Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 10:02

Jakoś mnie to nie dziwi. Przejeżdżam tam kilka razy dziennie, ku utrapieniu innych - zawsze zatrzymuję się. Już dawno zauważyłem, że 80 % kierowców uważa ten przejazd za nieczynny i nawet się nie rozglądają, pomijając fakt braku zatrzymania.

Kolejna moja uwaga (pomimo hejtu, który zaraz się na mnie wyleje), wśród tych kierowców, którzy się nie zatrzymują, większość stanowią panie.

Nie twierdzę, że kobiety są gorszymi kierowcami, powiem nawet, że są czasami bardziej zdyscyplinowane na drodze, ale w sprawie zatrzymywania się przed przejazdem kolejowym lub przejściem dla pieszych (szczególnie na ulicach dwupasmowych) mam swoje zdanie poparte obserwacjami.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 11:39

Problem w tym, że ona myślała. Myślała, że zdąży bo nie ma możliwości by w nocy nie zauważyć nadjeżdżającego pociągu.

Widać światła nadjeżdżającego pociągu, słychać jak niemiłosiernie wyje ostrzegawczo ale co tym, zdążę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 12:07

babsztyl miał w łapie telefon to i dostała w łeb

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 12:22

Jakoś mnie to nie dziwi. Przejeżdżam tam kilka razy dziennie, ku utrapieniu innych - zawsze zatrzymuję się. Już dawno zauważyłem, że 80 % kierowców uważa ten przejazd za nieczynny i nawet się nie rozglądają, pomijając fakt braku zatrzymania.

Kolejna moja uwaga (pomimo hejtu, który zaraz się na mnie wyleje), wśród tych kierowców, którzy się nie zatrzymują, większość stanowią panie.

Nie twierdzę, że kobiety są gorszymi kierowcami, powiem nawet, że są czasami bardziej zdyscyplinowane na drodze, ale w sprawie zatrzymywania się przed przejazdem kolejowym lub przejściem dla pieszych (szczególnie na ulicach dwupasmowych) mam swoje zdanie poparte obserwacjami.

Może zdecyduj się czy jeździsz, czy stoisz i obserwujesz, bo przejeżdżając tylko raczej nie można ocenić większości rzeczy które się dzieją, tylko niektóre. 

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 12:25

Problem w tym, że ona myślała. Myślała, że zdąży bo nie ma możliwości by w nocy nie zauważyć nadjeżdżającego pociągu.

Widać światła nadjeżdżającego pociągu, słychać jak niemiłosiernie wyje ostrzegawczo ale co tym, zdążę.

Większość kierowców tak myśli, przecież to tylko jeden tor, cyk i przejechane ile to trzeba 3 sekundy i po drugiej stronie. Nie wiem jak jest tam teraz, ale są chyba jakieś utrudnienia na tym przejeździe w związku z pracami drogowymi.

#6 ~tyle w temacie~

~tyle w temacie~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 08:37

Selekcja naturalna

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, przejazd, samochód, pociąg, kobieta, kierowca, ofiara

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych