Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granice

wyjazd

175 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~właściciel firemki~

~właściciel firemki~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 17:08

Miód nie ale...PRACA i PŁACA która pozwala normalnie żyć...To fakt że nie każdemu się udało ale jak ktoś chce pracowac i nie jest sierota to poradzi sobie. Tutaj chociaz chcesz pracować to nie możesz bo nie masz gdzie albo masz tyrać za grosze...to już lepiej "tyrać" za normalne pieniądze.

Pięknie powiedziane...drugie zdanie!- tylko żadnej wzmianki o tym, że te "tyranie" to głównie zajęcia , których żadna inna narodowość nie tyka?!.Prawda jest taka, że pracę w Polsce otrzyma też każdy cyt. "kto chce pracować i nie jest sierotą"!.Piszecie bzdury o " normalnych pieniądzach za granicą"- nikt, no chyba że specjalista w swojej dziedzinie z referencjami je otrzyma od razu- początek dłuższy, lub krótszy za granicą to też wegetacja z dodatkową presją " jak wrócić do Polski, do miasta, wsi, rodziny i powiedzieć "nie wyszło"?. Ja byłem, pracowałem, zarobiłem i najważniejsze WIDZIAŁEM masę ludzi, którzy nawet nie mieli za co wrócić, lub tak się wstydzili, że zostali pod przysłowiowym mostem, pisząc lakonicznie do najbliższych- jest OK.. Mam kuzynów i znajomych w GB, którzy ok.10 lat temu zaczynali od w/w wegetacji (ok 2.5 funta/h), a dziś są cenionymi i docenianymi pracownikami, właścicielami firm itd. i którzy w każdej chwili załatwią mi tam pracę, ale ja mówię nie.Prowadzę małą działalność, która przynosi małe, ale wystarczające dochody, mam rodzinę i znajomych na miejscu i to ja mówię, że jest OK.- dlaczego?, dlatego że jak widzę tych znajomych ze łzami w oczach wracających "do siebie" z Polski, od swoich rodzin to mam wrażenie, że to ja jestem BOGACZEM!.Zastanówcie się głęboko, zanim wyruszycie do tego nieznanego "raju"!. Pozdrawiam.

#22 kwiatki

kwiatki

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 24 październik 2014 - 13:58

Wyjeżdżam niedługo do Francji z chłopakiem, ja znalazłam pracę jako kelnerka w firmie w której już kiedys pracowałam 4 mies. on będzie pracował fizycznie (zatrudniony przez  Interimax), niedaleko Alp Francuskich. Zarobki wcale nie są bardzo wysokie, mimo wszystko większe niż w Polsce,a mi zależało, żeby nie była to Norwegia ani UK bo sporo już słyszałam o tym jak Polacy się tam wzajemnie "cenią"...

Zobaczymy jak będzie tam i czy Francuzi nas "nie zjedzą" hehe... Życze optymizmu, wyjazdy do pracy to przecież nic strasznego..

#23 kwiatki

kwiatki

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 28 październik 2014 - 10:58

odezwijcie się, czy ktoś może jest aktualnie we francji, jeśli nie to mogę dać namiar.. Fajnie by było w kilka osób :)

#24 ~bogdan~

~bogdan~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 13:19

mam 50 lat ,i bardzo chciałbym wyjechac za granicę do pracy ,nie mam określonego kraju ,ale chciałbym spróbować-bogdanpapis@wp.pl

#25 kwiatki

kwiatki

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 12:11

polecono mi firmę - www.interimax.com zgłosić można się z każdego miejsca w Polsce

#26 venar7145

venar7145

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 16:30

Przed wyjazdem za granicę warto zorientować się jaka jest sytuacja na danym rynku pracy i jaki pracodawcy mają stosunek do pracowników z innych krajów. Mam zapisany fajny artykuł opisujący zwięźle jak to wyglądało w zeszłym roku, a raczej niewiele się od tego czasu zmieniło. http://www.opracy.eu...h-unijnych.html

#27 ~Anyspam~

~Anyspam~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 13:39

Pokazywali wczorajszy o 22.30 na TVN reportaż  o polskich agencjach pośrednićtwa pracy, "które wysyłają polskich pracowników do pracy na budowach w całej Europie". Wyzysk. Polecam przez wyjazdem bejrzeć. Smuta ta rzeczywistość. Za mandat będą człowieka ścigać, a za przekręty na grube miliony i krzywdę ludzką nic nie da się zrobić.

.

#28 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 23:01

Mieszkałam w Anglii przez 2 lata, niedawno wróciłam. Chciałam się do szkoły zapisać, ale już jest za późno. Zostaje mi czekać do przyszłego roku. Obecnie pracuję dorywczo, ale do szkoły chcę iść na kierunek Kucharz. Ile taka nauka może kosztować tak mniej więcej?

#29 ~ree~

~ree~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 14:23

ja znalazłem pracę w norwegii przez portal  i w przyszłym tygodniu wyjezdzam polecam

#30 ~squerra~

~squerra~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 17:49

mnie zaciekawił ten artykuł polishexpress.co.uk/rynek-pracy-w-dubaju-daje-ogromne-mozliwosci-rozwoju-ogromne-zarobki/  nie podejrzewałam, że w Dubaju mogą być takie duże możliwości może tam warto byłoby spróbować?

#31 ~Ann~

~Ann~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 11:10

Przez jaki portal znalazles pracę w Norwegii? Moze ktos polecić agencje pracy z wyjazdem do Niemiec?

#32 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 13:20

Kilka dni temu straciłam pracę z której byłam naprawdę zadowolona. Trudna sytuacja w domu więc musiałam przerwać studia zaoczne. Jestem młoda, do tego bardzo załamana całą tą sytuacją i właściwie chcę wyjechać za granicę bo tutaj nic mnie nie trzyma. Jedyny problem to właśnie brak jakiegokolwiek zorganizowania, poza tym samemu troche ciężko na własną ręke. W moim mieście ciężko o dobrą prace. Jest biuro które zajmuje się wyjazdami za granicę ale polega to na tym, że w jeden dzień pracujesz a 3 powiedzmy siedzisz w domu a i tak odciągają Ci pieniądze. Troszke kiepsko. Nie wiem już co mam robić, jakie decyzje podejmować, bo nawet nie mam z kim wyjechać. Macie jakieś pomysły, oferty, polecacie dobre biura?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 14:52

Zorganizuj sie z kims i zacznij prace za granica od agencji pracy tam na miejscu. Poszukaj tez info w PUP bo czasami organizowane sa spotkania z przedstawicielami angielskich agencji pracy. Normalna agencja pracy nie bierze pieniedzy.

Kilka dni temu straciłam pracę z której byłam naprawdę zadowolona. Trudna sytuacja w domu więc musiałam przerwać studia zaoczne. Jestem młoda, do tego bardzo załamana całą tą sytuacją i właściwie chcę wyjechać za granicę bo tutaj nic mnie nie trzyma. Jedyny problem to właśnie brak jakiegokolwiek zorganizowania, poza tym samemu troche ciężko na własną ręke. W moim mieście ciężko o dobrą prace. Jest biuro które zajmuje się wyjazdami za granicę ale polega to na tym, że w jeden dzień pracujesz a 3 powiedzmy siedzisz w domu a i tak odciągają Ci pieniądze. Troszke kiepsko. Nie wiem już co mam robić, jakie decyzje podejmować, bo nawet nie mam z kim wyjechać. Macie jakieś pomysły, oferty, polecacie dobre biura?

#34 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 17:28

Monia ja tez się zastanawiam nad wyjazdem do UK. W chwili obecnej nie pracuję.  Przez Agencję Pracy na początek, tylko na razie nie ma rekrutacji. Jak byś była zainteresowana wyjazdem z kimś to odezwji się na maila:  izaura268@wp.pl   . Może byśmy się zgadały obie.  PS: Ja codziennie nie siedzę na poczcie ale bym się odezwała , jestem z okolic Białegostoku. Pozdrawiam .

#35 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 08:38

ludzie wyjeżdżajcie za granice i nawet się nie zastanawiajcie, chyba że chcecie cale życie klepać biedę pracując na umowach śmieciowych a po przejściu na emeryturę grzebać po śmietnikach żeby znaleźć coś do jedzenia. Ten kraj zwany Polska czeka nędza i bieda, sam już jestem za granicami polski 8 lat i nigdy do tego goowna nie wrócę, bo tam nie da się żyć a tylko wegetować a po co jak można żyć jak człowiek za granicą

Po pierwsze strasznie przykro czyta się od rodaków takie komentarze!!!!Nie istotone czy to prawda czy nie. Polska została zniszczona przez pseudo polaków [jakimi jest rzad PO],a sam kraj jest piekny i warty walczenia o niego - tym komnetarzem obrażasz nie tylko patriotów ktorzy sa tu nie tylko sam kraj,ale też siebie i swoich bliskich,bo byłeś jestes i bedziesz Polakiem. I w głowie się nie mieści jak możesz takie słowa użyć....Czy jakis obcokrajowiec ktory mieszka naście lat w PL powiedzial,że nicierpi kraju w którym się ur?!politycy-żydki wykończyły kraj za który być może twoj dziadek walczył :(( nie wiń za to pl tylko zydowskich rządzacych!!!!!A po drugie?NIGDY nie mów nigdy ,bo jeszcze na kolanach do pl wrócisz jak cię wyrzucą z tych granic ;/;/;/ Pozdrawia polka

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 11:49

Po pierwsze strasznie przykro czyta się od rodaków takie komentarze!!!!Nie istotone czy to prawda czy nie. Polska została zniszczona przez pseudo polaków [jakimi jest rzad PO],a sam kraj jest piekny i warty walczenia o niego - tym komnetarzem obrażasz nie tylko patriotów ktorzy sa tu nie tylko sam kraj,ale też siebie i swoich bliskich,bo byłeś jestes i bedziesz Polakiem. I w głowie się nie mieści jak możesz takie słowa użyć....Czy jakis obcokrajowiec ktory mieszka naście lat w PL powiedzial,że nicierpi kraju w którym się ur?!politycy-żydki wykończyły kraj za który być może twoj dziadek walczył :(( nie wiń za to pl tylko zydowskich rządzacych!!!!!A po drugie?NIGDY nie mów nigdy ,bo jeszcze na kolanach do pl wrócisz jak cię wyrzucą z tych granic ;/;/;/ Pozdrawia polka

Aj waj uwazaj bo dla koszernych i ich slugusow za kase prawda to najwiekszy cios i zaraz beda sie wsciekac i przybijac Ci antysemityzm jak to maja w zwyczaju robic.

Jakby nie bylo Polska to kraj stracony a wszelkie proby naprawy nawet jesli sie udadza to potrwaja dlugie lata. Nie kazdy patriota godzi sie na patriotyczne cierpienie polskiej biedy i nedzy w imie lepszego jutra, ktore nie wiadomo czy nadejdzie...

Bienkowska powiedziala ze praca ponizej 6000zl to frajerstwo wiec po co byc frajerem jak mozna wyjechac i zarabiac dobre pieniadze?

Jakie sa w Bialymstoku srednie place? 1500 zl za miesiac gimnastyki, nerwow i potu? To jest gorzej niz frajerstwo!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 08:40

Witam, za około miesiąc wybieram się do pracy do Holandii. W związku z tym poszukuję towarzyszki, która tak jak ja planuje wyjazd za granicę, najlepiej z województwa podlaskiego + komunikatywny angielski. Razem zawsze raźniej. Zainteresowane osoby Proszę o kontakt pod adresem: maarit7@o2.pl

#38 ~malwinaborek~

~malwinaborek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 12:06

z wyjazdami za granice trzeba byc bardzo ostrzoznym, szczególnie jak nie zna sie jezyka lepiej skorzytac z wyjazdu przez agencje. moj brat wakacje w ubiegłym roku spedzil w holandii, prace znalazl przez biuro pośrednictwa VPU i  z tego co mówił był zadowolny. 

#39 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 13:21

Witam wszystkich, ja jeżdżę do Niemiec jako opiekunka osób starszych z agencją Medipe. Praca nie jest łatwa, ale dobrze płacą, wszystko jest legalnie, nie spóźniają się z pieniędzmi. Teraz jadę 3 raz na święta bo dają dodatek 300 euro do normalnej wypłaty, więc mi się opłaca. 

#40 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 16:04

Ja też jeżdżę do pracy właśnie do Niemiec jako opiekunka ale z Aktivmed24.pl i też jestem zadowolona. Kiedyś przez przypadek wysłałam do nich CV a jak zadzwonili to się zdecydowałam i jeżdżę do dziś. Prawda jest taka, ze praca nie jest łatwa, ale pieniądze są dobre i warto dla nich tak ciężko pracować. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych