Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~rena~

~rena~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2008 - 13:15

Witam moj tata jest osoba niepełnosprawna ktora prowadzi działalność gospodarczą.W styczniu wysłał dokumenty do pfronu i jak dotad nie otrzymał odpowiedzi jak do tej pory nie ma a opłacać regularnie składki trzeba!!! Jest załamany nie ma z nikąd pomocy a dodzwonić się do pfronu do Warszawy zakrawa na cud!!!! To skandal bo jak czytałam pfron ma 7 dni na odpowiedz! Jeżeli moj tata spoznilby sie z oplatami mialby zaraz problemy ale w druga strone nie dzieje sie nic!!! Nie wiem jak mu pomoc mysli nawet o zamknieciu swojego małego zakładu bo po prostu bez dofinansowania nie bedzie go stac na oplaty.Prosze o pomoc jesli ktoś moze pomoc!!

#2 ~~Ryszard~~

~~Ryszard~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 19:16

Witam moj tata jest osoba niepełnosprawna ktora prowadzi działalność gospodarczą.W styczniu wysłał dokumenty do pfronu i jak dotad nie otrzymał odpowiedzi jak do tej pory nie ma a opłacać regularnie składki trzeba!!! Jest załamany nie ma z nikąd pomocy a dodzwonić się do pfronu do Warszawy zakrawa na cud!!!! To skandal bo jak czytałam pfron ma 7 dni na odpowiedz! Jeżeli moj tata spoznilby sie z oplatami mialby zaraz problemy ale w druga strone nie dzieje sie nic!!! Nie wiem jak mu pomoc mysli nawet o zamknieciu swojego małego zakładu bo po prostu bez dofinansowania nie bedzie go stac na oplaty.Prosze o pomoc jesli ktoś moze pomoc!!

Udałomi się dodzwonić do PERON-u i otrzymałem informację, iż należy składać wnioski co miesiąc bez numeru identyfikacjnego, jeżeli takiego nie nadali. Wysłać też należy kope potwierdzenia nadania wraz z wnioskami o refundację. Proszę ewentualnie jeszcze dzwonić może się uda - jest to totalny bałagan przygotowany dla najsłabszych. Ryszard

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych