Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

96 odpowiedzi w tym temacie

#81 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7622 postów

Napisano 28 maj 2019 - 20:38

PIS wygrał?
Partia Konserwatystów,do której należy PiS, w PE będzie mieć ok.60 posłów i spada z 3 pozycji na 5! Z zerowym wpływem na decyzje UE.
Posłowie KE będą w koalicji 3 największych partii, liczącej c.a. 400 parlamentarzystów. I to oni będą decydować o losach UE!

#82 ~lutek~

~lutek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 20:49

PIS wygrał?
Partia Konserwatystów,do której należy PiS, w PE będzie mieć ok.60 posłów i spada z 3 pozycji na 5! Z zerowym wpływem na decyzje UE.
Posłowie KE będą w koalicji 3 największych partii, liczącej c.a. 400 parlamentarzystów. I to oni będą decydować o losach UE!

i.... wygrał czyli przegrał? nie o smieszaj się

#83 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 21:10

PIS wygrał?

To jest stary numer pisowczyków: wybierzcie nas a my będziemy decydować w parlamencie europejskim. Niestety polski ciemny chłop słabo zna się na procentach i myśli, ze w PE zasiada tylko PiS i PO!!!!

Drugi pisowski numer jest taki: wybierzcie nas do PE bo tylko my nie wprowadzimy w Polsce EUR. Polski ciemny chłop nie wie o tym , że to nie PE może wprowadzić w Polsce EUR a wyłącznie może to uczynić polski parlament.

#84 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7622 postów

Napisano 28 maj 2019 - 21:24

i.... wygrał czyli przegrał? nie o smieszaj się

Ale ja to napisałem w odniesieniu do pomysłu startu Szydło na jakieś wysokie stanowisko w PE. Ona dzisiajmw zetce powiedziała, że „Nie wiem dlaczego miałabym odpowiadać na pytanie dziennikarza po angielsku, skoro doskonale znam jezyk polski”. :D

#85 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 05:47

Jakbyś się wczytał we wszystkie wypowiedzi użytkowników "elokwentny" Marku to byś wiedział który to GOŚĆ i wtedy wiadomo, kto jest bardziej inteligentny

Wczytywać się to ja mogę w dobą książkę. 

Na forum zaglądam aby poczytać jak ryczą zwolennicy oderwanych od koryta. 

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 05:57

1 700 000 /kadencje plus dodatki w kibucu jewreja na kiepełę- czyli leżenie do góry kolami,bo jak wiadomo taki oseł/pierdzistołek  nic nie może.

Czołem barany i owce.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 06:14

Frankowski proszę Was, to już polityka podlaska sięgnęła dna.

To piłkarz czy od blachy?

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 06:28

Ale ja to napisałem w odniesieniu do pomysłu startu Szydło na jakieś wysokie stanowisko w PE. Ona dzisiajmw zetce powiedziała, że „Nie wiem dlaczego miałabym odpowiadać na pytanie dziennikarza po angielsku, skoro doskonale znam jezyk polski”. :D

Gdyby miała coś do powiedzenia, to niechby tylko polski znała, ale ona w kompetencje Frankowskiemu wchodzi, bo potrafi nawijać prawie bez otwierania otworu gębowego o zwycięstwie 'drużyny' biało - czerwonych i pohukiwać na niepokornych

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 06:56

Że ma mądrzejszych sąsiadów niż ty.

Bardzo cięta riposta. Na temat, merytoryczna. Znasz mnie i moich sąsiadów?

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 07:42

Ten Karol w zbroi co prawda machał mieczem na Krzyżaków ale i tak tacy jak ty uwierzyli, że to Karol Młot był!!! 

A był to i Karol i Młot zarazem, przez wrogów zwany meleksem...

To nie Karol Młot, a Młot Karol - niby różnica niewielka, a jednak  ;)

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 08:39

PIS wygrał?

Arytmetyka PE też się zmienia. 

Ale wydaje mi się że kandydaci z KE również deklarowali pracę na rzecz Polski.

Czy będzie jak do tej pory, ważniejsza partyjne powiązanie niż własny kraj, i będą głosować za sankcjami byle dokopać politycznym oponentom. 

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 08:42

Bardzo cięta riposta. Na temat, merytoryczna. Znasz mnie i moich sąsiadów?

Całe życie jesteś taki "zdziwiony", czy tylko po tych wyborach? Kosmitka ogłosiła że jest z miasta na Podlasiu w którym pisiorki nie wygrały. Podała wyniki. Jak oddajesz się defekacji, to też jesteś taki zdziwiony?

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 08:47

Arytmetyka PE też się zmienia.
Ale wydaje mi się że kandydaci z KE również deklarowali pracę na rzecz Polski.
Czy będzie jak do tej pory, ważniejsza partyjne powiązanie niż własny kraj, i będą głosować za sankcjami byle dokopać politycznym oponentom.

Pis to nie Polska, tylko rosyjska, putinowska agentura mająca na celu demontaż UE. Obowiązkiem Polaka jest temu przeciwdziałać. Chyba że zamiast euro woli ruble.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 09:01

Pis to nie Polska, tylko rosyjska, putinowska agentura mająca na celu demontaż UE. Obowiązkiem Polaka jest temu przeciwdziałać. Chyba że zamiast euro woli ruble.

syjoniści,pis i po to syjoniści,pozoruja tylko "mordobicie" bez krwi.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 12:25

Z twojego wpisu można wywnioskować jedno - lecz się na nogi bo na głowę to już za późno.

To z list  KE startowali czerwoni, mający przeszłość w PZPR, towarzysze którzy pobierali nauki w moskiewskich szkołach. 

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 13:27

Z twojego wpisu można wywnioskować jedno - lecz się na nogi bo na głowę to już za późno.
To z list KE startowali czerwoni, mający przeszłość w PZPR, towarzysze którzy pobierali nauki w moskiewskich szkołach.

"Lekarzu", lecz się sam. Na to, co zdiagnozowałeś. Tłumaczenie głupkowi czegoś, czego on nie jest w stanie (albo nie chce) zrozumieć nie byłoby zbyt mądre.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 14:14

Całe życie jesteś taki "zdziwiony", czy tylko po tych wyborach? Kosmitka ogłosiła że jest z miasta na Podlasiu w którym pisiorki nie wygrały. Podała wyniki. Jak oddajesz się defekacji, to też jesteś taki zdziwiony?

Podała tylko dane z jednego okręgu wyborczego, nie z całego miasta. I co jej wpis miał pokazać? Że nieznaczna większość w tym okręgu była przeciwko pisowi? I co z tego? Gdańsk był prawie cały przeciwko. Poza tym, z tego, co pamiętam ona zawsze była w okolicach pisowskich, względnie brunatnych. Nie, nie jestem zdziwiony (nawet jak oddaję się dafakacji), zadałem pytanie, które nie wyrażało mojego zdziwienia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych