Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjazd za granice

wyjazd

184 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Prezes~

~Prezes~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 13:26

Hej zamierzam wyjechać za granicę do pracy po przez biuro pośrednictwa pracy poszukuje osób które także mają zamiar wyjechać.Zawsze w grupie raźniej.Proszę o kontakt w komentarzach pod tematem 

#2 ~one~

~one~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:19

Do jakiego kraju, jaka praca i jakie biuro?

Pozdro :)

#3 ~Prezes~

~Prezes~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:23

axidus,otto polska.Kraj Holandia praca na magazynie bądź w szklarni z tego co menadżerowie obu biur mówili to praca może się zmienić więc docelowo magazyn a na miejscu może się okazać że np zostaniesz przydzielony do szklarni 

#4 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:58

Chcesz sobie spiep.yć  życie?

jedz za granicę  :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 16:11

chcesz gnic w kraju na umowe o kupe? gnij

#6 ~rafal~

~rafal~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 10:21

to co chce ktos jechac przez otto może?

#7 ~j1~

~j1~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 11:52

jak najbardziej tylko otto ma sporo negatywnych opinii niestety 

#8 ~j1~

~j1~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 10:42

Jeżeli ktoś ma naprawdę chęć wyjechać za granicę do roboty proszę o zostawienia kontaktu w komentarzu może być adres email,odezwę się jak najszybciej.Zawsze we dwójkę raźniej jechać :)

#9 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 12:59

ludzie wyjeżdżajcie za granice i nawet się nie zastanawiajcie, chyba że chcecie cale życie klepać biedę pracując na umowach śmieciowych a po przejściu na emeryturę grzebać po śmietnikach żeby znaleźć coś do jedzenia. Ten kraj zwany Polska czeka nędza i bieda, sam już jestem za granicami polski 8 lat i nigdy do tego goowna nie wrócę, bo tam nie da się żyć a tylko wegetować a po co jak można żyć jak człowiek za granicą

#10 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 20:17

100% racji

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:10

ludzie wyjeżdżajcie za granice i nawet się nie zastanawiajcie, chyba że chcecie cale życie klepać biedę pracując na umowach śmieciowych a po przejściu na emeryturę grzebać po śmietnikach żeby znaleźć coś do jedzenia. Ten kraj zwany Polska czeka nędza i bieda, sam już jestem za granicami polski 8 lat i nigdy do tego goowna nie wrócę, bo tam nie da się żyć a tylko wegetować a po co jak można żyć jak człowiek za granicą

Pewnie sobie mieszkanie już kupiłeś albo dom co????

A co robisz za ta granica i ile godzin pracujesz????

Sam jesteś kupa skoro tak mówisz o własnym Kraju. Kraj to ludzie. 

Odpowiedz tylko na pytania.

#12 ~lolz~

~lolz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:33

Pewnie sobie mieszkanie już kupiłeś albo dom co????

A co robisz za ta granica i ile godzin pracujesz????

Sam jesteś kupa skoro tak mówisz o własnym Kraju. Kraj to ludzie. 

Odpowiedz tylko na pytania.

Stary a co Ciebie obchodzi co on za granicą robi ? kolo tylko wyraził swoją opinie,to wszystko.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:48

Hmmm posłuchajcie jestem za granica 15 lat w Kanadzie Polska dała mi tylko wykształcenie. Pracowałem 5 lat nic nie zaoszczędzilem to. Była. Wegetacja. Polska nie daje szans na ułożenie życia szczególnie dla młodych dlatego ze rządzi tym krajem banda złodzieji ale mniejsza o to kraj piękny mamy ale 60 procent ludzi za granica oszukuje a najwiecej Polacy kradną piją oszukują nawet swoich i właśnie tez dlatego mi wstyd za Polaków nie mowie o wszystkich bo sa naprawdę ludzie którzy sa w stanie wyciągnąć rękę ugościc i pomoc wiem ze takie osoby można na palcu policzyć lecz ten kto sam przeżył biedę i wyskoczył z tego dołka potem rozumie tych dla których trzeba pomoc i to robi , sadze ze większość młodych ludzi powinna wyjechać i szukać miejsca na zasiedlenie lecz ńie tracić wartości patriotycznych. Wyjeżdżajcie Kanada czeka na was tysiące miejsc pracy czeka jesteśmy mądrym narodem i pracowitym mimo tego ze ńiektorzy hanbia nas w oczach innych obcokrajowcy chętnie nas zatrudniają .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 22:04

Niech robi co chce tylko niech nie opowiada o kraju takich bzdur. Bo ja tu żyje i za żadne skarby nie wyjadę.

Stary a co Ciebie obchodzi co on za granicą robi ? kolo tylko wyraził swoją opinie,to wszystko

Ja też wyraziłem opinie. Zapieprza przy szambie albo śmieciach a się mądrzy. Jaki to wielki pan a tutaj to tylko "g...wno." Sam ma g ...no  pod nosem.

Też byłem za granicą i wiem jak jest. 

#15 markoxpolo

markoxpolo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 13:32

Sporo mich znajomych wyjechało do Holandii. Niektórzy sobie chwalą a niektórzy nie..

Ja osobiście wolę został na stołku w Polsce

#16 ~Przyszły emigrant~

~Przyszły emigrant~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 18:27

A czy możecie opisać taką procedurę wyjazdu? Jak nowicjuszowi, który nigdy nie wyjeżdżał do pracy. Na pracuj.pl i innych portalach są ogłoszenia pracy za granicą przez pośredników i agencje.

#17 ~Wkrótce uciekam...~

~Wkrótce uciekam...~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 12:02

A czy możecie opisać taką procedurę wyjazdu? Jak nowicjuszowi, który nigdy nie wyjeżdżał do pracy. Na pracuj.pl i innych portalach są ogłoszenia pracy za granicą przez pośredników i agencje.

A nie masz żadnych znajomych/rodziny itp. do których mógłbyś przyjechac i zamieszkac przez pare tygodni? Wyjeżdzanie przez POlskie agencje to duże ryzyko,czasami trafisz do syfu. Warunki mieszkalne zawsze da się znieść nawet gdy się mieszka w "oborze". Gorzej gdy praca jest kilka godzin dziennie albo w dni chodzisz a potem siedzisz i czekasz...Wtedy tylko na obskurną chatę zarobisz i jedzenie a inną ciężko znaleźć bo często jesteś na głęgokim zadupiu.Najlepiej jechac do kogoś i szukać pracy na miejscu,samemu a z czasem się zaaklimatyzujesz. Grunt to się nie bać i duzo samemu działać. Tam zaczynasz od zera a i tak masz lepsze szanse rozwoju niż w POlandi...

#18 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 07:33

A nie masz żadnych znajomych/rodziny itp. do których mógłbyś przyjechac i zamieszkac przez pare tygodni? Wyjeżdzanie przez POlskie agencje to duże ryzyko,czasami trafisz do syfu. Warunki mieszkalne zawsze da się znieść nawet gdy się mieszka w "oborze". Gorzej gdy praca jest kilka godzin dziennie albo w dni chodzisz a potem siedzisz i czekasz...Wtedy tylko na obskurną chatę zarobisz i jedzenie a inną ciężko znaleźć bo często jesteś na głęgokim zadupiu.Najlepiej jechac do kogoś i szukać pracy na miejscu,samemu a z czasem się zaaklimatyzujesz. Grunt to się nie bać i duzo samemu działać. Tam zaczynasz od zera a i tak masz lepsze szanse rozwoju niż w POlandi...

Patrz żebyś nie wróciła z podkulonym ogonem i wielkimi długami jak tysiące naszych rodaczków, tam wcale miód na nas nie czeka.

#19 ~Wkrótce uciekam...~

~Wkrótce uciekam...~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 12:52

Patrz żebyś nie wróciła z podkulonym ogonem i wielkimi długami jak tysiące naszych rodaczków, tam wcale miód na nas nie czeka.

Miód nie ale...PRACA i PŁACA która pozwala normalnie żyć...To fakt że nie każdemu się udało ale jak ktoś chce pracowac i nie jest sierota to poradzi sobie. Tutaj chociaz chcesz pracować to nie możesz bo nie masz gdzie albo masz tyrać za grosze...to już lepiej "tyrać" za normalne pieniądze.

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 10:35

Jeżeli ktoś ma naprawdę chęć wyjechać za granicę do roboty proszę o zostawienia kontaktu w komentarzu może być adres email,odezwę się jak najszybciej.Zawsze we dwójkę raźniej jechać :)

tez chciałbym wyjechac ale dopiero moge od1listopada moj mail damian.kubalanca@onet.pl pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyjazd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych