Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wygrał PiS! I się cieszę!

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:56

Tak ! Cieszę się, że wybory wygrała ta sekta!
Chcę zobaczyć mordy elektoratu kiedy będą im zabierać pińcet bo nie będzie kasy na socjal!
Chcę zobaczyć mordy wyznawców kūrwý z Żoliborza kiedy powie emerytom, że nie będzie żadnych 13 czy 14 bo jest kryzys!
Chcę zobaczyć mordy PiSowskich lizusów kiedy będą zdychać pod płotem bo nie będzie lekarzy a SORy będą zablokowane!
Chcę zobaczyć facjaty zdrajców Polski kiedy będą próbowali wyjść z Unii Europejskiej, ale suweren ich opluje i powie dość!
Chcę zobaczyć mordy Morawieckiego i Dudy kiedy gospodarka zacznie zdychać a oni nadal będą lizać buty dziadowi bez zębów!
Usiądę sobie z boku i będę się śmiał!
A w tym czasie Polska będzie konać. Niestety!
Będę się śmiał z głupoty ~40% wyborców ( nie Polaków!), którzy sprzedali swoje dusze dyktatorowi w brudnych butach.
Jesteście pìerdõlníęcî !

#2 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 13 październik 2019 - 21:07

Tak ! Cieszę się, że wybory wygrała ta sekta!
Chcę zobaczyć mordy elektoratu kiedy będą im zabierać pińcet bo nie będzie kasy na socjal!
Chcę zobaczyć mordy wyznawców kūrwý z Żoliborza kiedy powie emerytom, że nie będzie żadnych 13 czy 14 bo jest kryzys!
Chcę zobaczyć mordy PiSowskich lizusów kiedy będą zdychać pod płotem bo nie będzie lekarzy a SORy będą zablokowane!
Chcę zobaczyć facjaty zdrajców Polski kiedy będą próbowali wyjść z Unii Europejskiej, ale suweren ich opluje i powie dość!
Chcę zobaczyć mordy Morawieckiego i Dudy kiedy gospodarka zacznie zdychać a oni nadal będą lizać buty dziadowi bez zębów!
Usiądę sobie z boku i będę się śmiał!
A w tym czasie Polska będzie konać. Niestety!
Będę się śmiał z głupoty ~40% wyborców ( nie Polaków!), którzy sprzedali swoje dusze dyktatorowi w brudnych butach.
Jesteście pìerdõlníęcî !

no to teraz srej w portki  bo za to co napisałeś zgłoszę cię o ściganie z urzędu  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych