Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granice

wyjazd

184 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 20:01

Hej zamierzam wyjechać za granicę do pracy po przez biuro pośrednictwa pracy poszukuje osób które także mają zamiar wyjechać.Zawsze w grupie raźniej.Proszę o kontakt w komentarzach pod tematem 

Skontaktuj sie z dobra agencja pracy, taka solidna i slowna. Ja wyjechalam dwukrotnie z dobra sztela do niemiec jako opiekunka i moge poreczyc za nich. Fajne pensje, pomagaja w przypomnieniu sobie jezyka. jednym slowem solidna firma!

#182 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 20:44

Skontaktuj sie z dobra agencja pracy, taka solidna i slowna. Ja wyjechalam dwukrotnie z dobra sztela do niemiec jako opiekunka i moge poreczyc za nich. Fajne pensje, pomagaja w przypomnieniu sobie jezyka. jednym slowem solidna firma!

kolejny naganiacz w temacie to ty znasz język i musisz podcierać d.upy Niemcom twoi dziadkowie sa z ciebie dumni

#183 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:23

Jezdzę już od ponad roku z Dobra Sztela jako opiekunka do osob starszych i jestem zadowolona. Placa na czas i to niezle pieniadze, wszystko zalatwiaja i wszystko legalnie a na tym mi zalezalo. Polecam wspolprace z agencja!

#184 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 09:31

Hej zamierzam wyjechać za granicę do pracy po przez biuro pośrednictwa pracy poszukuje osób które także mają zamiar wyjechać.Zawsze w grupie raźniej.Proszę o kontakt w komentarzach pod tematem 

Polecam skontaktowac sie z dobra agencja, np Dobra Sztela, ja jezdze jako opiekun osob starszych. Praca do zniesienia ,agencja porzadna i fajnie placi!

#185 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano dziś, 13:54

W zeszłym roku wyjechałam do Niemiec jako sztela z Dobrą Sztelą. Fajna oferta się trafiła, świetne pieniądze. Ja polecam. Cały czas myślę czy jeszcze to powtórzyć.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych