Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 06:37

Chlopie zachowuj sie jak policjant a nie jak ...... chodzisz po mediach i placzesz. Napisz prawde o bracie czemu czesciej prowadzil rower niz jechal, ale czlowieka szkoda

#2 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 06:55

A co zmieni informacja czy prowadził rower czy na nim jechał??? Powiedziane jest wszystko co trzeba! Ktoś rozjechał człowieka, ukrył ciało i uciekł! Po co teraz wyciągać brudy? Zastanów sie człowieku co piszesz!

#3 ~omon~

~omon~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 08:17

U nas mnoho ludziej H.J z nim

#4 ~discopolozenonbajerpełny~

~discopolozenonbajerpełny~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:05

Na ludzkiej tragedii chcecie zarobić? Płatny artykuł? Wstyd.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:39

Gdyby kierowca miał saperkę w samochodzie to rodzina nie cierpiałaby aż tak z powodu "zaginięcia" brata.

#6 ~Tina~

~Tina~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 13:50

OMON HJ wielki z Tobą i HJ wielki Twojemu bratu a jeśli takiego nie posiadasz to Twojemu ojcu!

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 13:59

Chlopie zachowuj sie jak policjant a nie jak ...... chodzisz po mediach i placzesz. Napisz prawde o bracie czemu czesciej prowadzil rower niz jechal, ale czlowieka szkoda

Słuchaj. Ty się zachowaj jak obywatel a nie jak H... Bo tu nie chodzi o to dlaczego prowadził a dlaczego nie tylko o to by znaleźć sprawcę i myślę że czy policjant on czy nie to każdy normalny człowiek chciałby znaleźć osobę która mu brata zabiła. Tu chodzi o człowieka li rodzinę ale zbyt mało chyba inteligentny jesteś by to zrozumieć

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 14:00

Słuchaj. Ty się zachowaj jak obywatel a nie jak H... Bo tu nie chodzi o to dlaczego prowadził a dlaczego nie tylko o to by znaleźć sprawcę i myślę że czy policjant on czy nie to każdy normalny człowiek chciałby znaleźć osobę która mu brata zabiła. Tu chodzi o człowieka li rodzinę ale zbyt mało chyba inteligentny jesteś by to zrozumieć

#9 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 14:00

#10 ~YXA~

~YXA~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 13:18

Gdyby kierowca miał saperkę w samochodzie to rodzina nie cierpiałaby aż tak z powodu "zaginięcia" brata.

Posłuchaj gościu zwanym ciotą od saperki taki odważny i pewny siebie jesteś szczekać siedząc przed komputerem.Smialo ujawnij się i wtedy porozmawiamy o saperce.Pokażę ci też jak jej używać

#11 ~YXA~

~YXA~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 13:31

Taki odważny jesteś i twardy siedząc w swojej norce przed komputerem i tyle wiesz o zachowaniach policjantów to może się ujawnij skoro masz coś do powiedzenia może policjanci się czegoś od ciebie dowiedzą.Czy ktoś jeździ czy prowadzi nie Twój interes szczunie zafajdany

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych