Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:23

Mądrej głowie dość dwie słowie jak mówi przysłowie.

Zapytaj policjantów... co znaczy przeszukiwanie np. samochodów, ludzi, pomieszczeń...

Ps. Żebyś nie pękł z wysiłku podpowiem ci, że postawili rowery do góry kołami i najprawdopodobniej szukali ukrytych oznakowań.

Pójdziesz spać uspokojony?

No i nie zrozumiałeś mojej ironii, kolego. Zaplułeś się nadawałeś mi rad kompletnie bez sensu. Sprawdzanie numeru identyfikacyjnego roweru nigdy nie było przeszukaniem i nie będzie. I nie idź się ich pytać bo będą się taczać ze śmiechu na tych grubych brzuchach. Po prostu sprawdź sobie w necie zanim wypalisz jak dzik w sosnę. Idź spatku niuniuś.   

Użytkownik ~Gość~ edytował ten post 12 wrzesień 2013 - 22:23

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:29

No i nie zrozumiałeś mojej ironii, kolego. Zaplułeś się nadawałeś mi rad kompletnie bez sensu. Sprawdzanie numeru identyfikacyjnego roweru nigdy nie było przeszukaniem i nie będzie. I nie idź się ich pytać bo będą się taczać ze śmiechu na tych grubych brzuchach. Po prostu sprawdź sobie w necie zanim wypalisz jak dzik w sosnę. Idź spatku niuniuś.   

Dziękuję za fachowe wyjaśnienie różnic pomiędzy sprawdzeniem a przeszukaniem. Sam bym nigdy na to nie wpadł...

Ps.Ja często zamiast "netu" używam rozumu, czego i tobie życzę...

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:34

bo niektorzy maja wydane pozwolenia n przejazd. pozdrawiam spij spokojnie

Dokładnie tak jest, ale pustej makówce nie wytłumaczysz, dalej będzie bił łbem w ścianę jak dzieciak któremu zabrano zabawkę. 

Jak będziesz kleił te swoje dyrdymały nie na temat będę zgłaszał post do usunięcia jako SPAM hehehe

#24 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:39

Dziękuję za fachowe wyjaśnienie różnic pomiędzy sprawdzeniem a przeszukaniem. Sam bym nigdy na to nie wpadł...

Ps.Ja często zamiast "netu" używam rozumu, czego i tobie życzę...

Jakoś nie było widać, wyjaśniłem ci to bez używania netu niuniuś, a wysłałem cię tam po to żebyś nie mylił pojęć. I nie ma co tu się dąsać. :) 

#25 ~uiok~

~uiok~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:56

To proste co sobie panowie z gwiazdkami wymyślą to policjanci na dole muszą robić i często się wstydzić. A chociażby ręczne kierowanie na skrzyżowaniach co wiadomo, że przy tych remontach powoduje jeszcze większe korki. Ale szum jest i policje widać.  

#26 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 23:24

Dokładnie tak jest, ale pustej makówce nie wytłumaczysz, dalej będzie bił łbem w ścianę jak dzieciak któremu zabrano zabawkę. 

Jak będziesz kleił te swoje dyrdymały nie na temat będę zgłaszał post do usunięcia jako SPAM hehehe

Do Wasilkowa wjeżdżają ale na wlocie do Białegostoku odstrony Wasilkowa trudno zobaczyć jakąkolwiek ciężarówkę. Co to oznacza - towar jest dostarczany do Wasilkowa i niektórym trudno to pojąć. Dla uścislenia, na znaku zakazu jest 14ton.

#27 ~mundi~

~mundi~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 06:25

Nic się nie zmieniło...!!! Brałem udział w takich akcjach w latach 90-tych - ale wtedy to było jeszcze w jakiś sposób uzasadnione - na drogach funkcjonował "riekiet". Telefon komórkowy był prawie nieosiągalny.Ta akcja to albo idiotyzm tutejszych decydentów, albo odgórnie narzucona z komendy głównej. Po kilkunastu minutach od rozpoczęcia tego cyrku wszyscy już wiedzą, kto i gdzie "stoi" - ale przedstawienie trwa tyle czasu ile przewiduje plan działań. Strata pieniędzy - ludzi i środki można wykorzystać w inny sposób. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 06:37

Nie podrzucili Białorusinom  woreczka z marychą? Dziwne. To w tej policji już nikt nie chce awansować? Pewnie spalili towar z nudów w czasie trwania "akcji" i nie było czego podrzucać.

#29 ~xxl~

~xxl~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 08:29

Do Wasilkowa wjeżdżają ale na wlocie do Białegostoku odstrony Wasilkowa trudno zobaczyć jakąkolwiek ciężarówkę. Co to oznacza - towar jest dostarczany do Wasilkowa i niektórym trudno to pojąć. Dla uścislenia, na znaku zakazu jest 14ton.

Nieprawda.Towar jest dostarczany na budowę ul.Ciołkowskiego.Gdzie w Wasilkowie jest taka budowa,mogąca zużyć kilkaset ładunków żwiru dziennie?

#30 ~MCK~

~MCK~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 08:46

Wczoraj nici z akcji ale dziś w Czarnej Białostockiej kogoś pojmali bo dużo radiowozów antyterroryści i jakieś osoby leżące na drodze zakute więc jakiś sukces jest .

Właśnie wczoraj przy zajeździe wiking zatrzymano audi na litewskich blachach i 4 chłopów zakutych leżało na asfalcie. Ale wydaje się mi że na zdjęciu jest właśnie audi zatrzymane wczoraj a nie w środę. Coś tu chyba się pomyliło komuś z redakcji KP 

#31 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 09:58

" ,,, akcję zorganizowano, gdyż było podejrzenie, że są przewożone przedmioty, których posiadanie jest zabronione."

Gdyby jeszcze policja wiedziała kto, gdzie, kiedy, czym i co.

Jednak to byłoby zbyt piękne.

A tak blokuje się ekspresówkę i obiad w domu zimny.

#32 ~Sołdat sorok pierwyj~

~Sołdat sorok pierwyj~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 10:01

i kolejna szopka ośmieszająca policję , tylko i wyłączna zasługa "komediantów" . Jak wam nie wstyd , za co bierzecie premie i awanse .Policja ma pracować-służyć na bieżąco a nie od akcji do akcji , planu do planu .Czy wy już nie macie własnego mózgu wam wszystko trzeba zaplanować potem ogłosić : trzy legitymowania , jeden dowód rejestracyjny , jeden nietrzeźwy itp. Aktorzy do teatru , Policjanci do służby a komendanci , naczelnicy kierownicy praca do 67 lat potem emerytura z ZSU . Szacun robolom a ja na emce czekam kiedy ta instytucja pierdyknie z hukiem

#33 ~gienia~

~gienia~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 10:42

Był donos aby skierować "oczy policji" w pewnym kierunku a przerzut pojechał inną drogą.

Jak zwykle dali się nabrać.

#34 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 10:53

i kolejna szopka ośmieszająca policję , tylko i wyłączna zasługa "komediantów" . Jak wam nie wstyd , za co bierzecie premie i awanse .Policja ma pracować-służyć na bieżąco a nie od akcji do akcji , planu do planu .Czy wy już nie macie własnego mózgu wam wszystko trzeba zaplanować potem ogłosić : trzy legitymowania , jeden dowód rejestracyjny , jeden nietrzeźwy itp. Aktorzy do teatru , Policjanci do służby a komendanci , naczelnicy kierownicy praca do 67 lat potem emerytura z ZSU . Szacun robolom a ja na emce czekam kiedy ta instytucja pierdyknie z hukiem

Tak będzie do póki dopóty ich za dużo będzie za biurkami udających że pracują pisząc jakieś non stop akcje. Durnota i tyle. Ta instytucja kolego nie pierdyknie bo jest i będzie cały czas państwowa. Ale co prawda to "urzędnik" w mundurku za biurkiem powinien mieć liczone tak jak wszystkim na ogólnych zasadach 1,3% do emerytury a nie 2.6% Skończyło by się babci pierdzenie w stołeczek. 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 11:08

Błazny hehe, kominiarzy nabrali, karabiny, cuda. Trzeba było jeszcze czołg w poprzek postawić. Błazny

#36 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 11:29

a ile kosztowala ta akcja z naszych funduszy oczywiscie?

#37 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 11:40

KOMPROMITACJA!!! Przejezdzałem widziałem na gorąco 5 mężczyzn skutych powalonych na ziemię, antyteroryści, 10 radiowozów, policjanci w prewencji biegający pomiędzy samochodami szukający nie wiadomo czego, Zatrzymane dwa samochody mercedes na rosyjskich numerach i audi na litewskich i co okazuję sie ze pomyłka, przepraszamy i prosze jechać dalej co to ma być !!!!!!

#38 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 13:42

Tu bardziej chodziło o poprawę wizerunku w przypadku złapania hurtowika fajek i wódy którzy wczoraj stali niestety na Jurowieckiej, Mieszka i giełdzie rt. bez problemów z policją!!! Ciekawe czy służba była za kasę urzędu miejskiego?????

#39 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:02

Tu bardziej chodziło o poprawę wizerunku w przypadku złapania hurtowika fajek i wódy którzy wczoraj stali niestety na Jurowieckiej, Mieszka i giełdzie rt. bez problemów z policją!!! Ciekawe czy służba była za kasę urzędu miejskiego?????

A dlaczego tak sądzisz? Co ma UM do akcji Policyjnych? 

#40 ~spoko~

~spoko~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:32

Mam ponad 50 lat i pamiętam że tak do roku ok 1980 to dzielnicowego znałem z widzenia, nie byłem karany , bo zimą przypominał o śniegu, a latem też przechodził i mówił dzień dobry.

Od ponad 30 lat nie wiem jak wygląda dzielnicowy, a ostatni jakiego mi przedstawiono to był jakiś chłystek ok 150 cm wzrostu na koślawych nogach. Podobnie jest na drogach czy patek czy niedziela pomimo wyjazdu nad jeziora czy do rodziny , spotkanie z policjantem jest tak rzadkie jak 4 w lotto. przez całe lato spotkałem 2 razy w  Mońkach pod sklepem, jak kupowali papierosy czy coś do pica.

Policja powinna być czy to w dzień czy tym bardziej w nocy.

Musi czuwać ktoś by ktoś mógł spać.

Ja dziś kurde bele nawet nie wiem gdzie jest komisariat dla Dziesięcin - czy nawet jest , a kiedys był na Antoniukowskiej .

Policja to nie słuzba to urząd , biurko a za nim policjant i jak coś cię spotka to wpadnij i zgłoś !

Jest tyle służb, policja , straż miejska, ITD, służba celna i  wiele innych. Tylko one pracuja od 8 do 15 a potem do domu i drzwi zamknięte. Ja chce by po prostu policjanta w mundurku można było spotkać na chodniku . A akcji nie potrzebuję bo nic nie warte. Akcje to jak manewry wojskowe , zawsze nasi wygrywają.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki, policja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych