Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiewiorcia

wiewiorcia

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 21 październik 2018 - 22:13

Nie popieram generalnie PiS, ale mam nadzieję, że będzie druga tura i że Żalek wygra. Zdobył mój głos i uznanie tym, że chce podjąć działania na rzecz poprawy powietrza, tym, że widzi ten problem i to jak bardzo jest źle w okolicach osiedli z zabudową jednorodzinną. Tak długo na to czekałam. Tak długo czekałam żeby ktoś zrobił z tym porządek, żeby zapanowała normalność i ekologia a nie patologia. Przez wiele lat Truskolaski udawał, że problemu nie ma, w ten sposób narażając ludzi na utratę zdrowia. Dziwię się, że mieszkańcy głosowali na kogoś, kto ma za nic, to co mają na cenniejsze, czyli ich zdrowie.

#2 Woron

Woron

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2018 - 08:00

Wg Pis wygrali w całej Polsce, Szydlo gratulowala juz Jakiemu. Kłamią czy dobra zmiana siłą wpłynie na rzeczywistość?

#3 Woron

Woron

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2018 - 08:00

Wg Pis wygrali w całej Polsce, Szydlo gratulowala juz Jakiemu. Kłamią czy dobra zmiana siłą wpłynie na rzeczywistość?

#4 z_okolicy

z_okolicy

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 22 październik 2018 - 09:38

Teraz Truskolaski da Rogowskiemu pozwolenie na budowę bloków na Plantach i na koszt miasta zbuduje "autostradę" do tych bloków.

#5 GNU

GNU

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 22 październik 2018 - 11:38

30% na Żalka? Mam wrażenie, że jakby PIS wystawił w wyborach kota prezesa to też beton by na niego głosował.. Nie ważne kto, ważne, że z partii.. żałosne..

#6 ~polak mały~

~polak mały~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 10:52

PiS zbuduje wszystkim Polskę swoich marzeń. ONI wiedzą najlepiej czego chcą ludzie. "Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem. Polska będzie wiochą a polak wieśniakiem" Ja bym podzielił Polskę na normalną i PISowską. I niech się w PISowie mnożą, rozdają, modlą i pielgrzymują. Niech wracają do średniowiecza i ciemnogrodu. Mogą nawet wyjść z UE. Nieech nadal będą ciemni i zacofani. Ale dlaczego ci PISiory tak się garną do europarlamentu. Dla chleba, Panie, do chleba (czytaj- po kasę)

#7 ~polak mały~

~polak mały~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 11:00

do WIEWIORCI

PIS jest chyba bardziej zakłamany niż pozostałe partie

Patrz Morawiecki "mają za.ać za michę ryżu"

Stary Morawiecki " jak prawo przeszkadza to można je mieć w ." Prezes "byle tylko nie zrozumieli że ich okłamujemy" i "dopóki możemy ich kupić za ich pieniądze to są nasi"

Hipokryci, kłamcy, złodzieje, oszuści i impotenci umysłowi i jak mawiał kurski o ich wyborcach "obiecać czego chcą, ciemny lud to kupi" A więc kupuj ciemny ludzie

#8 ~PObudka~

~PObudka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 17:08

PiS zbuduje wszystkim Polskę swoich marzeń. ONI wiedzą najlepiej czego chcą ludzie. "Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem. Polska będzie wiochą a polak wieśniakiem" Ja bym podzielił Polskę na normalną i PISowską. I niech się w PISowie mnożą, rozdają, modlą i pielgrzymują. Niech wracają do średniowiecza i ciemnogrodu. Mogą nawet wyjść z UE. Nieech nadal będą ciemni i zacofani. Ale dlaczego ci PISiory tak się garną do europarlamentu. Dla chleba, Panie, do chleba (czytaj- po kasę)

Nie tylko jesteś mały ale także masz mały i zlasowany  wielkości kolibra  móżdżek .

Jak się POdobają towarzysze  z "Sowy i Przyjaciele " to nie wyciągaj łap po 500+ ,czekaj do lat 67 na nędzną / okradzioną / emeryturę ,  zamieszkaj w budynku "sprywatyzowanym' przez bufetową a jak ci żle to PO myśli kr-o-la Polski bulla zaciągnij kredyt lub wyjedz  na POmywak za zachodnią granicę .

#9 ~PObudka~

~PObudka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 17:09

Nie tylko jesteś mały ale także masz mały i zlasowany  wielkości kolibra  móżdżek .

Jak się POdobają towarzysze  z "Sowy i Przyjaciele " to nie wyciągaj łap po 500+ ,czekaj do lat 67 na nędzną / okradzioną / emeryturę ,  zamieszkaj w budynku "sprywatyzowanym' przez bufetową a jak ci żle to PO myśli kr-o-la Polski bulla zaciągnij kredyt lub wyjedz  na POmywak za zachodnią granicę .

#10 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7617 postów

Napisano 24 październik 2018 - 18:10

do WIEWIORCI
PIS jest chyba bardziej zakłamany niż pozostałe partie
Patrz Morawiecki "mają za.ać za michę ryżu"
Stary Morawiecki " jak prawo przeszkadza to można je mieć w ." Prezes "byle tylko nie zrozumieli że ich okłamujemy" i "dopóki możemy ich kupić za ich pieniądze to są nasi"
Hipokryci, kłamcy, złodzieje, oszuści i impotenci umysłowi i jak mawiał kurski o ich wyborcach "obiecać czego chcą, ciemny lud to kupi" A więc kupuj ciemny ludzie

Morawiecki znowu jest pozwany za kłamstwa. Jedne wybory i dwa wyroki :)

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:00

Uważasz że za te 500+ będziesz miał wypasioną emeryturę po 60-tce?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych