Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wygląd kościoła św Krzyża w Łapach

niszczenie trudu parafian remont kościół

497 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 03:33

Prawie jak 32 rozdziale biblijnej Księgi Wyjścia a także w islamskiej surze Al-Bakarah Koranu. Różnica tylko taka, że tam Aaron na życzenie Izraelitów podczas nadspodziewanie długiej nieobecności Mojżesza stworzył złotego cielca a tutaj nietutejszy Aaron olewając głosy Izraelitów cielca sobie stworzył i złote rogi mu przyprawia ze składek Izraelitów, bo wysoko mierzy  :lol:

No i cenny kruszec zastąpiły dewocjonalia dla dewotów i dewotek, bo złoto gdzieś wcięło  :lol:

#442 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 08:41

Piszę wręcz na gorąco - nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest!

Oglądam TVP Białystok akurat rozpoczął się program Pod Twoją obronę - a tu niespodzianka! Kościół św Krzyża, szopka i śpiewające dzieciaki! Za chwilę ks Dębski zapowiada kolędy w wykonaniu ogniska muzycznego z DK w Łapach! No i jeszcze była pieśń w przepięknym wykonaniu wspaniałej dziewczyny, której akompaniował na fortepianie były dyrektor DK!

Raz jeszcze gratulacje! Miło było to oglądać, no i piękna promocja naszego miasta! 

#443 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 09:43

Raz jeszcze gratulacje! Miło było to oglądać, no i piękna promocja naszego miasta! 

Może nie tyle miło było oglądać co miło było o tym na forum naszego miasta porozmawiać bez nienawiści i wulgaryzmów. Z czasem zniknie pewnie i propaganda, bo przecież prawda ma wszystkich wyzwolić  :lol:

#444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 12:41

A tak na marginesie Ci dodam! Uwielbiam dekoracje! Dekoruje swoj dom co roku, uwielbiam swiateczny nastroj, a nastroj stwarza nie tylko modlitwa i oplatek, ale rowniez lampki, szopka, choinka i wszelkie inne dekoracje! Apropo szopki, wspaniala jest dekoracja kosciola, uwielbiam pomysl i wykonanie, wielkie brawa ode mnie.
I jeszcze , kosciol pekal w szwach, wiec jednak ludzie garna sie do niego, a na tym forum jest doslownie kilku krytykantow, ktorzy za wszelka cene chca zniszczyc nie tylko kosciol, ale tez kilka innych swieckich osob! Wstyd Kochani, wstyd.

Brawo za wpis jestem tego samego zdania i oczekuję że więcej ludzi prawych wpisze się na tym forum bo paru lewaków uważa że reprezentują większość łapiaków a to nieprawda.

#445 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 13:50

Brawo za wpis jestem tego samego zdania i oczekuję że więcej ludzi prawych wpisze się na tym forum bo paru lewaków uważa że reprezentują większość łapiaków a to nieprawda.

Biedaku czytaj ze zrozumieniem. Ludziom nie podoba się jarmarczny styl i wymiana finansowanych przez parafian części wystroju na tandetę. Nie trzeba być lewakiem żeby widziec ten dramat. Używaj określeń które znasz.

#446 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:17

Napisz swoje zdanie, a nie używasz słów ludzie. Nie odpowiadaj za kogoś. Kościół jest pięknie zrobiony i czuć atmosferę świat

#447 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 15:32

Napisz swoje zdanie, a nie używasz słów ludzie. Nie odpowiadaj za kogoś. Kościół jest pięknie zrobiony i czuć atmosferę świat

Moje zdanie: kicz i tandeta. Ciekawe są tutaj odpowiedzi na takie opinie, a każdy ma prawo do swojej i mam nadzieję, że proboszcz też szanuje  wszystkie.

#448 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:07

Moje zdanie: kicz i tandeta. Ciekawe są tutaj odpowiedzi na takie opinie, a każdy ma prawo do swojej i mam nadzieję, że proboszcz też szanuje wszystkie.

W sumie w kościele wystrój nie jest najważniejszy i nie po to chodzi się do kościoła aby oglądać jego wystrój.Najważniejsze jest wnętrze danego człowieka i jeżeli jest otwarty na Boga to każdy kościół będzie dobry.Ja osobiście w kościele św.krzyża czuję się bardzo dobrze i nie rozumiem tych co im jakieś światełka w oczy kłują.

#449 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:07

Moje zdanie: kicz i tandeta. Ciekawe są tutaj odpowiedzi na takie opinie, a każdy ma prawo do swojej i mam nadzieję, że proboszcz też szanuje wszystkie.

W sumie w kościele wystrój nie jest najważniejszy i nie po to chodzi się do kościoła aby oglądać jego wystrój.Najważniejsze jest wnętrze danego człowieka i jeżeli jest otwarty na Boga to każdy kościół będzie dobry.Ja osobiście w kościele św.krzyża czuję się bardzo dobrze i nie rozumiem tych co im jakieś światełka w oczy kłują.

#450 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:44

a skąd wiesz że trafiłeś do kościoła a nie do nowoczesnej synagogi?  :lol:

#451 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:59

Biedaku czytaj ze zrozumieniem. Ludziom nie podoba się jarmarczny styl i wymiana finansowanych przez parafian części wystroju na tandetę. Nie trzeba być lewakiem żeby widziec ten dramat. Używaj określeń które znasz.

Z dobrego i pięknego jak zarządzał ks.Prałat wymienił J. na blaszane i mają czym się chwalić

#452 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 07:01

Z dobrego i pięknego jak zarządzał ks.Prałat wymienił J. na blaszane i mają czym się chwalić

Przestań jątrzyć .Masz klopoty w domu nie przelewaj je na kościół Ogarnij się w życiu

#453 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:18

A co prawda boli

#454 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:25

Delegacja jeżdziła do B.i podkreśliła i naświetliła co się dzieje na Matejki a ktoś to kryje i jest pod parasolem

#455 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:31

Nie mogę sobie wyobrazić dlaczego wcześniej odsuneli od rządzenia tak wspaniałego i zasłużonego ks.pralata W.czy to miało być dobrze w kurii i w łapach

#456 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:54

Firmy sprzątajaca miasto. projekty,projekciki za poprzedniczki U.,z porcelany zestaw za kilka tysięcy z mops p.o W.itd czy tak miało wygladać może ktoś się pomylił z czyms?

#457 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 10:08

Nie mogę sobie wyobrazić dlaczego wcześniej odsuneli od rządzenia tak wspaniałego i zasłużonego ks.pralata W.czy to miało być dobrze w kurii i w łapach

Niczego nie rozumiesz biedaku księdza W.nikt nie odsunął od rządzenia tylko odszedł na zasłużoną emeryturę.Byłem z nim na murach budującego się kościoła i rzeczywiście był wspaniały i jest godny szacunku do dzisiaj.Ksiądz J.przejął pałeczkę i idzie z duchem czasu-kościół jest nie tylko miejscem modlitwy ale także miejscem kultury, czasami rozrywki,miejscem akcji humanitarnych itp.-nie widzę w tym nic złego.

#458 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 11:15

Czy tak było a kto stawał w obronie i co się działo i dudniło po przyjściu nowego J.że po powrocie na swoje stanowisko msciwie U.zwolniła i bez powodów delegacja do łomży nie jezdziła co jest pod parasolem

#459 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 11:19

Bo wiedzą dużo ci co jeżdzili co się działo

#460 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:05

Niczego nie rozumiesz biedaku księdza W.nikt nie odsunął od rządzenia tylko odszedł na zasłużoną emeryturę.Byłem z nim na murach budującego się kościoła i rzeczywiście był wspaniały i jest godny szacunku do dzisiaj.Ksiądz J.przejął pałeczkę i idzie z duchem czasu-kościół jest nie tylko miejscem modlitwy ale także miejscem kultury, czasami rozrywki,miejscem akcji humanitarnych itp.-nie widzę w tym nic złego.

Bo jesteś "krótkowidzem", którego wzrok sięga nie dalej niż czubka swojego nosa  :lol:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niszczenie trudu parafian, remont, kościół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych