Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

wypełnianie zmarszczek

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 marimarka

marimarka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 05 luty 2019 - 22:32

Hej, ktoras z was wypelniala sobie zmarszczki?? czym lepiej- kwasem czy botoksem??  glownie zalezy mi na okolicach ust, bo tam mam opadnieta skore i brzydkie bruzdy. bede wdzieczna za podpowiedz.

#2 ~roxi~

~roxi~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 20:26

botoks to mi sie wydaje, ze dobry jest dla troche starszych osob. a dla kobiet 25-40 to chyba kwas wystarczy. bo jednak skora jest w lepszej kondycji i wystarczy kwasem ją pobudzic do dzialania, nawilzyc, od razu robi sie gladsza i ujedrniona.

#3 ~PajomJak~

~PajomJak~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 02:02

botoks to mi sie wydaje, ze dobry jest dla troche starszych osob. a dla kobiet 25-40 to chyba kwas wystarczy. bo jednak skora jest w lepszej kondycji i wystarczy kwasem ją pobudzic do dzialania, nawilzyc, od razu robi sie gladsza i ujedrniona.

czy ja wiem. zalezy tez od tego, gdzie masz zmarszczki. jak np. na czole albo chcesz podniesc policzki to botoks najlepszy. a kwas to na okolice oczu albo ust.

#4 ~Lilka92~

~Lilka92~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:48

Wypelniłam sobie zmarszczki wokoł ust kwasem hialuronowym. Rewelacja. Ja akurat genetycznie mam sklonnosci do pojawiania sie bruzd w tych okolicach, a niestety one dodaja ladnych pare lat twarzy... Na wypelnianiu bylam u doktora Kępy (dolnoslaskie), wykonanie perfekcyjne :) pamietaj, ze na taki zabieg trzeba isc do lekarza, a nie do kosmetyczki, bo niedoswiadczona osoba moze ci zrobic krzywde.

#5 ~Regina~

~Regina~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 20:32

Wypelniłam sobie zmarszczki wokoł ust kwasem hialuronowym. Rewelacja. Ja akurat genetycznie mam sklonnosci do pojawiania sie bruzd w tych okolicach, a niestety one dodaja ladnych pare lat twarzy... Na wypelnianiu bylam u doktora Kępy (dolnoslaskie), wykonanie perfekcyjne :) pamietaj, ze na taki zabieg trzeba isc do lekarza, a nie do kosmetyczki, bo niedoswiadczona osoba moze ci zrobic krzywde.

Slyszalam, ze ten lekarz wykonuje taki specjalny autorski zabieg "lifting biomimetyczny". Planuje isc na konsultacje i go o to podpytac. Bo wlasnie chcialam ujedrnic,podniesc skore (glownie na policzkach i troche owal), ale no pod nóż nie pojde...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych