Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wygląd kościoła św Krzyża w Łapach

niszczenie trudu parafian remont kościół

497 odpowiedzi w tym temacie

#481 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 16:29

To co wszystko piszecie na temat proboszcza świętego krzyża w Łapach Krzysztof Jurczak to co piszecie tutaj to jest obrażanie kapłana i to wy wypisujecie na temat to macie grzech ciężki bo to jest dobry kapłan a jak wy stoicie pod parkanem albo na podwórku to nie uczestniczyćcie mszy świętej a jeszcze za takie pisanie to zobaczycie że was to plaga taka uderzy i ukarze za takie słowa pisać albo to jest dobry Proboszcz i dobrze że coś nowego robi a sam papież Franciszek powiedział że szopka to powinna być żywa i zwierzęta mogą stać więc obrażanie księdza to jest grzech ciężki i was spotka coś w życiu to i sami przyjedziecie jeszcze z pomocą do ksiedza

Grzechy są już zdefiniowane i nie ma tam nic,że obrażanie księdza jest grzechem ciężkim. Albo taki z ciebie wierzący,albo dodano do katalogu nowy grzech i ja o tym nie wiem. A z resztą nikt tu nikogo nie obraża tylkotrwa dyskusja.

#482 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 18:20

Kościół św.Krzyża w Łapach jest najlepszą wizytówką naszego miasta.Wielokrotnie pokazywany przez telewizję Białystok przy okazji różnych akcji kulturalnych.Szopka bożonarodzeniowa jest podziwiana przez wszystkich i nie przebiją jej nawet szopki warszawskie.Nie rozumiem więc tych łapiaków którzy ciągle robią w swoje gniazdo.A może to nie łapiacy a inni których zjada zazdrość i chcą zrobić wioskę z miasta Łapy?-gonić ich tam skąd przyszli.

Nie przechwalaj i zachwalaj  och TVP1 tak jak dyrektor K.po sylwestrze itd bo bez powodu do Biskupa delegacja z Łap by nie jeżdziła ??? Pozdrawiam a co nie wioska 

#483 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 19:08

Grzechy są już zdefiniowane i nie ma tam nic,że obrażanie księdza jest grzechem ciężkim. Albo taki z ciebie wierzący,albo dodano do katalogu nowy grzech i ja o tym nie wiem. A z resztą nikt tu nikogo nie obraża tylkotrwa dyskusja.

Padlam, a obrazanie blizniego to tez nie grzech!? Pomijajac juz jakakolwiek religie! Takie wypisywanki na tym forum, to jest totalny brak kultury, zwykle prostactwo i chamstwo! Nie widze to zadnej dyskusji na poziomie.

#484 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 21:49

Za komuny Łapy były miastem i dudniło zakładami ZNTK,Cukrownia pracy a teraz a wstyd mówic pis nie ma czym się chwalić pis tak jak premier się chwali przed wyborami że z zagranicy będa
wracać tylko polacy inne kraje budują jakie tu zarobki a jakie podatki i opłaty Serce dla Łap itd

#485 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 23:01

Kościół św.Krzyża w Łapach jest najlepszą wizytówką naszego miasta.Wielokrotnie pokazywany przez telewizję Białystok przy okazji różnych akcji kulturalnych.Szopka bożonarodzeniowa jest podziwiana przez wszystkich i nie przebiją jej nawet szopki warszawskie.Nie rozumiem więc tych łapiaków którzy ciągle robią w swoje gniazdo.A może to nie łapiacy a inni których zjada zazdrość i chcą zrobić wioskę z miasta Łapy?-gonić ich tam skąd przyszli.

Akurat szopka, a raczej szopa nie za bardzo podoba mi się podoba, wolę tradycyjne, ale dziś znów w TVP Białystok były kolędy z kościoła św Krzyża w wykonaniu ogniska muzycznego przy DK w Łapach - naprawdę piękne, bardzo zdolni młodzi ludzie! I to jest niewątpliwie wizytówka, co prawda z ubiegłego roku

#486 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 06:06

Akurat szopka, a raczej szopa nie za bardzo podoba mi się podoba, wolę tradycyjne, ale dziś znów w TVP Białystok były kolędy z kościoła św Krzyża w wykonaniu ogniska muzycznego przy DK w Łapach - naprawdę piękne, bardzo zdolni młodzi ludzie! I to jest niewątpliwie wizytówka, co prawda z ubiegłego roku

Jak zwykle pięknie ale ..........nie za bardzo wygląd szopki ,to z ubiegłego roku.Kolędy nie mają terminu ważności .Brawo piękna aranżacja,akompaniament,śpiew w pięknej szopce.Zawodowo.

#487 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 09:09

Padlam, a obrazanie blizniego to tez nie grzech!? Pomijajac juz jakakolwiek religie! Takie wypisywanki na tym forum, to jest totalny brak kultury, zwykle prostactwo i chamstwo! Nie widze to zadnej dyskusji na poziomie.

Zgrzeszyłas obrażając i pouczając!

#488 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 10:11

Źdźbło w oku bliźniego widzi, we własnym belki już nie.

#489 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 12:16

Berele Lewartow (Bronisław Geremek) w wywiadzie dla Hajki Rejchgold (Hanny Krall) o POLAKACH: ruch społeczny, który tworzymy ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami… aby żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.
Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.
(...) cały ruch społeczny, który tworzymy — ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, — ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski,   — aby  żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.
patrz: Geremek, oblicze zdrady żydowskiej w Polsce.

#490 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 18:54

Berele Lewartow (Bronisław Geremek) w wywiadzie dla Hajki Rejchgold (Hanny Krall) o POLAKACH: ruch społeczny, który tworzymy ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami… aby żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.
Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.
(...) cały ruch społeczny, który tworzymy — ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, — ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski,   — aby  żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.
patrz: Geremek, oblicze zdrady żydowskiej w Polsce.

Nie powiem , sprytne  aby odwrócić uwagę od tematu. W sumie  każdy sposób jest dobry .

#491 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 20:41

Hahaha
Nikt Cie nie poucza, a o kulture osobista pyta....

#492 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 21:12

Nie powiem , sprytne  aby odwrócić uwagę od tematu. W sumie  każdy sposób jest dobry .

Zależy jak na to spojrzeć, bo te "nurty" Lewartowa mają właśnie ścisły związek z tematem :lol:

#493 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 21:14

Hahaha
Nikt Cie nie poucza, a o kulture osobista pyta....

Przeczytaj jeszcze raz,powoli ze zrozumieniem swój wcześniejszy wpis. Poproś o konsultacje w rodzinie i sąsiadów. Wątpię byś zrozumiała,ale tam pytania o kulturę nie było tylko od razu postawiona teza. Nie męcz więcej swojej główki wpisami. Przerasta.

#494 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 22:15

Przeczytaj jeszcze raz,powoli ze zrozumieniem swój wcześniejszy wpis. Poproś o konsultacje w rodzinie i sąsiadów. Wątpię byś zrozumiała,ale tam pytania o kulturę nie było tylko od razu postawiona teza. Nie męcz więcej swojej główki wpisami. Przerasta.

Ojejku, niech Ci bedzie zes najmadrzejszy... ja z reguly takim typkom ustepuje, wiec mozesz juz sie zaczac cieszyc zes wygral...

#495 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 08:20

"ze zrozumieniem"  i wiadomo czyj wpis

#496 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 10:04

Nie ma czym się chwalić w szkole katolickiej nauczycielami może jeszcze nauczyciel roku tak jak kuchnia przydało by się tam senepidu

#497 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 14:17

Daj spokoj czlowieku! W co Ty sie bawisz? Czep sie swojej baby albo chlopa.

#498 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 15:49

Nie ma czym się chwalić w szkole katolickiej nauczycielami może jeszcze nauczyciel roku tak jak kuchnia przydało by się tam senepidu

jak zwykle czepiasz sie, tak dla zasady, patrz lepiej u siebie bo u ciebie przydalaby sie kontrola sanepidu!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niszczenie trudu parafian, remont, kościół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych