Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granice

wyjazd

196 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 17:17

Morson International jest jedna z najwiekszych Agencji Pracy na rynku brytyjskim
zapewniajaca personel do zróżnicowanej bazy klientów na całym świecie,
wprowadzajaca innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne we wszystkich sektorach.
Dla naszego klienta poszukujemy na stanowisko:
Pracownik Produkcji bez doswiadczenia
-Osoby ponizej 25 lat 6.70 £/h
-Osoby powyzej 25 lat 7.20 £/h
Inzynier telefonow komorkowych (2 tygodniowy platny trening)
Call Centre bez doswiadczenia ( tygodniowy trening)
Wymagania:
-Osoby aplikujace na stanowisko Pracownik produkcji - Angielski na poziomie komunikatywny
-Osoby aplikujace na stanowisko Inzyniera tel. kom.- Angielski na poziomie srednio zaawansowanym
-Osoby aplikujace na stanowisko Call Centre- Angielski na poziomie zaawansowanym
Oferujemy:
-Prace w 37.5 godzinnym wymiarze czasu
-Wynagrodzenie godzinowe 6.70 £/ponizej 25 lat 7.20 £/powyzej 25 lat
-Wynagrodzenie za nadgodziny Poniedzialek-Piatek 8.91 £/ponizej 25 lat 9.58 £/powyzej 25 lat
-Wynagrodzenie za nadgodziny Sobota 10.05 £/ponizej 25 lat 10.80 £/powyzej 25 lat
-Wynagrodzenie za nadgodziny Niedziela 13.40 £/ponizej 25 lat 14.40 £/powyzej 25 lat
-Prace w oparciu o umowe zlecenie
-Place w systemie tygodniowym
-20 dni platnego urlopu w ciagu roku + 8 platnych Bank Holidays
-Wstepne szkolenie
-Prace w systemie zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)
-Prace wylacznie na nocna zmiane (22.00-06.00)
-Prace stala lub sezonowa
-Pomoc polskiego kordynatora
Zainteresowane osoby prosimy o wyslanie swojego CV na adres:
jacek.zielonka morson.com z dopiskiem stanowiska na ktore aplikujesz, lub kontakt telefoniczny pod nr +44 1603 269925 (Nalezy poprosic o Jacka)

#62 ~lucasss~

~lucasss~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 09:30

Dużo ciekawych i dobrze płatnych ofert pracy w Niemczech ma Terabeit-IT. Jest choćby dla kierowców z C i E coś takiego -lkwfahrer.org/vermittlung/praca-dla-kierowcy-w-niemczech.html Złożyłem CV i czekam na odzew. Niemiecki znam tak sobie, nie będę ukrywał, ale myślę, że się dogadam.

#63 ~sebixx~

~sebixx~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 13:37

Nie wiem jak wygląda aktualna oferta sprzedaży voucherów hotelowych na Wyspach Kanaryjskich polecana przez firmę Holiday Resorts. W zeszłym roku w porównaniu do innych jej usługi były naprawdę na wysokim poziomie a oferty bardzo konkurencyjne. Więcej dowiesz się jak wejdziesz na stronę pod adresem holidayresorts.com.pl .

#64 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 12:03

Moim zdaniem najlepiej jechać samemu. Też w tym roku jeździłem za granicę od firmy Time2Work, pomogli mi znaleźć pracę taką jaką chciałe. Niedawno wróciłem jestem bardzo zadowolony z tej podróży. Poznałem dużo nowych ludzi, zdobyłem doświadczenie. 

#65 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 13:24

Ja byłam w zeszłym roku w Niemczech jako opiekun do osób starszych. Pojechałam tam z firmy z Lubina Opieka Inter Job. Bardzo rzetelna firma. Miła współpraca, wypłata zawsze na czas. Niedługo mam zamiar znów się do nich zgłosić i wyjechać :)

#66 ~jowita84~

~jowita84~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 16:39

Ja jako opiekunka wyjeżdżałam kilkukrotnie, Niemcy i Holandia. Za każdym razem z Human Pro. Porządna agencja, nic nie ściemniają, na miejscu wszystko tak jak w umowie. Stawki przyzwoite. 

#67 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 12:25

oj palaki palaki , za te ojro to wszystko jesteście gotowi zrobic , nawet szorowanko czterech liter dla jakiegoś Helmuta, wstyd i hańba.

#68 arekk

arekk

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 15:48

mi pracę zorganizował znajomy, który był już tam na miejscu, ja musiałem tylko dojechaćJ Jeśli ktoś szuka dobrego połączenia do Holandii to polecam firmę  Sprint Bus sprawdzony przewoźnik. 

#69 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 00:32

Ja do pracy w Holandii na hali z warzywami byłam zatrudniana przez agencję mg solutions. Lepiej przez agencję niż jechać w ciemno i szukać pracy dopiero na miejscu . Tylko ważne żeby wybrać odpowiednią agencję . 

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 16:54

oj palaki palaki , za te ojro to wszystko jesteście gotowi zrobic , nawet szorowanko czterech liter dla jakiegoś Helmuta, wstyd i hańba.

dzisiaj bogiem jest pieniądz ludzie sa gotowi zrobić wszystko dla kilku euro,   co do szorowania rowu już nawet murzyni tego nie robią

#71 warszawiak358

warszawiak358

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 21:14

No coz taki mamy klimat;)

#72 ~Dorcia~

~Dorcia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 16:38

I dziadkowie w grobie się przewracają   :(

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 20:31

exodus z Polski trwa

#74 ~barbara.m~

~barbara.m~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 12:07

Ja chyba nie odważyłabym się na taki wyjazd za pracą. Tutaj, w Polsce jest mój dom, rodzina, znajomi.

Ale większość osób wyjeżdża za granicę do pracy na kilka miesięcy, by w krótkim czasie zarobić znacznie więcej, niż można zarobić w Polsce. W taki sposób pracowalam jako opiekunka w Niemczech. Cały wyjazd załatwiłam sobie z Ambercare24 i cieszę sie, że zdecydowałam się na podjęcie tej pracy. Zarobki ekstra, warunki tez, a agencja pomocna i przede wszystkim profejsonalna. :)

#75 ~mat~

~mat~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 19:08

Hej zamierzam wyjechać za granicę do pracy po przez biuro pośrednictwa pracy poszukuje osób które także mają zamiar wyjechać.Zawsze w grupie raźniej.Proszę o kontakt w komentarzach pod tematem 

zapracuje.pl

odpowiedź masz tu

#76 ~Tadzik~

~Tadzik~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:02

Tylko pozniej prosze nie plakac, ze nie ma pracy w Polsce, bo co umie opiekunka osob starszych z 5 letnim stazem i 30tka na karku? Tylko opiekowac sie starszymi, a to ciezka praca. Dyrektorem to nikt w Pl z was nie zrobi. Nie z tymi kompetencjami. Skonczycie na kasie w biedronce z kiepska wyplata i marnymi widokami na prztszlosc. Dobrze radze, szukac slabej nawet pracy w Pl, ale rozwijajacej.

#77 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 11:04

lucasss ja też z Krakowa jeżdżę ale z MGsolutions bez agencji bym się nie odważyła dla mnie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. No i mam też pewność,że dostanę pieniądze za swoją pracę. Pomysł wyjazdu w kilka osób jest bardzo dobry, ja jechałam sama więc dobrze,że ludzie z agencji mi pomagali w różnych kwestiach bo tak to bym była pozostawiona sama sobie i szczerze przyznam,że nie wiem czy bym sobie poradziła. Język znam jako tako, dogadać się dogadałam ale z formalnościami bym już raczej nie podołała. 

#78 ~Lusia~

~Lusia~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 17:00

Sabina odezwij się jeśli szukasz towarzystwa ;-) littleprincess@poczta.onet.pl

#79 ~MarzenkaM~

~MarzenkaM~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 23:37

Najlepiej przez agancje.Mój mąż znalazł pracę dzięki agencji Brasco Recruitment. U nich jest tak, że jeżeli proces rekrutacji się uda, czyli nie wybrzydzisz pracy, spełnisz oczekiwanie pracodawcy itd, to nie ma kosztów dla szukającego, zero opłat. Tak było w przypadku mojego męża. Teraz pracuje na budowach, firma jest legalna, pewno, mają ciągłość zleceń. Agencja pewnie ma umowe z róznymi firmami i tak zarabia, ale dla szukajacych to naprawde spoko opcja.

#80 ~Fakeroo~

~Fakeroo~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 00:53

Witam,jezeli jest ktos chętny do wyjazdy do pracy w Holandii. Start w czerwcu poki co na 3 miesiące bo potem chciallbym wrocic na wesele siostry i po pewnie znowu jechac to zostaw jakis kom. Mam 20 lat i to bedzie moj pierwszy wyjazd,najlepiej jechac w pare osob a nie samemu. Jestem z okolic Częstochowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych