Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~jagen~

~jagen~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 00:42

Citko będzie dla mnie zawsze wzorem typowego złamasa, tchórza intelektualnego, niewdzięcznej krzywej małpy, której się udało uchapać coś na co nie zasłużyła, i która zajmowała decydujące stanowisko, tam gdzie takie karły nie powinny być w ogóle wpuszczane. Ma wobec mnie niespłacony dług, którym pogrążył PB na lata swojej kadencji. W sprawach niespłaconych długów za punkty technologiczne, które są łaskawie przeze mnie, geniusza, udzielane społecznościom, moje preferencje polityczne mają drugorzędne znaczenie. Dlatego każde ciało polityczno-organizacyjne, które przyjmuje takiego dłużnika, czeka taki sam los marnych lat, jakie stały się udziałem PB za kadencji Citko.

PB wchodzi w okres kwarantanny po tym pasożycie. Jak go pomyślnie w końcu przejdzie tj. jeśli nie zobaczę we władzach uczelni więcej karaluchów ze stajni Citko, to uruchomię znowu prawdziwą naukę w tym miejscu, bo zaprawdę kiedy wy białostockie kolesie woleliście swojego złamasa, to Chińczyki dostali ode mnie dużo, że nadmienię tylko prądy uporczywe, elektryczne wzmacnianie integralności strukturalnej, kryształy czasu, itd. Wszystko to mogło być w waszej dyspozycji, ale wybraliście na złość swojego pasożyta, zastój, politykę poddańczą. Jeszcze trochę, niecałą dekadę i za swoją złośliwość, za brak tych punktów technologicznych czyli za brak oręża będziecie płacić demonom wojny swoim życiem, razem z ruskami. 

PS. Te, admin z szwajcarskiego nadania, w twoim żywotnym ww. interesie również leży, aby ten komunikat dotarł do tych, do których jest skierowany.

#2 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 01:53

Już dawno się zorientowałem, że politechnika gra korporacyjnie w hierarchizacji priorytetów i ludzi, rozstawianych na polu minowym, bezlitośnie.

Użytkownik towarzysz_andrzej_1981 edytował ten post 07 marzec 2019 - 01:54

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych