Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~QQQ~

~QQQ~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 10:51

Tak, 24-letni kierowca, na pewno miał bardzo duży staż w kierowaniu samochodami, a co za tym idzie, duże doświadczenie. Mogę się założyć, że jechał najnowszym hitem koncernu z Ingolstadt - Audi 80

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 11:24

hit z lat 80-tych .

#3 Misiomyszomucha

Misiomyszomucha

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1601 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 12:23

CYTAT(Gość @ 20.12.2009, 11:24:52) <{POST_SNAPBACK}>
hit z lat 80-tych .

Wam w waszych super brykach z rocznika 2011 nic takiego się nie wydarzy.
Ten post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.

#4 ~~KIEROWCA~~

~~KIEROWCA~~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 12:42

hit z lat 80-tych .

POWIEM CI PAJACU ŻE JA SWOJEJ 80 NIE ZAMIENIŁ BYM NAWET NA MEROLA CZY BMW NIGDY MNIE NIE ZASKOCZYŁA NAWET DZIŚ PRZY 24 STOPNIOWYM MROZIE ODPALIŁA A JEST DIESEL PIĘKNIE PALI A SĄSIAD SWEGO MERCA CHEŁTAŁ I ZACHEŁTAŁ NO I OCZYWIŚCIE W POKŁONACH DO MOJEJ 80 PRZYSZEDŁ A SOMOCHODY STAŁY POD BLOKIEM WIĘC TAKIE pier***ENIE ŻE HIT LAT80 MNIE NIE RUSZA CWANIAKU Z MIODEM W USZACH

#5 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 12:47

hit z lat 80-tych .

Ja tez witam wszystkich rozpuszczonuch "szczeniaków" którym tatus daje do smierci swojej kaske i nic was nie obchodzi nie każdu ma tak dobrze(?) niektórym i zwykły maluch starczy ale własny kupiony za własne ZAROBIONE WŁASNYMI REKOMA peniadze a co do tematu to bym radziła stanąć na szosie na moscie zpewniam ze szpagat murowany

#6 Misiomyszomucha

Misiomyszomucha

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1601 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 12:49

CYTAT(~KIEROWCA~ @ 20.12.2009, 12:42:17) <{POST_SNAPBACK}>
POWIEM CI PAJACU ŻE JA SWOJEJ 80 NIE ZAMIENIŁ BYM NAWET NA MEROLA CZY BMW NIGDY MNIE NIE ZASKOCZYŁA NAWET DZIŚ PRZY 24 STOPNIOWYM MROZIE ODPALIŁA A JEST DIESEL PIĘKNIE PALI A SĄSIAD SWEGO MERCA CHEŁTAŁ I ZACHEŁTAŁ NO I OCZYWIŚCIE W POKŁONACH DO MOJEJ 80 PRZYSZEDŁ A SOMOCHODY STAŁY POD BLOKIEM WIĘC TAKIE pier***ENIE ŻE HIT LAT80 MNIE NIE RUSZA CWANIAKU Z MIODEM W USZACH

Racja.
Pierwsze auto jakie miałem to było właśnie Audi 80, dobry rocznik 1974r. Mam sentyment do tych aut i uważam że były i są super.
Wciąż jest w "rodzinie", co prawda używany kilka razy w roku ale nigdy mnie nie zawiódł ani w przeszłości ani teraz.

Użytkownik Misiomyszomucha edytował ten post 20 grudzień 2009 - 12:50

Ten post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.

#7 ~~Ewelina~~

~~Ewelina~~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 12:49

a lepsza 80 niż Bolid Młodzierzy Wiejskiej

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 13:00

ta "reakcja"-wścieklizna to od mrozu czy dlatego ,że niedziela ? czy z powodu frustracji życiowej ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 13:19

pejezdzałem tamtedy i napisze tyle ze audi troche pobite a honda terenowa do kasacji. wyciagali ją z rowu a audi stało normalnie na swoim pasie

#10 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 17:29

CYTAT(~KIEROWCA~ @ 20.12.2009, 12:42:17) <{POST_SNAPBACK}>

Od razu się przyznaj, że ciebie nie stać na nowy samochód. Chodzisz w ubraniach, które mają 20 lat? Na pewno nie. Nie stać ciebie na nowy samochód i dlatego piszesz głupoty, że starego wraka nigdy byś nie zamienił na nowy samochód.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 18:05

To zdarzenie miało miejsce na terenie powiatu Białostockiego, gmina Czarna Białostocka. Po raz kolejny dziennikarz nie sprawdził dokładnie.sad.gif
Trudna pogoda,droga i szkoda ludzi. Nikomu nie życzę takiego przeżycia.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 18:14

straż jest jeszcze w powiecie sokólskim

#13 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 19:32

CYTAT(Gość @ 20.12.2009, 18:14:36) <{POST_SNAPBACK}>
straż jest jeszcze w powiecie sokólskim

no akurat w tym wypadku muszę Cię zdziwic a wyprowadzic z błedu wg. podziału administracyjnego miejscowośc Straż nie w całosci nelezy do powiatu sokólskiego ale również białostockiego

#14 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2009 - 21:45

CYTAT(Gość @ 20.12.2009, 13:19:03) <{POST_SNAPBACK}>
pejezdzałem tamtedy i napisze tyle ze audi troche pobite a honda terenowa do kasacji. wyciagali ją z rowu a audi stało normalnie na swoim pasie

To ty gościu chyba PKS-em jechałeś z zamarzniętymi szybami. Audi dostało w prawy przedni bok aż do fotelu kierowcy chyba nikt nie siedział na fotelu pasażera bo nie ciekawie to wyglądało.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych