Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wygląd kościoła św Krzyża w Łapach

niszczenie trudu parafian remont kościół

406 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 08:24

Jak żyć? Zlikwidowali cukrownię naszom słodkość.Ostało sień sporo zgniłych buraków i tak to jeść. Jecionamaćsłużywpiechocie. Ni korowy ni świni tylko Gierek na scianie B) B)

Wiele to wyjaśnia.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 08:30

Czuje się Pewny J. jak radna Ula co NISKO spadła

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 09:19

Caly czas śmiać mi chce się jak czytam te wieczne niezadowolenie. Na szczęście wielu ludziom podoba sie i ta smieszna rozmowa to tylko poprawia humor. Tak na marginesie to bardzo duzo osob z innych parafii uczęszcza właśnie do parafii sw Krzyza.
To chyba o czyms świadczy. Jak komus sie nie podoba to zmien kosciol i po problemie.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 09:45

Caly czas śmiać mi chce się jak czytam te wieczne niezadowolenie. Na szczęście wielu ludziom podoba sie i ta smieszna rozmowa to tylko poprawia humor. Tak na marginesie to bardzo duzo osob z innych parafii uczęszcza właśnie do parafii sw Krzyza.
To chyba o czyms świadczy. Jak komus sie nie podoba to zmien kosciol i po problemie.

To śmiej się

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 09:46

Czuje się Pewny J. jak radna Ula co NISKO spadła

spektakularna gleba!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:02

Tu trzeba może Zmienić kogoś innego a nie CYRK od samego początku

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:29

Już Nie CIS chyba koło Kościoła Miasto będzie sprzątać PEC

PEC jest odpowiedzialny za sprzątanie miasta, CIS tylko kilka uliczek przy kościele. I tam czysto jest.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 15:48

nie zrobi nic lepszego, bo gust jarmarczny, okropność, strach sie rozgladać po kościele, nic do niczego nie pasuje, zgroza estetyczna!!!!!jeszcze ołtarz ? tego już za wiele, może chce do końca zmarnować wszystko? tylko po co? i tak u nas nie będzie długo, juz sie ludzie o to postarają!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:30

ściany wygladają jak w łazience! tandeta, świecące kafelki badziewne

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:14

nie zrobi nic lepszego, bo gust jarmarczny, okropność, strach sie rozgladać po kościele, nic do niczego nie pasuje, zgroza estetyczna!!!!!jeszcze ołtarz ? tego już za wiele, może chce do końca zmarnować wszystko? tylko po co? i tak u nas nie będzie długo, juz sie ludzie o to postarają!

Radio Barwiki nadaje.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:17

CISZA ma być bo wyłączymy WAM prąd !    BURAKI.

#52 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:30

Kobita w domu nie daje rządzic? Nie widać zmian na lepsze w mieście, to w wystroju kościoła się można powymądrzac?
Znawcy sztuki sakralnej się znaleźli.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:03

To świadczy tylko o tym ,że nie wszystkie godziny mszy  pasują wiernym we własnych parafiach.A może też i krócej są odprawiane msze,( no niestety msza dla młodych ludzi ma byc odprawiona szybko ).

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:39

To świadczy tylko o tym ,że nie wszystkie godziny mszy pasują wiernym we własnych parafiach.A może też i krócej są odprawiane msze,( no niestety msza dla młodych ludzi ma byc odprawiona szybko ).</p></p>

Dużo ludzi przyjeżdża z innych parafii bo jest ładnie, uroczyście, dużo ciekawszych osób jest zapraszana.
Kościół zawsze zadbany, ogrzany, wszystko przygotowane i dopięte do najmniejszego szczegółu. Jak się nie podoba to droga do Płonki bliska.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:53

A ja zawsze stoję koło ołtarza i puszczam bąki aż czasami mam zryw na gaciach.

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:46

Dużo ludzi przyjeżdża z innych parafii bo jest ładnie, uroczyście, dużo ciekawszych osób jest zapraszana.
Kościół zawsze zadbany, ogrzany, wszystko przygotowane i dopięte do najmniejszego szczegółu. Jak się nie podoba to droga do Płonki bliska.

Jeżdżę i do Płonki. Organista pięknie śpiewa, kościół po remoncie śliczny i najważniejsze : cudowny obraz Matki Bożej Płonkowskiej  . Jeżdzę też do Hodyszewa, bo mam taką ochotę .. Chyba mi wolno?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:13

Jeżdżę i do Płonki. Organista pięknie śpiewa, kościół po remoncie śliczny i najważniejsze : cudowny obraz Matki Bożej Płonkowskiej . Jeżdzę też do Hodyszewa, bo mam taką ochotę .. Chyba mi wolno?

Twoja wola, jak Ci odpowiada to proszę bardzo.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:32

ściany wygladają jak w łazience! tandeta, świecące kafelki badziewne

Zmien kosciol

#59 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 00:13

Takie myślenie i pisanie - to najgłupsze zwierze nie zamieściłoby ‚gdyby mogło i umiało pisać Czy jest ktoś ‚ kto takim podlosciom umie zapobiec ..

#60 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 00:14

Takie myślenie i pisanie - to najgłupsze zwierze nie zamieściłoby ‚gdyby mogło i umiało pisać Czy jest ktoś ‚ kto takim podlosciom umie zapobiec ..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niszczenie trudu parafian, remont, kościół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych