Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granice

wyjazd

204 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 20:44

Skontaktuj sie z dobra agencja pracy, taka solidna i slowna. Ja wyjechalam dwukrotnie z dobra sztela do niemiec jako opiekunka i moge poreczyc za nich. Fajne pensje, pomagaja w przypomnieniu sobie jezyka. jednym slowem solidna firma!

kolejny naganiacz w temacie to ty znasz język i musisz podcierać d.upy Niemcom twoi dziadkowie sa z ciebie dumni

#182 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 15:12

Przy czym ta praca przy podcieraniu ?

Permont to świetna niemiecka BUDOWLANA firma. Pracujesz na budowie , jako murarz, cieśla itd. Możesz dobrze zarobić, ale to praca fizyczna, więc dlatgo wspomniałem, ze to nie jest łatwa praca

#183 ~W BIAZECIE ZAGRANICA~

~W BIAZECIE ZAGRANICA~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 16:23

zagranica jest w Biazecie-Ukraińcy, Białorusini, Nepalczycy, Indusi, Filipińczycy, Czeczeni, Gruzini....

#184 ~leo~

~leo~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:04

Dobrą ofertą jest niemiecka firma budowlana Permont. Zapewniają atrakcyjne warunki, oraz organizują Ci zakwaterowanie i dojazd, a na to wszystko dobre wynagrodzenie

#185 ~mit za-garanicy~

~mit za-garanicy~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 13:16

Dobrą ofertą jest niemiecka firma budowlana Permont. Zapewniają atrakcyjne warunki, oraz organizują Ci zakwaterowanie i dojazd, a na to wszystko dobre wynagrodzenie

"niemieckie,budowlane",praca na czarno,wyplata pod stołem a jak sie nie spodoba nadzorcy po-lsko języcznemu to i wcale nie zobaczysz reszty kasy.

#186 ~Tara~

~Tara~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 17:16

Hej zamierzam wyjechać za granicę do pracy po przez biuro pośrednictwa pracy poszukuje osób które także mają zamiar wyjechać.Zawsze w grupie raźniej.Proszę o kontakt w komentarzach pod tematem 

Przez sprawdzona agencje raczej nie ma strachu, ja bym sie bardziej bala z kims nieznajomym :D Wyjechalam na wakacje z Dobra Sztela jako opiekunka i bylo dobrze, Agencja troszczy sie o pracownika, nic na sile. Dobre zarobki.

#187 ~Tara~

~Tara~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 17:20

Co prawda po miesiącu zrezygnowałam i poszłam w biznes z branży erotycznej ale i tak było warto.Dopiero wtedy dowiedziałam się co znaczy dobrze zarabiać

#188 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:33

Ja mogę Ci polecić Austrię jeśli chcesz pracować za dobre pieniądze i w pięknym kraju. Ja tu pracuję już jakiś czas i jestem mega zadowolony. Sam pojechałem do pracy z agencją premium-work.pl więc mogę ją polecić, ale pewnie inne też mają dobre warunki. Powiem tak: śmiało działaj, a nie będziesz zawiedziony. 

#189 ~wika~

~wika~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 18:34

Hej zamierzam wyjechać za granicę do pracy po przez biuro pośrednictwa pracy poszukuje osób które także mają zamiar wyjechać.Zawsze w grupie raźniej.Proszę o kontakt w komentarzach pod tematem 

Sprawdz oferty na dobrej szteli, moze cos znajdziesz dla siebie, rzetelna agencja!

#190 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 12:05

zagranica jest w Biazecie-Ukraińcy, Białorusini, Nepalczycy, Indusi, Filipińczycy, Czeczeni, Gruzini....

ha ha ha! 

#191 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 09:19

Ja polecam Holandię z agencją Pollux, dobre warunki i wynagrodzenia

#192 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 12:48

A właśnie że nie dobre bo nie mają ofert z branży erotycznej

#193 ~aaada~

~aaada~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 16:11

Ja moge polecic dobra sztele jako sprawdzony portal szukania pracy w Niemczech, oferty opiekunek do seniorów. Sprawdzone oferty, dobre zarobki od 1400e w gore wiec fajnie!

#194 ~mASAKRA~

~mASAKRA~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 17:10

Ja moge polecic dobra sztele jako sprawdzony portal szukania pracy w Niemczech, oferty opiekunek do seniorów. Sprawdzone oferty, dobre zarobki od 1400e w gore wiec fajnie!

do czego to doszło te wasze opętanie mamoną ,żeby z kraju wyjeżdzać i dla helmuta cztery litery podcierać z uśmiechem na twarzy

SZOK!!!

#195 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 20:25

do czego to doszło te wasze opętanie mamoną ,żeby z kraju wyjeżdzać i dla helmuta cztery litery podcierać z uśmiechem na twarzy

SZOK!!!

ludzie jada bo często musza , bo tu nie maja za co życ , a nawet jeżeli pracują to utrzymać rodzinę za te grosze to heroizm , także nie oceniaj nikogo pochopnie ,bo w życiu fortuna kołem się toczy

#196 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 14:01

Szukamy pracy za granicą. Interesuje nas wspólny wyjazd i wspólna praca.
Jesteśmy młodzi i energiczni. Ewa 28 lat Grzesiek 27 lat. Posiadamy doświadczenia na różnych stanowiskach, język angielski komunikatywny. Chcesz uzyskać więcej informacji lub zgłosić swoje zainteresowanie, dawaj tutaj: Grzegorz.Ew@interia.eu
Pozdrawiamy.

#197 ~mens~

~mens~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 15:06

Interesuje was praca w branży erotycznej?

#198 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:27

Polecam zajrzec na dobra sztele, maja duzo ofert do niemiec. Mozna przebierac, sprawdzone!

#199 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 12:29

Ja pracuję za granica już od dłuższego czasu i nie planuję powrotu do pracy w PL. Odkąd Humanus ogarnął mi prace, mam umowę o pracę, ubezpieczenie, a i premia jakas czasem wpadnie. A tu? Moglbym klepac biede bez konca. 

#200 ~Daj znać~

~Daj znać~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 15:06

Jakie biuro? Bo jak jeździsz z Humanusem, to daj znaka bo oni mi zawsze załatwiają pracę ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych