Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wypadek 2 stycznia Sikorskiego

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 23:25

Czy ktoś coś wie? Co się stało?

#2 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 05:53

Jeżdżą jak głupi to i się stało. Potrącony pieszy. A gdzie jest policja od godziny 20 tam mandatów tyle by wystawili że by normę na kwartał do przodu wyrobili

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 11:48

Pieszy też powinien uważać, przechodził przecież w niedozwolonym miejscu.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 12:11

Ograniczenie w terenie zabudowanym do 50 km. I tyle jechał kierowca, czy gnał jak większość przez Sikorskiego?Bo mówiąc szczerze , to 90% jeździ tam ponad 70.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 12:24

Mnie to zastanawia jedno, dlaczego ani razu nie widzialem policji z suszarka w tym miejscu. Przeciez jakby sie ustawili przy arhelanie i czesali z obu stron to zabraklo by im rak do wypisania mandatow. 

Zapewniam ze po godz 20 pare praw jazdy by zostalo zabranych, co gowniarze robia na tej prostej to pojecie przechodzi. 

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 13:48

Wszyscy widzą i wiedzą, a nikt nie reaguje.Trzeba chyba dzwonić do Białego i poprosić drogówkę, skoro nasi nie radzą.

#7 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 14:48

Kto nie widział to może niech się nie wypowiada. Była godzina 16 szarówka. Pijany pieszy chciał przejść przez jezdnię, ale w nieoznakowanym miejscu. W zdloz chodnika jest też rozciągnięty łańcuch który dla niego nie był barierą .Jak wiadomo był pijany , nie wiem zauważył chyba łańcucha , zaczepił się i wpadł pod samochód , a kierowca nic nie winien
Nawet jakby jechał nawet 40/godzinę.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 14:51

Wczoraj graniczna i Żwirki zabierala karetka kogos

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 19:31

Kto nie widział to może niech się nie wypowiada. Była godzina 16 szarówka. Pijany pieszy chciał przejść przez jezdnię, ale w nieoznakowanym miejscu. W zdloz chodnika jest też rozciągnięty łańcuch który dla niego nie był barierą .Jak wiadomo był pijany , nie wiem zauważył chyba łańcucha , zaczepił się i wpadł pod samochód , a kierowca nic nie winien

Nie widziałam , nie wie czyja wina. Wiem jedno z własnej obserwacji : konieczna zwiększona w tych okolicach kontrola drogówki. Szczególnie rano w godz 7-8 i po południu 15,30 - 16.30.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 19:33

Literówka: powinno być : ,,nie wiem"

#11 ~justa~

~justa~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 00:45

Nie widziałam , nie wie czyja wina. Wiem jedno z własnej obserwacji : konieczna zwiększona w tych okolicach kontrola drogówki. Szczególnie rano w godz 7-8 i po południu 15,30 - 16.30.

nie widzą , nie wiedzą ,ale OBSERWUJĄ  , to chyba inna wersja naturalnego monitoringu. jak ktoś nie ma nic do roboty to obserwuje natężenie  ruchu w przerwach na reklamę i pogodę , bo widział to zdarzenie   pomimo szarówki o 16  .

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 08:04

Ograniczenie w terenie zabudowanym do 50 km. I tyle jechał kierowca, czy gnał jak większość przez Sikorskiego?Bo mówiąc szczerze , to 90% jeździ tam ponad 70.

Coś mi się zdaje, że to ty byłeś kierowcą skoro wiesz ile "kierowca" jechał?  :lol:

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 08:08

Też wiem jedno, że zawsze jest wina kierowcy jak i to, że łatwiej wydoić kierowcę jak denata. Oczywiście ta interpretacja nie dotyczy to kierowców, którym samobójca rzucił się pod koła  :lol:

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 09:12

I jeszcze jedno żeby nie być niesprawiedliwym jak polskojęzyczne sądy. Najlepszym przykładem tego, że to "kierowca" zawsze jest winny są ciągle bezkarnie działające firmy z "Wall Street", które przed II wojną służyły pomocą dla nazistowskich Niemiec tyle, że dzisiaj są poprzebierane w inne nazwy, np. Monsanto (glifosat). W latach 1924-1931 wykorzystując plany Dawesa i Younga Wall Street łącznie dostarczyła Niemcom kredytów na sumę 138 milionów marek. Działający od 1938 Volkswagen przyznał się do konspiracji i do utrudniania działań wymiaru sprawiedliwości w sprawie skandalu z emisją spalin. Koncern Volkswagen zapłacił 2,8 mld kary za fałszowanie wyników testów emisji spalin w Stanach Zjednoczonych a na Podlasiu macie problemy z ustaleniem czy pieszy chciał targnąć się na własne życie czy nie? Zapewniam was, że gdyby pieszym był Stolcman, ba nawet Szydło, to kierowca w kozie czekałby na wyrok i nie ważne, że byłby właścicielem koncernu, bo taki koncern przeszedłby drogą "ugody" na własność w/w poszkodowanych  :lol:

#15 ~sdf~

~sdf~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 21:52

jak juz kupili psiakom tego nowego hyundaia to mogli by sie ustawic kolo arhelanu i suszyc bo to co kryjaneria wyprawia na tej prostej to patologia. Kiedys nadejdzie taki dzien , ze ktos sprzatnie pieszego i wyladuje przy urzedzie gminy albo gdzies kolo spoldzielczej.

#16 ~Łapiak~

~Łapiak~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 22:16

Jak policja Łapska może kogoś suszyć jak nie ma policji drogowej

#17 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 22:18

to po kiego grzyba sa te MAPA MIEJSCOWYCH ZAGROZEN? dla picu ? jakis psiak tam siedzi i odznacza ze byla interwencja? 

Zobaczcie sobie ile jest ostrzezen o predkosci wlasnie na sikorskiego a ja akurat mieszkam na sikorskiego 9 od 10 lat i ANI RAZU nie widzialem policji z suszarka

#18 ~Swojak~

~Swojak~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 23:28

W Łapach nie ma policji drogowej więc nie ma komu mierzyć prędkości,czasami z B-stoku przyjadą i tyle ale oni u siebię mają co robić.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 17:10

z tego co wiem tego człowieka nigdy nie widziałam pijanego. Lubił chodzić na spacery . Cichy i spokojny chłopak,szkoda mi go, nawet jeżeli to jego wina.

#20 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 17:58

W Łapach nie ma policji drogowej więc nie ma komu mierzyć prędkości,czasami z B-stoku przyjadą i tyle ale oni u siebię mają co robić.

wiem że jeszcze wrócą,bo zle że drogówka została zlikwidowana

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych