Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granice

wyjazd

184 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~xccssd~

~xccssd~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 10:28

Mogę śmiało polecić firmę Opieka Inter Job z Lubina na Dolnym Śląsku. Załatwili wszystkie formalności dot. wyjazdu i dojazdu, nawet zwrócili koszty podróży, w sumie nie sądziłam, że wszystko będzie takie profesjonalne.

#42 irma55imre

irma55imre

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 11:21

Hej, znalazłam ię na tym forum bo też chcialabym wyjechać do pracy za granicę do niemiec, Holandi lub Norwegii i szukam kogoś kto poratuje dobrą radą. Martwie sie o uczciwość pracodawców za granicą, nie chce pracować na czarno lub co gorsza czekać na swoją wypłatę pół roku, czy wyszukiwarka dłużników pokaże mi ewentualnie takich nieuczciwych pracodawców zza granicy, jak myślicie? A może pamiętacie jakieś firmy, które należy unikać?

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 00:14

Witam,proszę o kontakt osoby zdecydowane do wyjazdu za granicę. Razem zawsze raźniej jechać :)

#44 Gosia42

Gosia42

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:36

Witam, ja wyjeżdżam z Active Medica - to agencja pracy, ale od paru lat z nimi jeżdżę i wszystko jest OK :) Jak ktoś szuka pomocy na start przy znalezieniu pracy, to podsyłam firme godną polecenia :)

#45 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 00:28

Najlepiej to nie jechać w ciemno jak sie jedzie pierwszy raz tylko z sprawdzonym pośrednikiem pracy. ta to nie wiadomo na kogo sie za granicą trafi, pracować na czarno strach no i niepewnie jeśli hodzi o wynagrodzenie i wgl jak tu sie samemu zabrać za szukanie i czy sie wgl tą prace znajdzie. ja byłem kilka lat temu za pośrednictwem pracy eurokontakt i byłem bardzo zadowolony. pewna pensja, umowa i wszystko cacy

#46 ~zośkabe~

~zośkabe~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 12:34

Ja za pierwszy razem pojechałam w ciemno ze znajomą, było ciężko coś znaleźć od zaraz i koniec końców wróciłyśmy po miesiącu. Szczególnie że języka znać nie znałyśmy. Potem postanowiłyśmy pojechać z agencją, wybór padł na eurokontakt, praca była ustalona, przyjechałyśmy na gotowe, po wykonaniu pracy pieniądze w terminie zostały wypłacone i już wiem że nigdy nie pojadę w ciemno ;p

#47 ~Bożenaa~

~Bożenaa~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 12:15

Nie znam eurokontakt...ale też nie pojechałbym w ciemno, jeszcze bez znajomości języka to już w ogóle. Lepiej wybrać sprawdzoną agencje i jechać do pewnej roboty i przywieźć sobie kasę :)

#48 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 16:31

Cześć wszystkim :)

Jak byście szukali dobrze płatnej pracy jako opiekunka seniorów w niemczech to polecam aktivmed24. Wyjeżdżam z nimi regularnie, są niezawodni i pomocni. Pamiętam jak wyjeżdżałam zestresowana po raz pierwszy, to była jakaś masakra, niemiecki miał komunikatywny ale wiecie jak to jest pierwszy raz na obcej ziemi, na szczęście oni zadbali żeby było mi łatwiej. Są sprawdzeni ręcze za nich:)

Zośka  

#49 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 09:13

Ważne, żebyś jechał z dobrą firmą. Ja jechałem dwa razy do Norwegii z euro kontaktem i było super. W norwegii to dopiero płacą

#50 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 14:59

Ja się wożę z Efectbusem do pracy do Niemiec. Akurat mają odjazd w dogodnej godzinie niedaleko mojego domu, więc z tego względu ich wybrałem. Myślę, że cena konkurencyjna, wszyscy biorą podobnie, a tutaj jest o tyle fajnie, że mają sporo dodatkowych zniżek i rabatów (tu jest dokładny opis -.efectbus.pl).

#51 ~tarrtt~

~tarrtt~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 14:36

Kompleksowe podejście do pracownika ma agencja Covebo. Zorganizowali transport, zakwaterowanie na terenie dużego ośrodka wczasowego w specjalnym domku z pełnym wyposażeniem. No i sama praca jest lżejsza niż się spodziewałem, nie gonią pracowników jak w Polsce. Wszystkie aktualne oferty można przejrzeć na ich stronie covebo.pl

#52 ~rusmus~

~rusmus~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 18:34

Ja też się cieszę z wyjazdu z eurokontaktem. Naprawdę opłacalny deal. 

#53 Monia256

Monia256

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:48

EJ JOB też organizuje wyjazdy do Niemiec, praca jako opiekunka osób starszych, oferują dobre warunki, zapewniają transport zakwaterowanie i wyżywienie

#54 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 21:44

Jeżeli chodzi o pracę w charakterze opiekuna osób starszych, to warto wziąć pod uwagę Centrum Pracy 24. Firma ma siedzibę w Gliwicach, można im zaufać, wywiązują się z umowy, poza tym oferują dobre warunki finansowe. Dużą zaletą jest to, że można liczyć na ich pomoc będąc na miejscu w Niemczech, bo mają tam swoich koordynatorów.

#55 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 19:36

Zobacz sobie agencje eurokontakt. Mają duzo ofert wyjazdów za granice i sama agencja jest w porządku.

#56 ~wykluczony w wieku 44 lat~

~wykluczony w wieku 44 lat~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 20:45

Zobacz sobie agencje eurokontakt. Mają duzo ofert wyjazdów za granice i sama agencja jest w porządku.

np do Niemiec lub Francji aby islamista obcjął ci głowę maczetą lub wysadził w powietrze pier. wolę już zbierać złom i suchy chleb pod smietnikiem w Białymstoku

#57 ~Zoska~

~Zoska~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 20:47

EJ JOB też organizuje wyjazdy do Niemiec, praca jako opiekunka osób starszych, oferują dobre warunki, zapewniają transport zakwaterowanie i wyżywienie

Do  Niemiec o nie ja dziekuje zeby mi ciapaci łep odrąbali :blink: :unsure: :wacko:

#58 ~lucasss~

~lucasss~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 10:37

Ja z Krakowa do Niemiec jeżdżę z firmą TaniBus (tu jest ich cennik – tanibus.eu). Dużo nie biorą, jeżdżą codziennie w obie strony, więc to jest rzeczywiście wygodne, nie trzeba specjalnie czekać na jakiś oddalony w czasie termin.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 11:34

Ja chyba nie odważyłabym się na taki wyjazd za pracą. Tutaj, w Polsce jest mój dom, rodzina, znajomi.

jak będziesz zdany na siebie i będziesz musiał jesc ,opłacić rachunki czy utrzymać rodzine zdesperowany człowiek może więcej

#60 ~fersss~

~fersss~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 10:30

Na stronie lkwfahrer.org/vermittlung/praca-dla-kierowcy-w-niemczech.html jest oferta pracy w Niemczech dla kierowców z CE. Warto się zgłosić jeśli ktoś ma takie uprawnienia. Ja mam tylko B, ale jestem w trakcie wyrabiania tych kategorii, więc za jakiś czas na pewno będę chciał wyjechać za granicę do pracy, bo zarobki są nieporównywalnie lepsze i totalnie nie widzę sensu pracowania w Polsce takiej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych