Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~upi~

~upi~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 06:51

Nareszcie w Warszawie będzie można kupić moje ulubione wędliny.Jeśli sklepy będą otwarte w dobrych punktach na 100% będzie to sukces. Wędliny z PMB nie należą co prawda do najtańszych, ale niewątpliwie są chyba najsmaczniejsze. Ludzie mają już dość wędlin podłej jakości, wola kupić mniej, ale dobrego gatunkowo towaru

#2 ~karat~

~karat~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 06:57

Niestety jakość produktów PMB systematycznie spada co zmusiło ich do zmiany nazwy z PMB na U rzeżnika i jest związana ze słabym opłacaniem doświadczonych pracowników, którzy odchodzą a na ich miejsce zatrudniani są studenci i nastolatkowie więc jakość jest jaka jest.

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 07:55

Jakość produktów jest straszna a to jest wynikiem pozwalniania się pracowników ze względów płacowych a zastąpiono ich studentami i dziećmi z ulicy bez przygotowania więć wynik jets taki a nie inny laik nigdy nic profesjonalnego nie zrobi.

#4 ~mopik~

~mopik~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 14:57

no z przykroscia stwierdzam ze woda dodawana do wedlin w pmb jest bardzo droga szkoda ze nikt tym sie nie interesuje i nie sprawdza ile jest miesa w tych wedlinacha nie wspomne juz o traktowaniu pracownikow oraz wynagrodzeniu za prace w pmbno niestety juz to niejest to samo pmb co bylo kiedys i bardzo mnie to smuci a moze by tak kurier poranny poweszyl w tym temacie co nieco

#5 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:53

Zdecydowanie wolę kupowac swoje ulubione wędliny od firmy Szymon Rzeznik. Kupuje je zawsze w PoloMarkecie i naprawde bardzo mi smakują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych