wszyscy zdejmują nogę z gazu i dalej jadą góra 60km/h. Policja nie osiągnęła tego śmiesznymi akcjami wymyślanymi w gabinetach przez oficerów i realizowanymi przez szeregowych którzy drżą ze strachu przed niewypełnieniem statystyki. Jedynie codzienna, ciężka praca może przynieść takie efekty.

#44 ~Białystok~

~Białystok~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 15:24

A dlaczego nie ma na zdjeciach tych czterech facetów przykutych kajdankami do barierek energochłonnych? Przejeżdżałem i widziałem.

#45 ~which~

~which~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 22:05

Rzeczywiście w Mońkach przy tablicy wszyscy zdejmują nogę z gazu i dalej jadą góra 60km/h. Policja nie osiągnęła tego śmiesznymi akcjami wymyślanymi w gabinetach przez oficerów i realizowanymi przez szeregowych którzy drżą ze strachu przed niewypełnieniem statystyki. Jedynie codzienna, ciężka praca może przynieść takie efekty.

Pozdrowienia dla Policji w Mońkach,  nauczyli mnie wolnej jazdy przez tą miejscowość jaki przez Downary. Patrol stał,  stać będzie zapewne  nadal o różnych porach dnia i tygodnia niewiesz kiedy Cię zaskoczy Pan Policjant z suszareczką. nawet czasem nie zatrzymują ale stoją i obserwują a to już wzbudza nogę  aby zabrać ją z gazu.   "Jedynie codzienna, ciężka praca może przynieść takie efekty' przykład dla innych policjantów.

#46 ~contrary~

~contrary~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 22:13

Ta akcja to już na starcie była zakończona fiaskiem, tak samo jak akcja badania trzeźwości na tym odcinku drogi do Augustowa.

Przecierz to można ominać: zjazd do skansenu i na Osowicze i kierujesz się drogą w stronę Jurowiec mijasz patrol z zwęrzeniem drogi i cały korek który się tworzy i wskakujesz z powrotem na obwodnicę za wiaduktem. :) hehe Tak robie choć nie jeżdzę po alkoholu,  ale jeżdzę  by szybciej minąć tek korek co się robi.

#47 ~yhy~

~yhy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 10:36

HAHAHA kupa policji i antyterrorystów a Ruscy na to "Waaaaania my juz domma!!!"

Pogański kraj, pogańskie obyczaje:)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 12:37

HAHAHA kupa policji i antyterrorystów a Ruscy na to "Waaaaania my juz domma!!!"

Pogański kraj, pogańskie obyczaje:)

ruskie to  lataja z kontrabanda samolotem a nie jak 20 lat temu samochodami :)

ten odcinek mozna kontrolowac 24 h z poziomu biurka z monitorem i patrolem w suchowoli :)

kwestia jest tylko odroznic wlasciwe pojazdy do kontroli ale tego nie mozna nauczyc sie w policji i trzeba zatrudniac zresocjalizowanych przestepcow do tej roli.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki, policja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych