Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 14:29

Wynajem długoterminowy samochodów, to dobry pomysł, aczkolwiek trzeba w niego sporo zainwestować :) Ja od ponad roku mam wynajęty samochód od Leasetake (wynajem długoterminowy) i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej - jasne warunki i stała miesięczna kwota do zapłaty. Ważne jest, aby wypożyczalnia miała duży wybór samochodów różnych marek, w tym małych i ekonomicznych, bo takie są często wynajmowane przez firmy.

#2 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 19:18

Czy dobry, tego nie wiem i zapewne się nie dowiem, bo to kompletnie nie moja bajka. Jednak jestem osobą, która korzysta z wynajmu długoterminowego w leasetake i bardzo sobie chwalę ten, a nie inny sposób użytkowania samochodu.

#3 ~Darek Zet~

~Darek Zet~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 12:25

Zdecydowanie wynajem samochodów w dzisiejszych czasach kiedy to jesteśmy zewsząd atakowani podwyżkami, akcyzami i innymi super opłatami jest przynajmniej dla firm co raz korzystniejszy. Nasza firma korzysta z samochodów w Panek SA i bardzo sobie ich chwalimy. Firma dobrze zorganizowana, samochody zadbane, a pracownicy uśmiechnięci.

#4 apanidokogo

apanidokogo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 11:15

Wszyscy mówią o długo terminowym wypożyczaniu aut, a krótko terminowe ? Nie jednokrotnie jesteśmy w sytuacji gdzie potrzebujemy auta na godzinę lub dwie na szybko. Słyszał ktoś o driveomni ? U nich słyszałem że można na chwileczkę chociażby wypożyczyć auto jak i na długie terminy, ale co najlepsze auta są porozstawiane po całej Warszawie a cały proces przechodzi przez aplikacje także nie musimy nigdzie na bazę latać tylko znaleźć najbliższe auto, otwieramy samochód za pomocą aplikacji, wsiadamy i kita.

#5 ~Kondzio~

~Kondzio~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:21

Jestem częstym klientem jednej z wypożyczalni w Trójmieście. Wypożyczam w Forcar i jestem zadowolony. Wszystko bez zbędnych formalności, wypożyczone auto zawsze w super stanie. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

#6 ~rozczarowany~

~rozczarowany~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 08:55

Nie polecam firmy FINANCE SERVICE WERONIKA KUREK
Graniczna 53c/1140-018 Katowice NIP 2220846496, nie oddają kaucji za wynajęty pojazd, zwodzą i obiecują potem nie odbierają telefonu i nie odpowiadają za maile.

#7 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 10:40

Solidne podejście mają w DD Partner, dobry szybki kontakt, nie miałem problemów żęby się dogadać co do lokalizacji w której odbiorę albo zdam samochodów, są pod tym względem bardzo elastyczni. Pełna oferta z cenami konkrentych samochodów jest na ddpartner.com.pl/.

#8 ~Alano~

~Alano~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 12:13

My jak wynajmujemy koło Warszawy to w Ready to go. w takich wypożyczalnia to najważniejsze zeby auta były w dobrym stanie, sprawne. zadbane. A tam do tego mega miła obsługa jest 

#9 ~tomik~

~tomik~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 09:01

Polecam DD Partner, już kilka razy u nich samochód pożyczałem i nie było problemów, ja akurat najczęściej zamawiam podstawienie samochodu pod dworzec główny w Kraku. Zawsze auto jest terminowo, nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 5 minut, samo załatwienie formalności to też kwestia jednego podpisu, czy dwóch i wio, można jechać ;-)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 09:29

Nie ma to jak darmowa reklama/propaganda na porannym

może jełopy napiszecie o ryskach i wgnieceniach w tych strzępach na wynajem dla zasmarkanych. 

#11 pablek

pablek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:56

Nie ma to jak darmowa reklama/propaganda na porannym

może jełopy napiszecie o ryskach i wgnieceniach w tych strzępach na wynajem dla zasmarkanych. 

Zgadzam się w pełni. Korzystałem z dwóch wypożyczalni samochodów w swoim życiu. Było to Finance Service tak tu krytykowane oraz Agicars. Z obiema firmami nie miałem żadnego problemu także nie bardzo rozumiem te pretensje. Jeżeli ktoś nie dostał zwrotu kaucji to znaczy, że samochód musiał powrócić w naruszonym stanie, porysowany, zniszczony w środku.

#12 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:49

Wynająlem zadbane i sprawne auto w autorentier.pl. Jestem zadowolony i polecam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:53

super geszeft

#14 ~manion~

~manion~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 13:47

Bardzo dobra wypożyczalnia samochodów to Autoplatforma z Poznania. Szybko, profesjonalnie, bez większych formalności, bez kaucji – tak to ja mogę wypożyczać auto. Nie raz, nie dwa korzystałem z ich wypożyczalni i zawsze wszystko było migiem i sprawnie załatwiane a same samochody w bardzo dobrym stanie technicznym.

#15 tango2

tango2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2019 - 00:46

polecam wynajem samochodów z firmy autospot - broker, który oferuje wynajem średnioterminowy i wynajem długoterminowy a także leasing samochodów.

gotowe oferty leasingu, nowe samochody dostępne od ręki, wysokie rabaty na zakup

możesz też zostawić swój samochód w rozliczeniu

https://autospot.com.pl

#16 LeszekC

LeszekC

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:44

Nie wiem czy wynajem samochodów to dobry pomysł na biznes, ale wynajem auta na wypad wakacyjny na pewno: http://czestochowski...lni-na-wakacje/

#17 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 08:48

Od niedawna istnieje fajna platforma wynajmu aut, zrobiona w stylu bookingu, gdzie można znaleźć ofertę kilkunastu firm w jednym miejscu, łatwo zarezerwować itd
Polecam

#18 ~Czarek~

~Czarek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 08:49

Od niedawna istnieje fajna platforma wynajmu aut, zrobiona w stylu bookingu, gdzie można znaleźć ofertę kilkunastu firm w jednym miejscu, łatwo zarezerwować itd
Polecam

Z pośpiechu nie dodałem ze jest to platforma Turent.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych