Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wytypuj kandydata na radnego Łap

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 13:13

Co powiecie na temat radnych ? i ich kadencji.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 15:52

a kogo pytasz? opozycji czy koalicji?

#3 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 08:08

koalicja-kogo, w imię czego-postępu, rozsądku, polepszenia bytu obywateli??? czy popierania swoich; opozycja- wobec kogo?, czego? -głupocie radnych, niektórych, czy przeciwników politycznych- rywali do "konfitur"... :(

#4 ~malwina~

~malwina~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 15:26

Sposrod wSZystkich radnych na moj szacunek iuznanie zasluzyli:p Sylwia Rzaca -uczciwa pelna empatii oraz pMarian Olechnowicz -historyk,ktory potrafil zdobyc szacunek swoich uczniow iich rodzicow a teraz jest obiektem nagonki ze strony jakiegos anonima MalwinaNie wiem z jakiej sa partii To niewazne

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 09:24

a kogo pytasz? opozycji czy koalicji?

A co ty nie wiesz ? że sami PIS-owcy siedzieli

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 09:47

Ja głosuję na rodowitego Łapiaka, a nie na przyboczniaka

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 10:38

Po czym go poznać,że on rodowity.Najprościej,jeżeli Łapiński,tylko ich jest ok.10%łapskiego społeczeństwa.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 11:16

Po czym go poznać,że on rodowity.Najprościej,jeżeli Łapiński,tylko ich jest ok.10%łapskiego społeczeństwa.

Są i nie Łapińscy. Ale to im powinno zależeć

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 11:46

Moim kandydatem jest Marian Olechnowicz. Dużo zrobił dla krzewienia historii Łap.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 16:55

A mnie brakuje debaty z prawdziwego zdarzenia. Są jacyś kandydaci na radnych. Żaden z nich nie ma zamiaru wypowiedzieć się na temat programu, celu swojej ewentualnej kadencji, zamiarów itp. Chciałbym usłyszeć coś na temat sposobów przyciągnięcia do Łap inwestorów, strefy ekonomicznej, powstawania miejsc pracy, sposobu oddłużenia gminy, polityki społecznej. I co? Cisza jak makiem zasiał. Czyżby kandydaci działali w konspiracji?
I wcale nie potrzebne są tu jakieś wielkie wiece czy spotkania z wyborcami. Wystarczy, że kandydat na radnego wypowie się, pod swoim nazwiskiem, chociażby na tym forum. Czy się doczekam?
Zagłosuję na tego z kandydatów, który potraktuje mnie wyborcę poważnie.
Dotyczy to kandydatów na radnych każdego szczebla samorządu. Chętnych do burmistrzowskiego stołka również.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 17:56

A mnie brakuje debaty z prawdziwego zdarzenia. Są jacyś kandydaci na radnych. Żaden z nich nie ma zamiaru wypowiedzieć się na temat programu, celu swojej ewentualnej kadencji, zamiarów itp. Chciałbym usłyszeć coś na temat sposobów przyciągnięcia do Łap inwestorów, strefy ekonomicznej, powstawania miejsc pracy, sposobu oddłużenia gminy, polityki społecznej. I co? Cisza jak makiem zasiał. Czyżby kandydaci działali w konspiracji?
I wcale nie potrzebne są tu jakieś wielkie wiece czy spotkania z wyborcami. Wystarczy, że kandydat na radnego wypowie się, pod swoim nazwiskiem, chociażby na tym forum. Czy się doczekam?
Zagłosuję na tego z kandydatów, który potraktuje mnie wyborcę poważnie.
Dotyczy to kandydatów na radnych każdego szczebla samorządu. Chętnych do burmistrzowskiego stołka również.

Czy uważasz, że poważny kandydat będzie sie poniżał do pisania na tym chlewie? Podobno wczoraj PiS miał spotkanie z wyborcami i rozliczał sie z kadencji. Był ktoś by zadać trudne pytania? Czy tylko anonimowo tu sie oczernia samorządowców?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 19:46

Czy uważasz, że poważny kandydat będzie sie poniżał do pisania na tym chlewie? Podobno wczoraj PiS miał spotkanie z wyborcami i rozliczał sie z kadencji. Był ktoś by zadać trudne pytania? Czy tylko anonimowo tu sie oczernia samorządowców?

Poważny kandydat wykorzysta każdą platformę do komunikacji z wyborcami. Tylko czy są w Łapach poważni kandydaci?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 20:29

Poważny kandydat wykorzysta każdą platformę do komunikacji z wyborcami. Tylko czy są w Łapach poważni kandydaci?

hahaha te szambo platformą hahaha

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 07:54

Nie każdy ma tyle czasu co samorządowcy. Jak kandydujesz to się przynajmniej przedstaw ! kultura tego wymaga

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 12:36

Nie każdy ma tyle czasu co samorządowcy. Jak kandydujesz to się przynajmniej przedstaw ! kultura tego wymaga

Coś się boją ujawnić? Czyżby po wyborach mogą stracić stołki? hehe

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 12:58

hahaha te szambo platformą hahaha

Forum nie jest, nie powinno być, szambem. To tacy jak ty starają się sprowadzić tu wszystko do poziomu gnojówki.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 20:53

Tak, są w Łapach poważni kandydaci. Nie oczekuj, że ktoś poważny, podpisujący sie własnym imieniem i nazwiskiem będzie dyskutował z anonimem. Dyskusja, ok ,ale face to face.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 21:53

Tak, są w Łapach poważni kandydaci. Nie oczekuj, że ktoś poważny, podpisujący sie własnym imieniem i nazwiskiem będzie dyskutował z anonimem. Dyskusja, ok ,ale face to face.

To lepiej zaśmiecić ulotkami łapy i w nocy zaklejać się nawzajem prawda? Te zmarnowane pieniądze byście dali dla potrzebujących dzieci i ich rodzin.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 08:02

Kiedyś tę zasadę zastosowano w ZNTK.Zbierali podpisy,żeby dyr.był Ekiert-zawsze to swój,krzywdy nie zrobi,znamy go.Robiono wiele,żeby tylko >obcy< nie dyrektorował zakładom,jakiś pan Ł. z B-stoku.Dziś widzimy,jaki los zgotował swój swoim.

#20 ~architekt~

~architekt~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 08:23

najlepiej zaglosowac na tego co najblizej mieszka i tego co sie czesto spotyka. mozna wtedy zajsc do jego domu np o 24 z palacym problemem. lub na ulicy krzyknac CO DZISAJ ZROBILES PANIE X... JA OSOBISCIE ZNAM ROMKA I WIKTORA I MAM DYLEMACIK MORALNY OBAJ SA UCZCIWI SZUKAM ZLOTEGO SRODKA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych